bugün

alex on guti eder kolpa haberini yapan fitneci gazetecidir. amacı bellidir, gerilim artsın, reyting gelsin ve bu reytingle gelen paralar artsın. şimdi düşünyorum da bu adam aziz yıldırım'a edilecek küfürlerin sebebi, beşiktaş'a kadıköy'de yapılacak küfürlere vesile olmuş olacak. ve iyi haber yaptım diye de o gece rahat rahat uyuyacak. bu sözlüğü okuyorsan sana sesleniyorum kolpa gazeteci, o haberlerden aldığın paranın, bankadan çaldığın paradan bir farkı yoktur. midene haram lokma sokuyorsun, büyük ihtimal ailene de bu parayı yediriyorsundur.

yalanlanan haber
genç, dinamik ve 7/24 çalışan; sürekli bir şeyler üretmeye gayret eden ve bunu yaparken de yanında çalışan mesai arkadaşlarına karşı hep hoşgörülü olup sıkça espriler yapan türk medyasının belki de en iyi niyetli spor servisi çalışanlarındandır.

hani uzaktan, sadece haber okuyup resmi site yalanlamalarına bakacaksak kucak kucağa seyahat eden yönetici-gazetecileri birer birer dökelim ortaya...

ulan adama "aziz yıldırım'ın adamı" diyorlar, aziz yıldırım yirmi kez resmi yalanlama koydu siteye. "ali koç'un adamı", "emre'nin adamı", "nihat özdemir'in adamı"... ne adammış be kardeşim.
fenerbahçeliyse fenerbahçeli yalan yazıyor abi bu adam resmen.
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20973628.asp
rolando euro 2012'de göz doldurmuş abimize göre. halbuki üç maçta oynamış ama en erken 88. dakikada oyuna girmiş adam. yani toplam 6 7 dakika oynamış adam göz doldurmuş. ha değerli oyuncu orası ayrı.
Sayesinde zor zamanımızda yanımızda olan, transfer sezonunun son saniyesinde hava alanında imza atan yobo'yu beğenmez olduğumuz gazeteci. Rolando geldi gelecek derken bu gece %10 rolando %90 yobo gelecek dedi. Madem durum bu ne diye baştan ümit verirsin? Anlıyorum iyi niyetli ama biraz daha dikkatli olmalı.
Olayın özetini koymuş büyüğümüzdür. Haklıdır.
Doğrusunu söylemiştir.

https://mobile.twitter.co...us/392787767962238976?p=v
(bkz: hayatımın en mutlu günlerinden biri) *

görsel
azizin favorilerinden. hele şu arap ismail'e fbnin 7-1 yenildiği sigma olomouc maçında "kritik penaltıyı attınız" demesi tam komedi;

http://www.youtube.com/watch?v=blIrO_NNYFU

kıyamam ya...

(bkz: 4 kasım 1992 sigma olomouc fenerbahçe maçı)
adam gibi adamdır. sosyal medya hesaplarını sadece bir şeyler paylaşıp takipçilerinin bakması için değil her görüşten insanla fikir alışverişinde bulunmak için kullanır. kendisini yeni tanısam da kalbimde yer edinmiştir.
türkiye'nin en gereksiz gazetecisidir.
onu geçtim en gereksiz insanıdır.

bir de utanmadan köşe yazarlığı yaptığı gazete de "tarafsızlık" ile övünüyor.
ulan ben bu adam kadar yalan haber yapıp da hala haklı çıkma çabası içine gireni görmedim.

paso sallıyor.

bazı yalakacıları 7/24 çalışıyor diyor ya evet 7/24 yalan haber...

dün sanırım kimse tweet'ini görmemiş ya da görmezden gelmiş.

webo'ya çıkan kırmızı kartına şaşırmış.
tabii sonradan "çıplak gözle göremedim" falan diyerek çark etmiş.

lan teleskopla mı gireceksin stada, çıplak gözle göremiyorsan "webo'ya kırmızı kart hatalı" falan da demeyeceksin.

insan görmediği bir şeyi görmüş gibi anlatır mı?
üstüne yanlış anlatır mı?

bu ahmet yapar, ne de olsa tipik fenerli.

gereksiz biri en fazla sinir yapar.

anlaşılan 4. yıldız hazımsızlığı ahmet'i iyi sarsmış.
Aziz'in paralı köpeği.

Neymiş beşiktaş şampiyon olunca tüpçü beşiktaş'tan 100 milyonluk alacağını tahsil edecekmiş. Sikimin başını tahsil eder, 2004'te 17 milyon lira borçla aldığı kulübü 500 milyon euro borçla terk eden basiretsize bu kulüp tek kuruş ödemeyecek zira hala onun sıçıp batırdıklarını ödüyoruz, ffp'den dolayı transfer yapamayıp tosic'le falan idare etmeye çalışıyoruz. Neyse, fırat gunayer'i sevmem ama buna tipitip dediyse çok iyi olmuş çok da güzel iyi olmuş.
yalakadir, parali kopektir, kalemsordur. 1.10 boyu vardir. * futbol cahili, yorumlari fenerbahce'ye bile zarar verebilecek kadar sahtedir.

https://pbs.twimg.com/media/C1vEDWNXAAEeOc5.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C4PE3tFWIAEaPJ6.jpg

Senol gunes seni daha cok sevicek ahmet!
" Galatasaray'ın 20
Fenerbahçe'nin 19
Beşiktaş'ın 12 Türkiye Ligi şampiyonluğu var.
Türkiye'nin toplam 1 Euroleague şampiyonluğu var.
Yerel bir başarayı uluslararası başarılarla kıyaslayanlar en hafif tabiri ile çapsızdır.
3 ay sonra bir Real Madridliye Türkiye Ligi şampiyonu kim diye sor bilmez. Euroleague şampiyonunu sor. Bak bakalım ne der."
azizin paralı köpeği bence beşiktaşlılar ve fenerliler arasındaki en büyük farklardan biri bu beşiktaşlıların takip ettiği muhabirler serdar sarıdağ ve fırat günayer gibi kaliteli objektif bakan ama beşiktaşı destekleyen karakterli kimsenin adamı olmayan muhabirlerdir.
Sevdiğim bir abi’m topuk yaylasında beraber takılmışlığımız var. Son zamanlarda Fenerbahçe kulübüyle ters düşüyor. Arasını düzeltmesini dilerim.
Adam bunu geçen sene demiş ve o zaman için doğru. Tarih 2017.

Yani göt olmamış.
Galatasaraylı bir yerleri yanık tüm gazeteciler kadar olmasa da tek derdi Fenerbahçe olan Fenerbahçeli bir gazeteci iyi adamdır.
görsel
En azından transfer haberleri konusunda en güvenilir Fenerbahçe muhabiridir. Son kitabının tüm gelirlerini Fenerbahçe'ye bağışlayacağını açıklamıştır.
fenerbahçe'nin kadrolu gazcısı. o kadar çok rezil, komik durumlara düştü ama hala utanmadan bu ülkede gazetecilik ve sözde spor yorumculuğu yapabiliyor.

2015'te başakşehir-fenerbahçe maçında webo'nun öldürmeye teşebbüs sayılacak hareketine "abi gözümün önünde oldu. tertemiz" diyerek hakem eleştirmesi mi desen, fenerbahçe'nin en boktan kadroları hakkında bile "topuk yaylasında idmanlar çok neşeli, takım bomba gibi" gazelleri mi desen.

en komiği geçen sene; frey, jailson, slimani gibi oyunculara hazırlık maçları ve ligin ilk 6-7 haftasında övgüler düzmesi ve gözdağı vermesi oldu. şampiyon olur dediği takım 46 puanla 6.olup lig tarihinin en kötü fenerbahçe'lerinden biri oldu.

bu pigme hala utanmadan konuşuyor.
birileri hala bunu konuşturuyor.
sokaktan fanatik fenerli bir dayı çıkartın bundan adil konuşur.
yazık.
görsel
(bkz: angut)
bir insan yalan söyler ama bunun gibi söyleyemez.
adam her geçen gün aşıyor kendini

görsel
görsel
görsel
mesleğinin hakkını zerre vermeyen yandaş kişi.
abim merih demiral nerde ya? Fenerbahçe'de oynamak kolay mıymış? götümle gülüyorum her okumamda. her dönemin adamı şakşakçı bir yazardır. yazar bile denemez. amigodur.