genel kurmay başkanı ile hediyeleşen vali.
tepkiler üzerine yöremizin tanıtımı yaptık demiş. (bkz: agop demek ne bok yemek)
(bkz: ben sana vali olamazsın demedim adam olamazsın dedim)
"alt tarafı 9 yaralımız var hehe" diyen validir. insanların gözünün içine baka baka yalan söyleyen, utanmaz arlanmaz!
ilk açıklaması "bu kilimi dokuyan çocuğun gözleri kör oldu" olmuştur.
Eğer gercektende hediyelestiyse, hayatımda gördüğüm en yalaka insandır. Çünkü tüm Türkiye bu yalakaligi duymuştur. Allah belasını versin bizim ülkemizdeki böyle valilerin, kaymakamların, yoneticilerin, tüm devlet görevlilerinin.
hediye olayı skandala dönüştükten sonra utanmadan "hayat devam ediyor, ne yapsaydık yani" diyen vali.
ben uyurken eve gelen validir.

kaymakla sucuk getirmiş, bi de çay koymuş, başucuma da "afyon hatırası" diye not bırakıp gitmiş. çılgın!
ne de olsa akp'li. seviye belli,sohbet belli.
gözü milletvekilliği veya bir bakanlıkta olabilir. istiyordur da. kim istemez ki valiliğe kadar gelmişsin. ordan meclise niye zıplamasın..
şu an best fm'de yerden yere vurulan vali.
reklamın iyisi kötüsü olmaz diyen validir.
yalova kaymakamı gibi bir şey olmuştur.
25 şehidin arkasından sıkılmadan şu sözleri söyleyen zat: "ziyaretimize gelen tanıtım potansiyeli olan popüler kişilere yöre halkına ekonomik katkı için lokum, sucuk gibi ürünlerden hediye ediyoruz. amacımız tanıtım yapıp yöredeki yoksul insanlara gelir kapısı sağlamak. genelkurmay başkanı gibi popüler bir isim gelmiş. küçük maddi değeri olmayan bir hediye verdik. genelkurmay başkanımız çevresi olan bir insan. bir yere o kilimi koysa, biri de 'nereden aldınız' diye sorup afyon'a gelip satın alsa fakir insanlar nasiplenecek. emrivaki yapıp eline tutuşturmuşuz. hayır mı diyecekti. hayat devam ediyor. bir acımız varken buna ara mı verelim?"
afyon'a vurmuştur.
tipik akp bürokratı.
halkın valisi. afyon halkının valisi.
Valiler de out olur.
-böyle - bir hengamede afyonu tanıtma derdine düşen pişmiş kelle -böyle şehir mi tanıtılır -ne yaptınızda -bunlar olurken - nasıl '' şehir'' tanıttığınıızı ileriye sürebiliyorsunuz yazık...
-halka, bedavaya sucuk dağıtırsın-fetival yaparsın-sanatçı çağırırsın-kanal çağırırsın-sucuk ikram edersin sanatçılara-oradaki şirketlerden yardım alırsın -da öyle tanırsın şherini
-afyonkarahisar markasını değerini belrilersin böylece böyle olmaynca şehirtanıtılmış olmuyor...
-sonra -festivale destek verenlere palaket verirsin -başarısızlığını değil!!
-yanlış -yanlış-yanlış-yanlış-yanlış-
birkez daha yazık!!!
afyonkarahisar'ın mülki idare amiridir.
hala koltuğunda gerine gerine oturabildiği yani kısacası türkiyede yaşadığı için allaha şükür etmesi gereken insan kişisi..
Yaptığı faaliyet eleştirilmelidir evet, fakat eleştirilecek kişi kendisi değildir. Bir mülki idare amirinin oğluyum, o yüzden kendisini anlıyorum. Arkadaşlar bu adamın elinde değil verip vermemek, bu süregelen bir uygulama, bir önemli şahıs geldi mi bir şeyler hediye etmezsen yemin ediyorum laf söylüyorlar, ha fakir kalkınsın, tanıtım yapalım falan hikaye, koskoca gkurmay başkanı bilmiyo mu aq afyon'u, ama inanın bu hediyeyi ayarlayan kendi bile değil, personelden görev verdiği bir şahıs daha o söylemeden hazırlar, kendi takdim eder.
yakın zamanda merkeze çekilmesi gereken vali.
görsel
artık gözümde yalova kaymakamı olmuştur.
(bkz: kim takar yalova kaymakamını)
afyon çocuk evinde kalan kızların, tacize uğrayıp satılması üzerine açıklaması, 'abartıldığı gibi değil, 3 kızımız istismar edilmiş' diyen şerefinden şüphe edilen validir.
Gerçekten Afyon valisi olduğunu düşünüyorum.