bugün

kafa adama benziyor. age of empires tutkunu olabilir.
sözlüğün amına koyanlardan sorumlu baş müfettiş.

+ ooo gençler sözlüğün amına ko...
- sıradaki.
insana benzeyen, ama yılansı özellikleri olan bir varlık. zaman çarkı dünyasında yaşamaktadırlar, robert jordan'ın yarattığı bir ırktır. üç soruya doğru yanıt veriyorlar. soru ne olursa olsun yanıtları her zaman doğru, ama genellikle anlamları açık olmuyor. gölge ile ilgili sorular sormak son derece tehlikeli olabiliyor. bulundukları gerçek yer bilinmiyor, ama eskiden mayene'in elinde olan, son zamanlarda tear taşı'nda saklanan bir ter'angreal'den geçilerek ziyaret edilebiliyorlar. ghenjei kulesi'ne girerek ulaşılabilecekleri de anlatılıyor. kadim lisan'da konuşuyorlar, sözleşmelerden ve anlaşmalardan bahsediyorlar ve içeri girenlerin üzerinde demir, müzik aleti ya da ateş yakabilen araçlar olup olmadıklarını soruyorlar. aelfinn ya da eelfinn olarak biliniyorlar. mat cauthon tarafından ziyaret edilmişlerdir.

görsel
kendisini tanımam etmem ama beni "muhabbete aç mısın ay deli manyak" şeklinde tenkit etmiş ve kalbimi kırmıştır. "ay deli manyak.. dur dur.. sinirden ellerim titredi ayol. dilimi ısıriim dur." falan da diince yani.. kafam biraz.. karıştı gibi.. çözemedim.

buna rağmen eminim yanakları sıkılası, muhabbete doyurulası, saçları elle karıştırılarak bozulası bir insandır.

tanımam etmem. o ayrı.

not: tanışalım dedin tanıştık abi. nedir yani. hayret bişey.
sürekli bana tanışalımmı diyen yazar. baktım bi, nicki de bişeye benzemiyor dedim git seninle tanışcağıma ferhat güzel'le tanışırım en azından onun soyadı güzel.*
o değil de gözüm bir yerden ısırıyor sanki. **
evlenecekmiş... tebriklerimizi ilettiğimiz tanrı yuvanızı kutsasın yazarı. bıngıldağı okşanasıca.
evleneceğiz, söz verdik bi kere.
tabii o zamanlar ne kadar delü manyak olduğumu bilmiyordu ama geçti artık.

o değil, nick altımdaki ilk entryi okuttum, nick altıma yazdı. diğer gerekenleri yaptı mı bilmiyoruz artık. harbiden %100 çalışıyor didi bana.
bana manyak diyor, kendisi benden manyak ama yine de yirin*.
Dragonlance hayranıdır bu mıknatıs misali kendine çekmiştir.
soru ekini kelimelerden ayrı yazması gerektiğini öğrendiği anda filiz kendisiyle sevişecekmiş. öyle dedi.

"hangi soru eki? dahi anlamında olan mı?" diye sordu bana. cevap vermedim.
(bkz: en sefdiğim yazar)
yedinci nesil silik. yazık olmuş.
sözlüğe yeni katıldığımdan ötürü sahip olduğum kıt kımır çevrenin paklanmaktan bitap düşen üyesi.

Dakikalar önce entrylerine rastlamadığımdan ötürü merak edip bakayım dedim,baktım,silik. Deja vu oldu lan,yine.

Her defasında heyecan yapıyorum bu adam çıkıp "ehe ehe heyecan yapma buradayım" diyor annesinin eteğine saklandığını sanıp ce yapan çocuklar gibi. Ağzını burnunu kırmayalım da ne yapalım sen söyle sözlük?!
(bkz: yedinci nesil silik)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar