1. 1.
  ilk sahibi cem boyner olan, daha sonra ingiltere menşeili hsbc bank'a satılan, üniversite gençliğinin %75 inin borçlu bulunduğu kredi kartı.
  5 ... anthrax
 2. 2.
  ödesen bile bitmeyen taksitlerden oluşan kart.
  1 ... knighty
 3. 3.
  Bankalarimizin sundugu kredi kartlari adindan sadece bir tanesidir.avantaj anlamina gelir.Ancak soyle bir yanlis tezat vardir ki, extrenizde gelen yuklu borc sonucu ne avantaji sagladigidir.ne diyelim advantage'siz gunler dilegiyle
  ... posion
 4. 4.
  sms ile sürekli rahatsızlık veren kredi kartı.
  ... eqin
 5. 5.
  ogrencilerin bir ara rabet ettigi daha sonra kaba taraflarina girince kurtulmaya calistigi ama artik tibbi yardim almak zorunda kaldiklari kart turu.
  1 ... ethem
 6. 6.
  ing. anlamı: pek de farklı değil. avantaj
  ... chero
 7. 7.
  europcar bünyesinde çalışan * bir uluslarası araç kiralama şirketidir. amerika birleşik devletleri'nde ve avrupa'da genellikle havaalanı ofislerinde şaka gibi fiyatlara araç kiralayabileceğiniz sloganı da "discount car rentals at airport locations" olan bu araç kiralama firması bazen size neredeyse araç kiraladığınız için üzerine para verecekmiş gibi tekliflerde bulunur ve sizi gülümsetir.

  erken rezervasyonlarda her ürün ve hizmet için iyi fiyat alınacağı aşikardır ancak 30 gün önceden yapılan ekonomi sınıfı* bir araç kiralama için günlüğüne her şey dahil* 8.25 dolar fiyat veren şaka gibi firmadır.

  oldu olacak arabayı bizden kiraladığınız için teşekkür ederiz kabilinden para da almayın !
  ... muhendis beg