1. 79.
  ing. (bkz: asymmetric digital subscriber line)

  abisi ise,

  ing. (bkz: very high data rate digital subscriber line)

  keza yine abisinin kısaltması ise,

  (bkz: vdsl)

  gel gelelim mevzuya, memlekette hayrını görebilmek için santralin yanında ikamet etmek ve yurtiçi serverlerı olan web sitelerine girmek demek..

  yoksa sikerler dsl connection'ı son tahlilde..

  128 kbps ile başladım adsl olayına..

  bugün ki teorik bağlantı hızım olan 8 mbps'ın 32 de 1'i ile başlamış günümüze gelmişim..

  çok duygulandım be..
  ... maniacdepressive
 2. 78.
  eyyyyy dsl. evet bu çağrıyı hükümetten biri yapmadı mı daha?
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 3. 77.
  Adsl ve adsl2 şeklinde de ayrılır. kimi yerde iki kat hızlı internet diye sizi cezbedebilirken aslında , adsl sistemin 8 mb indirme hıza kadar desteklerken adsl 2'nin 16 mb indirme hıza erişebiliyor olması kastedilir.
  Diğer bir Türüde yalın adsl'dir. Adsl'in temelinde telefon hatları vardır. Telefon hatlarında kablolar iki kısımdan oluşur; ses ve data iletişim kısımları . Siz telefon hattı olmadan internete girmek istediğinizde , bu kablolardan ve ek telefon masrafından kurtulduğunuzu zannederken ,evinize çekilen kablo ile sizi şaşırtan ve ek olarak kullanmadığınız telefon hattınızın ses kısmı içinde faturada gelen 10 liralık farkla sizi çağrı merkezinde çalışanlara küfür ettiren cinsine YALIN ADSL denir.
  bakınız:http://duzceweb.tk
  ... cagataycicekci
 4. 76.
  özel iletişim vergisi'nin %5 olduğu zamazingo.

  yetkililere sesleniyorum. bizi buradan yeterince sikemiyorsunuz. sikilmek istiyoruz.
  2 ... grotesquee
 5. 75.
  buradan kendilerine okkalı bir küfür etmek istediğim şey... gece gece arıyorsun, hemen bağlanıyor, ondan sonra yarım saat berlin filarmoni... sonra güç bela yarı uykulu bir kız çıkıyor, "sen de nereden çıktın bu saatte" der gibi bir muhabbet... neyse arızaya yönlendirecek diyorsun, yine yarım saat berlin filarmoni...

  en aşağı 30 kontörümü götürdü ipneler, bi allah'ın kulu da açıp "hemşerim derdin nedir?" demedi. kapatın olum orayı o zaman. "bu satte çalışmıyoruz" deyin de, bilelim en azından!
  3 ... tahin ile pekmez
 6. 74.
  56K bağlantıdan sonraki nesil bağlantı türü. 32 gigabit var olduğu söylense de fiyatı yüzünden test edemedim
  ... serji34
 7. 73.
  http://www.stumbleupon.co...991703826b71ef1d2e752/raw
  1 ... mutlu vatandas
 8. 72.
  (bkz: açmayın dedeler sikişiyor lan)
  1 ... legendkiller
 9. 71.
  ablasını döven sevimli laubali...
  -1 ... ekoo
 10. 70.
  cins bir bağlantıdır. yoğunluktan doğrudan etkilenir ve oyun oynarken yaşadığınız lag sorununu telefon açıp anlatmanız , "ne bu ping kardeşim nasıl bağlantı bu??" sorusunu yönelttiğinizde size "ping ne? size hız testi yapalım bakalım sorununuz var mı" kibarcık cümlesini kurarlar. dolayısıyla memleketin internete abandığı saatlerde sağlam bir 56k bağlantıyı ya da boş bir kablonet havuzunu buna tercih edersiniz.
  ... import module