bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ac milan ın eski asbaşkan'ı. şike skandalı ile görevinden ayrılmış ve futboldan yanılmıyorsam 5 yıllığına men edilmiş futbol adamı.
  ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  her ac milan maçında tribünde bulunup, ayar veren bakışlarla maçı izleyen şahıs.
  ... legend of the stranger
 3. 3.
  CL'de finali Fenerbahçe ile oynayacaklarını beyan eden as başkan.

  http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=211&sz=13881
  -1 ... sulh
 4. 4.
  transfer yapmak konusunda usta olan, milan başkanı gibi görünen şahıs. ancak ipler silvio'nun elindedir. galliani ise bir nevi meydancıdır.
  ... capello
 5. 5.
  41 yaşındaki maldini'ye futbolu bıraktırmamak için elinden geleni yapan mature fetisi milan yöneticisi.
  1 ... capello
 6. 6.
  kendisi nefret edilen ezeli rakip başkanı modelidir. esaslı bir ac milan sempatizanı olarak milan'e ne katarsa katsın ona olan antipatim bir gıdım eksilmeyecek. bu arada gattuso'nun yaptığı açıklamaya şöyle bir netlik getirmiştir:

  --aceto balsamico'dan alıntı--
  milan, otel değildir. kafasına esen, sabah check-out yapıp burayı terkedemez. rino kalacak.
  --aceto balsamico'dan alıntı--
  ... kewell the wizard of oz
 7. 7.
  milan da en yetkili kişi olarak görev yapan, james bond filmlerindeki kötü adamlara benzeyen bir abimiz. kulübün sahibi olarak silvio berlusconi bilinse de, italyan yasalarında bulunan yasaklar sebebiyle kulübü, başkan yardımcısı ve ceo olarak görünen galliani yönetmektedir. berlusconi sadece para bulma işiyle ilgilenmektedir ve sikinin derdinden başını kaldırdığında, bu işi de gayet iyi becermektedir. dr. no ya geri dönersek, bu arkadaş tam bir transfer ve kurumsallaşma canavarıdır. bunun en son örneğini, bir sezon önce inter den barcelona ya samuel etoo + 40 milyon € ya transfer olan zlatan ibrahimovic i, 24 milyon € transfer etme seçeneği ile beraber 1 yıllığına kiralamasıdır. ayrıca kasıklarından ciddi bir kronik sakatlık problemi olan kaka yı 65 milyon € ya real madrid e satmıştır, real doktorları tedavide ilerleme kaydedemeyince de, milan lab da tedavi ettirip, sene sonunda 20 milyon € gibi bir miktara da geri alacağı söylenmektedir.
  ... vercignatorix
 8. 8.
  kendi cebinden 100 bin euro vererek dominic adiyiah'ın karşıyaka'ya transferini gerçekleştiren ac milan'ın ceosu.
  ... biladerinho