Sanal ortamdaki tartışmadan sonra adres isteyen tiptir.
Yalnız adres verince gelmezler. Ses kesilir. swh.
adresi alır. buca 365. sokak.
Adresinize 200 adet lahmacun, 100 adet kıymalı pide, 75 tane bol malzemos (bakın bol malzemos önemli) yollayan tiptir.

Delikanlı adam adres istemez adres verir.

Güzel laf yaz bunu..
Söylenecek söz: Kargo elemanı mısın, lavuk?
Sen domino pizza da servis elemanlığı mı yapıyorsun da delikanlılığı part-time olarak mı yapıyorsun?
Gelirken bana bir sigara da alırsan adresi vereyim muğaahohhaa!
Vb cevaplar ile taşşak geçilecek çomardır.
Sanal delikanlıdır. Reelde pamuk prenses.
adresi verince yüksek ihtimalle gelmeyecek olan kişidir.
görsel
Boş yapıyordur. Erkekliğin 10 da 9 u kaçmaktır.
görsel
T: bir tiptir.

Zeka diyene bak amk Hahahahaha.
zekasıyla halledemediği içindir .
hayatımda hiç kavga etmedim, 1-2 dayak yemişliğim var yani böyle olaylara alakam yok biri birgün boktan bir sebepten facede adres ver dedi, galerici iş adamı sakallı nargileci dar pantolon bir abim vardı, onun adresini verdim, geyik olsun diye. mal hakikaten verdiğim adrese gitmiş. tabii ilk galerici abi anlamamış ama bu saçmalayınca bir de 2-3 küfür edince nerde o xxxx diye, bir güzel dövmüşler. çocuk sonra beni engelledi faceden.
görsel
ikametgah istenen muhtarda bu tiplere dahildir.
tamam lan veriyorum sıkıyorsa gelin amk..

1179 Fairview Dr # 201
Carson City, NV 89701
(775) 687-5522

Nevada
oturup sizinle medeni bir şekilde sohbet etmek isteyen kişidir.
görsel
Konum atılarak adres isteyen kişinin işi bi hayli kolaylaştırabilir.
O değilde telefon verirseniz periscope daki dalyaraklar umuma açık şekilde madara ediyor böylelerini taşşağa doluyorlar amme içinde.
kardeşim ben klavye delikanlısıyım adres vermek falan yakışıyo mu şimdi aq diye cevap vereceğim tiptir.
Adresinizi vermeyiniz. Bazıları 50 liralık yemek söylüyor mecbur alıyorsunuz. Bazı her küfürü hak eden piçlerde poşete sıçıp yolluyor. Vermeyin verdirtmeyin.
daha adrese intikal edenini göremediğim tiptir.

adres istemek sağlam göt ister. gidip adamın mahallesinde kavgaya gireceksin amk mekan avantajı adamda ıslık avantajı adamda esnaf avantajı adamda. 3-4 kamyon adam taşıyamayacaksan hiç girişmeyeksin adres işine.
çay ocağında oturuyoruz, bir arkadaş geldi mevzu var falan filan az kişiyiz 5-6 liseli gelecek sizde gelin çok görünsek yeter dedi. tam dört kişi mevzu ne bilmeden çıktık, malatya'da kanalboyu diye bir cadde var orada iki cafe arasında çocukları bekliyoruz. ama ekibi görmelisiniz üç tane tırrek otuza yakın kişiyiz biri diyor gasp edek akşam kova yapalım diğeri gelsinler sikek gitsinler kafası. çocuğu aradı bizim elaman dediği 5 dakika diyon gelmiyon 10 dakika diyon gelmiyon sen nasıl bir orospu çocuğusun yavvvşak. ulan dedim içimden bu söze kim olsa gelir bekliyoruz bu arada fotoğraf çekilmeler falan bizimkiler gayet rahat. ana yol üstünde bir hareketlilik oldu ilk başta. büyük büyük adamlar bağırışıyorlar. bende bizim dörtlü ekine gelin şu mevzuyu izleyelim biraz burdan bi bok çıkmaz dedim. iki adım attık yukarı bizim o büyük otuz kişilik ekipte geldi. o bağırışan samuray (pezevenk ciddi ciddi samuray) bize doğru döndü. gençler hiç biriniz ayrılmayın dedi. ben ne oluyor bize niye dedi diye düşünürken o üçlü tırrek tayfadan biri ayan teşkilat vın diye bağırdı sonra o çocuğu göremedim bizim tüm ekip kaçmaya başladı. ben usulca telefonu çıkardım bizim otuz kişiden değilmişim gibi takılıyorum. ercan denen bi arkadaşı yakaladılar. sumo çocuk yemin ederim sumo gibiydi, bunu dört kişiye teslim etti dövmeye başladılar. samuray belinden bir bıçak çıkarmış vallahi bıçak değil kılıç. sallıyor herkese, ben beni ayıkacaklar diye ödümü bokuma karıştırmış sakin sakin yürüyorum. ercan'ı dövmeye devam ediyorlar. bizden birisi yandaki askeriye duvarına tırmanıyor onu da yakalıyorlar. koyduğumun aptalı duvarı geçse asker sıkacak, çocuk o derece ölümü göze almış. bizden kaçan ekibe halk da dahil oluyor, tüm kanal boyu yaşlı genç bir tarafa kaçıyor. adamlar yolun iki tarafınıda tutmuş, ama bizim ekip öyle profesyonel kaçıyordu ki görmelisiniz. arkamı döndüm ne oluyor diye baktım ercan'ı hala dövüyorlar. sonra puşt mevzu sahibini gördüm cafelerin birine geçmiş çay içiyor kendini kamufle ediyor pezevenk. hepimiz bi şekilde kaçtık, ercan dışında. ters yöne doğru kaçan arkadaşları arıyoruz çocuklar bize korkularından yerini söylemiyorlar. olm söyleyin gittiler kurtulduk diyoruz inanmıyorlar. bir çocuk yarım saat boş koşu yapmış aq arkasına bakmadığı için. yani demem o ki sakın kimseye erkeklik yapmayın bilmediğiniz mevzuya gitmeyin otuz kişiydik adamlar tüm caddeyi kapatmış samurayla sumoyla sopa bıçak kılıçla gelmişlerdi. bir de böyle durumlarda kaçmayın yavaş yavaş yürüyün.
not: cadde de yürürken olayla alakası yok olduğu halde kaçan ardından yakalanıp boş yere dayak yiyen, halktan onurlu ve fedakar üç dört insan çıkmıştır.
tarzıMız ßazıLarıNıN z0ruNa qitMiş adhrésh vhér LaN adhaMshaN
arada ters tepebilir;

lol oynuyoruz, bir tane lavuk var botta ikimiz oynuyoruz. nasıl tartışıyoruz, küfürler falan. telefon ver dedi, ben de nasıl gaza gelmişsem al lan dedim. telefon çaldı sonra;

-ne diyon göt benim suçum mu gidip amele

+aluuğ, sen benim kim olduğumu bilir misen?

diye bir ses 30 ların ortasın da bir adam amk. tabi ben küfür o küfür derken, maçı kazandık. diğer oyun yine denk geldik. bu sefer herkes işini yaptı.
Klavye delikanlısı kişidir. Gerçekte bi bok yapamaz.