bugün

seçim anketleri için yeni bir "konda" fenomeni olmaya aday a&g araştırma şirketi sahibi.

şurdan 2009 yerel seçim tahmin başarısına bakılabilir:

http://www.hurriyet.com.t...ndem/11320162.asp?gid=229
hukuk fakültesinden mezun.

her ay türkiye genelinde araştırmalar, kamuoyu yoklamaları ve saha çalışmaları yapıyor. açılımla ilgili de son dönemde peş peşe beş araştırma yapmış.
hayır yıllar içerisin de fikirleri değişenleri filan gördük anlamaya çalıştıkta 1 ayda 180 derece dönebilen insan tipini de ilk kez adil bey de gördük.
son referandumda taraf a manşet olan tahminini %49 hayır %51 evet diyerek çuvallamış kişidir. 6 eylül taraf

sonar ın yeni versiyonudur. manipulasyoncu olduğu son referandumda anlaşılmıştır. hürriyet gazetesi çizilen karizmasına cila çekmektedir.

14 eylül hürriyet

http://gazete.netgazete.com/Arsiv.aspx
refarandum akşamı seçim sonuçlarını kılıçdaroğlu'nun yalağı uğur dündara değerlendirmişti. anketinin saçmalığını değerlendirirken şöyle bir savunmaya geçmişti: neymiş efendim ankette sorun yokmuş ama ankete katılanların hepsi oy kullanacağını belirtmiş. ama refaranduma katılım oranı yüzde yüz olmadığı için suç ankete katılan ve oy kullanacağını söyleyen kişilerdemiş.
bu oy kullanmayanlar aslında hayırcıymış... terbiyesiz insan derler adama sayın adil gür. egedede iç anadoludada katılım oranları aynıdır yani normaldir. adil gür sen dünyanın en saçma adamı sırasında birincisin.

o değilde uğur dündarda herşeyi bilen adam diyordu bu adil güre... aslında doğru. tam tersini söylüyor herşeyin bu sayede doğruyu bulabiliriz!
israil şakşakcısı dogan medyasının yalaka bir araştırma şirketidir..
2011 seçimlerinde akp nin %44 chp nin %31 olarak araştırmış. sayın adil gür iyi sallamış ama pek tutacağa benzemiyor.
son açıklamasında, akp nin 2007 seçimlerindekine benzer bir oy alacağı, chp nin ise 2007 de aldığı oy oranıyla(20 civarı) kıyaslanmayacak kadar oylarını artırdığını söylemiştir. herhangi bir rakam telaffuz etmemiştir. ama bu açıklama bile bazı bünyelerde stres yaratmışa benziyor.
an itibariyle bıçak sırtı'nda bir araştırmayı tiye almaktadır. bu kadar da yüzsüzdür.
insanlar da stres yarattığı düşünülen sözde anketçi.

nedense salladıkları hiç tutmuyor. zaten tarafsız biri olsaydı doğan medyası sülük gibi yapışmazdı bu adama.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.