bugün

gün itibariyle habertürk' de " rus' lardan dost başka tülü olur " diyerek nataşaları kastederek kendine yakışanı yapandır. bir de bu lafı söylerken kadınlarımızdan özür diliyor.

seçimleri % 12 hata ile tahmin edenden beklenen de budur zaten.

https://twitter.com/i/status/1234214431938273285
2017 referandumundan önce yayınladığı son raporda "60,8 Evet, 39,2 Hayır" olarak tahminde bulunmuştu.
sonuç ise "%51,41 Evet, % 48,59" Hayır olarak çıkmıştı.

kendisi hakkında söyleyeceklerim bu kadar.
Cumhur ittifakını %55 olarak açıklamış

55-10=45 demek ki şu an cumhur ittifakı %45 oyu var.
Manipülatördür.
ne dese tersi çıkandır.

https://odatv.com/adil-gu...ine-sahnede-21051857.html

kimse yemiyor artık.
Bizim milletimizin sorunu şu; kendinden olmayan birinin hatasını ve yanlışını her türlü dalga konusu yapıp, alay edebiliyor. Ben de bir çok anket gördüm, hayır oyunu, yüzde 57,5 gösteren.

Mesela akam şirketi. Adil gür kadar komik yani. Neden adil gür eleştiriliyor sadece? Çünkü eveti çok tahmin etmiş. Mesela ben her seçim öncesi akp tek başına iktidar olamıyor manşeti, akp yüzde 35 lere düştü tahmini gördüm sözcü gazetesinde. Eee? Hiçbiri de doğru çıkmadı. Ne olmuş yani? Akşama dek sözcü ile, akam şirketi ile dalga mı geçelim? Ayrıca ben akp yüzde 50 alıp iktidara gelecek dediklerinde götüyle gülen über süper adamlar gördüm vakti zamanında. Ama göt olanlar onlardı yine.
Adil gür yanlış tahminde bulunmuş. Eee? Sonuçta evet çıktı yine de. Yüzde 57,5 hayır çıkacak diyen şirket daha büyük sıçmış. Ondan neden bahsetmiyoruz acaba? Çünkü o hayırcı şirket değil mi?
Akp yüzde 49,5 alırken sözcü gazetesi akp yi yüzde 40 gösterirken, kendi anketlerini devreye sokup manşet yaparken neden alay etmiyorsun sayın hayırcı? işte bunlar hep takım gibi parti tutmak. Olay bu sadece.

Tanım : bir anket şirketi sahibidir.
Akp'nin oyuyla mhp'nin oyunu Toplayarak Oy Tahmini Yapacak Kadar Temiz Yürekli bir Abimiz. Kırmayın Eniştenin Hevesini.
Sonra niye ulkede istatistik mezunlari is bulamiyor alin bu sahtekari burdan .
Real madrid- münih maçına tüm servetini bayerne basmış.
%52 civarı evet çıkar demiştim ve ben bu adamdan daha iyi tahminde bulunmuşum. gidip hemen bir anket şirketi falan mı açsam? gerçi parayı veren düdüğü çalar hesabı anketlerdeki oylar ona göre artıyor azalıyor onu unutmuşum.
not:hayır!
Baya anketçi ya bu. gel anketörlük yap adil temelden başla.
nitelikli kandırıkçılıktan yargılanması gereken fail.
artık anket piyasasından çekildiği kesinleşmiştir. %58 den aşağı düşmez dedi sonuçlar açıklanırken ve %51 de kaldı .. şu yorumu sokaktaki ilkokul mezunu herhangi biri bile yapardı amk .

yani başkanlık ile adil gür de bitmiş oldu. zira bu kadar kötü ve yanlı anket sonucu daha görmemiştim.

zaten artık halk nezdinde taşak malzemesi olmaktan öteye geçemez.
bahçeli gibi düşündüğü için olmayan güvenirliliğini yerin dibine sokmuştur.
acınacak hallere düşen zavallıdır. artık adil gül denince insanlar yüzünü buruşturacaktır.
para karşılığı anket manipülasyonu yapan yalancı yandaştır.

chp'li milletvekilleri bunun adresini de verdikleri bir pastahanenin olduğu binanın ikinci katında akp'nin bazı kodamanları ile buluştuğunu ortaya çıkarmışlardı.
referandumun en büyük kaybedenlerinden olan anketçi. gerçi evet oyları %60 demek için bir şeyler "kazanmış" olma ihtimali de az değil.

%9'luk hata payı olamaz, olsa olsa manipülasyon olur.

bir daha ağzıyla kuş tutsa aklı başında insanlar açıklayacağı anketlere inanmayacaklar.

not: zaten o fıldır fıldır gözler, sürekli sırıtan ifade hiç güven vermemişti bana.
anketçi tükkanı açmak için ne lazım diye düşündürtmüş atmasyon kişilik.

yani bağlayıcılığı yoksa, kafana göre sallayabiliyorsak, götüme anket yapıp parayı kırayım.
anket değil, manipülasyon yapan algı yöneticisi.

eminim açıkladığı anketten evvel, evet oyları 50 bandının altındaydı. everçilerin başarısında pay sahibi bir şahıs.

-"seçimde hile var"
+"ne hilesi arkadaşım, 60 bekiyoduk zaten biz".
yarak kürek bir araştırma şirketinin, yalancı ve manipülatör sahibidir. simit sat, onurlu yaşa şerefsiz adil.
53 oldu hatta.suratlar asık. Havada takla atacaklardı neredeyse.
dunyanin en eski meslegini icra etmektedir.
görsel
görsel
görsel
Kaliteli anketçi. Böyleleri vatan hainlerini şaşırtıp kudurtur.