bugün

adet gören bir kız doğanın kendi kanununa göre artık anne olabilecek kızdır. ve gene en doğal biçimde çiftleşme ve çocuk sahibi olma aktivitelerini yapabilir. bunun aksini söylemek dünyanın düz oldugunu iddia edenlerle aynı duruma düşmektir.
görsel
görsel
Benim bildiğim kadarıyla vücut ve zihin gelişimi hala tamamlanmamış yani evet 18 yaşın altındaki kızlarda anne olmak Rahime ciddi zararlar veriyor. Bu nasıl bir zihniyettir?

Aramızda pedofili orospu çocukları var.
(bkz: dincilerin sapık ve sapkın olması)
(bkz: akacakkandamardadurmaz)
ingilizlerin atasözüdür

(bkz: if she bleeds she breeds)
Evlenmek isterse çocuktur lakin istediğiyle ilişkiye girerse sıkıntı yoktur modern ve çağdaş kafa bunu gerektirir çünkü.
Bundan 100 sene önce 13-15 yaşında dedelerimiz ninelerimiz bir güzel evleniyordu. Hayır biz demiyoruz ki o yaşta evlenilsin. Devlet kanun 18 diyorsa 18 dir sınır. Çiğneyene gereği neyse en ağır şekilde yapılsın. Fakat mesele şu; Şimdikiler 40 a kadar her türlü fuhşiyatı ve rezilliği yapıyor ama laf söyleyince geri kafalılıkla çomarlıkla yobazlıkla suçlanıyoruz. Zinanın adı Özgürlük olmuş. Her nevi fuhşiyatın adı düzeyli ilişki olmuş. Nikah evlilik aile kurumu tuu kaka olmuş. Yerilmiş dil uzatılmış laf söylenmiş kerih görülmüş eleştirilmiş karalanmış alçaltılmış değersizleştirilmiş. Bunun adına da medeni laik demokratik seküler yaşam adını takmışlar. Ondan sonra da biz ilerici çağdaş bir ülkeyiz diyorlar.

Çağdaşlık, medeniyet, teknoloji, bilim teknik buysa eğer siz meseleyi anlamamışsınız dostum kusura bakmayın. Bu yozlaşmadır. Bu kültürel erezyondur. Bu milli benliğini kaybetmektir. Bu Maddi manevi değerlerini yitirmektir. Bu yaşam tarzı bize ait değildir. Eğer biz böyle yaşamaya devam eder kendimize çeki düzen vermezsek, sittin sene bir adım bile ileriye gidemeyiz. Ne devlet olarak ne de millet olarak. Zaten olduğumuz yerde bile saymıyor geriye gidiyoruz her geçen gün. Bir milleti güçlü yapan ahlaki erdemleridir. Bunu göz ardı edenler bedelini çok ağır öderler. Tarih bunun örnekleriyle doludur. Bu mesele salt siyasi ekonomik sosyal v.b. nedenlerle de alakalı değildir. Şayet kültürel ve milli manevi kodlarımıza, aslımıza dönmezsek işimiz çok zor, önümüzdeki günler çok çetin olacaktır.
Yine riyakarlar doluşmuş başlığa. bu yaştakilerin evlenmesini doğru bulmayanlar bu çocukların 18 yaşına kadar ilişkiye girmelerinede karşı çıksın o zaman inanalım samimiyetlerine. Liselerde düşürülen çocuklardan herkes haberdar. istediğiyle ilişkiye girmesi modernlik, evlenirse gericilik. Kafaya bak.
Derdi bu olanı oğlancılar kovalasın.
Ve hastalıklı ruhlu yazar kişisi tarafından normalleştirilmeye çalışılmış ahlaksızıklar için uydurulmuş bir saçmalık.
(bkz: troll olacağım derken şey olmak)
kafalar gene parıl parıl maşallah dedirten başlık.
iyi o zaman git 13-15 yaşındaki kızı musallat ol.

sonrada hapishanede g.tüne yağlı copu soksunlar öbür taraftaki zebaniler ve Cehennemden bahsetmiyorum bile bak...
Ulan adamlar bilime meydan okuyor helal olsun be.

Hosunuza gitsin gitmesin doğru bir soylemdir. Pedofili 18 yaşından küçükleri kapsamiyor. Onların da farklı adları var. Ancak adet öncesini kapsıyor pedofili. Aynısı erkek çocukları için geçerli mi* bunun da farklı bir adı var mı bilemiyorum.

Bunu söyleyince pedofiliyi haklı cikarmiyorsunuz merak etmeyin. Yahut pedofil olmuyorsunuz. Bilimsel bir tasnifi dile getirmiş oluyorsunuz. Sayın yazar gayet güzel açıklamış,

https://uludagsozluk.com/e/37709725/

Ek: alın gotunuze sokarsiniz.

http://apps.who.int/class...d10/browse/2010/en#/F65.4
Kisi 11 12 yasinda adet gorur ama bu onun ruhen ve fiziken iliskiye hazir oldugu anlamini tasimaz. Hatta erken yasta gebelik anne ve bebek icin risk dogurur.