bugün

bunu duyduktan sonra milletle t.şşak geçtiğine kesin kanı getirdim. yok yani başka ne açıklaması olabilir ki!
evet...
(bkz: ağam eğleniy bizimle)
Bilal'e kızıyorsun ama babasıda pek farklı değilmiş. Otizm genetik mi acaba?
Dünyanın en kolay sorusu.
suçluluk psikolojisidir. Sınıf bilincini yitirmis bi toplumda 700lira maas alan insanlar 700milyarlk saat takan adamı alkıslıyor ve benim aklım uzaklasıyor. sikildikden sonra tesekkür etmek gibi bir şey. uyumaya devam.
tayyitin siirtteki konuşmasından bir kesit. ''bir şeyler mi çaldım?'' bak bak dili varıp da diyemiyor ki ''bu devletin parasını mı çaldım?'' ya da ''hakkımda yolsuzluk iddiası mı var?'' diye. dese o mankafalı seçmeni bile ''çüşş atma recep din kardeşiyiz'' diyecek de ondan.
https://scontent-a-fra.xx...09780669_1795145114_n.jpg
sen öldürmedin; sokaklarda masum bir cana kıyıldığı için yürüyen insanlar öldürdü.
O yüzden şu anda müdahale ediliyor hatta.

(bkz: berkin elvan)
basbakanin miting konusmasinda soyledigi cumlelerdir. a adam bu ne piskinliktir! bir de bunlara inananlar var hala, embesiluslar.
Anasini siktin ortaligin diye cevap verilecek bosbakan sozudur.
ohooo sen çok yanlış gelmişsin kardeş diye cevap verilebilir.
haklidir.
kendisi birebir bu eylemlerin icinde olmamistir.

adam olduren polisidir, bagnaz tebasidir.
hirsizlik yapan ogludur, bakanidir, bakaninin ogludur.

(bkz: adam hakli beyler)
(bkz: şaka mısın lan sen)

bu kadar mı habersiz olur kendinden bir ademoğlu...

evet adam öldürdün, hırsızlık yaptın...

millet sokağa gezmeye çıkıyor zannediyor galiba bu...
Yapmadın mı? Elin kanlı değil polise ben emir verdim demedin mi? Akan her kan damlasından sorumlusun.. Ama şu da unutulmasın bu millet canını yakandan kanda alır şırıngayla.. O çevrendekiler Adnan Menderes asılırken sesini çıkarmayanlar, sana birşey olduğunda yine sesleri çıkmayacaklar. Saçmalayan insan söylemidir.
"polisimiz adeta yeni bir destan yazmıştır"

recep tayyip erdoğan

"polise emri ben verdim"

recep tayyip erdoğan

kendi seçmenine hitaben söylediği bir şey. ciddiye alınacak bir yanı yok. kendi öldürse "kesin hologramdır bu. başbakanımız adam öldürmez" derler.

(bkz: akp seçmeninin salak yerine konulması)
evet cevabıyla onaylanması gereken sorudur.

halkın rızkını yetim hakkını çaldın
gencecik çocukların hayatlarını çaldın
öldürdün.
süründürdün.
daha napıcaktın hırsız katil erdoğan?
Rte söylemi. hafıza kaybı yaşıyor olması muhtemel diye düşünmek gerek.
millet hayır deyince adam kendini kandırmayı başarıyor demekki. birileri orospuya orospu değilsin deyince huzur buluyor demek ki.
dedirten konuşmadır.
(bkz: koş sevim katil geldi)
(bkz: benim adım cemil)
3-b sınıfından ali cevap veriyor; ev-vet öğ-ret-me-niiim.
Sucluluk psıkolojısıyle soylenmıs sozlerdır. Herkes tarafından bılınen bır seyı yapıp gercek bır savunma yapmayarak sucları yaptıklarını kabul etmıs gorunuyor.
aldatan kocanın karısına açıklama yapması gibi olmuş.
adama helal olsun resmen ülkeyle taşak geçiyor ve hala başbakan.

yazık.
Suçluluk psikolojisiyle söylenmiş sözlerdir. Yapmayan söylemeye gerek duyar mı böyle şeyleri?