bugün

--spoiler--
kocaelidekilerin dikkatine arkadaşlar.lösemi hastası 2 yasında bir bebek için acil kan ihtiyacı var. izmit umuttepe hastanesinde yatıyor şimdi.vucudunda kan eksikliği varmış kan değerleri çok düşükmüş bebek düzceli ama orda hastanede yatıyor, şuan hastanede kemoterapi görüyor sizden ricam kan değerlerinin yikselmesi için ab rh+ kana ihtiyaç var bunu duyururmusunuz bilgi verirseniz çok sevinirim
hastamızın adı sila korkmazoğlu - onkoloji hematoloji bölümünde -
0555 820 37 42 nolu telefondanda irtibata geçilebilir.
--spoiler--
Samsun Ondokuzmayıs hastanesinde lösemi tedavisi gören Mahircan pangal'a acilen kan lazımdır. Kan grubu 0 Rh (-) tır. Kan verebilecek yakınlarınızı lütfen haberdar edin.

NOT: Kan bankasına herhangi gruba ait bir kan verdiğiniz zaman 0 Rh (-) kanı vereceklermiş. Kendimiz gidemiyorsak ta yakınlarımızı haberdar edelim.
ÇOK ÖNEMLi::: BU YALVARIRIM DiYEN SiZDE BENDE OLABiLiRiZ.!!...........Istanbul üniv Çapa TIP Fak Hast 3 yas Seymanur Dakak içîn Çok ACIL 0 Rh(+)Trombosit lazim: 0535 721 03 38

not: şu an için gerekli trombosit temin edilmiş olmakla beraber önümüzdeki günler için tekrardan yayınlanacaktır ilan...

yolu taksime veyahut o tarafa düşenelr bu umarayı kaydetsin... arada uğrayalım...
arkadaşlar.iZMiR EGE ÜNÜVERSiTESiNDE YENi DOĞAN BEBEĞiMiZE ÇOKKK ACiL..ACiL 0rh+ kan grubunda olan izmirde olanlar, kan verebilcek durumda oruçlu olmayan arkadaşlar acil bana ulaşsın arkadaşlar yeni doğan yiğenim için lütfen bana ulaşın telefonum 05558445933 lütfen duyarlı olalım
(#20806017)
Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 1111 Numaralı odada yatmakta olan Nazmi Şahin isimli hastaya B Rh(-) Kan gerekmektedir. En nadir bulunan kan gruplarından olduğu için uygun olanların iletişime geçmesi önemle rica olunur.
irtibat TEL : 0553 219 16 13
balıkesir üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde 1111 numaralı odada yatmakta olan nazmi şahin isimli hastaya b rh(-) kan gerekmektedir. en nadir bulunan kan gruplarından olduğu için uygun olanların iletişime geçmesi önemle rica olunur.
irtibat tel : 0553 219 16 13
balıkesir üniversitesi'nin tıp fakültesi hastanesinde 1111 numaralı odada yatmakta olan nazmi şahin isimli hastaya b rh(-) kan gerekmektedir. en nadir bulunan kan gruplarından olduğu için uygun olanların iletişime geçmesi önemle rica olunur. evet.
irtibat tel : 0553 219 16 13
Ankara'daki arkadaşlara sesleniyorum;

0 rh+ kana ihtiyacımız var acil, bana ulaşırsanız hemen yönlendirebilirim..
sincan lokman hekim hast. yatmakta olan hastamiz için acil 0 negatif kana ihtiyaç vardir. iletişim Ayşe Çetin +90 554 888 6821
Herhangi bir sağlık nedeniyle kana ihtiyaç duyan kişilerin söylediği şeydir.

Yarın Florence Nightingale'de ameliyat olacak Orhan Dünder için 10 ünite 0rh+ kana ihtiyaç var. Önemli bir ameliyat geçirecek. ilgilenen, yakın olan ve duyurabilen arkadaşlar varsa direkt gidip ismi söyleyip kan verebilir ya da 0 (533) 204 62 14 numaralı telefondan refakatçiye ulaşabilir.

En kötü ihtimalle sosyal medya kanallarınızdan duyurabilirsiniz.

Teşekkürler.
Sevişmek isteyen kızlar eqlesin!
allah acil şifa versin orada olanların desteklemesi gereken durum. evet.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Servisi'nde yatmakta olan M.S.K isimli çocuk için A Rh(-) trombosit kana ihtiyaç vardır. Gönüllülerin Çapa Kan Merkezi'ne başvurmaları gerekmektedir. iletişim: 05050498965
güncel Önemli Başlıklar