bugün

entry'ler (159)

kan aranıyor duyuruları

Bundan yıllar önce kanser hastası babam için kan aradığımda buradan çok fazla insan yardımımıza koşmuştu, hala minnettarım. Biraz da buna güvenerek yıllar sonra tekrar yardım rica edeceğim.
Tüm kan gruplarından son bir hafta içerisinde covid aşısı olmamış, son üç ay içerisinde dövme yaptırmamış ve son bir hafta içerisinde grip, nezle geçirmemiş arkadaşlarım Izmir Dokuz Eylül Hastanesi'ne giderek Erdinç Şengez adıyla bağış yapabilirlerse çok sevineceğim. Durumumuz biraz acil, destekleriniz çok kıymetli. Iletişim için Burcu Şengez: 554 258 44 38

acil kan aranıyor duyuruları

Bursa Uludağ Üniversitesi'nde yatan beyin kanaması geçirmiş yakınım Sezai Özgen için çok acil 0 Rh + kan aramaktayız.
irtibat : Cengiz Aslandoğdu 0542 463 78 23

acil kan duyurusu

Ankara Gazi Tıp Hastanesinde yatan kanser hastamız için kan gerekmektedir. Kan verecek arkadaşların son bir yıl içinde kulak ve burnunu deldirmemiş olmaları, son bir hafta içinde antibiyotik ve benzeri ilaç kullanmamış olmaları gerekmektedir. Kan grubu farketmiyor, takas yapılabilecek.
Iletisim (Baran Çetinkaya) 05078282241

acil kan ihtiyacı

Isparta tıp fakültesinde yatmakta olan hastamız için cok acil kana ihtiyaç vardır. Iletisim :0507 087 7100

acil kan ihtiyacı

Isparta tıp fakültesinde yatmakta olan hastamız için cok acil kana ihtiyaç vardır. Iletisim :0507 087 7100

acil kan

sincan lokman hekim hast. yatmakta olan hastamiz için acil 0 negatif kana ihtiyaç vardir. iletişim Ayşe Çetin +90 554 888 6821

kürt

ırkçılığınızdan insanlığınız görünmüyor arkadaşlar.

siğneye çekmek

doğrusunun sine olduğunu belirtmek istediğim bir nevi içine atma, sonraya saklama durumu.

kanser fobisi

hayatındaki neredeyse herkesi bu hastalıktan kaybetmiş kişinin olağan korkusudur. bende de mevcuttur.

acil kan duyurusu

Arkadaşlar Ankara cebeci de ankara Hastanesi'nde yatmakta olan lösemi hastası yakınımız için erkek vericiden ok acil b rh + kan arıyoruz. iletisim emre yaman 0553 287 5484

icat edene sövülen şeyler

(bkz: Ütü)

üniversite olmayan üniversiteler listesi

Kızmayacaksanız listeye Gazi üniversitesini de eklemek isterim.

sol belediyeler calismiyor ortalık çöp yığını

Sol görüşlü belediyelere devletin yeterince ödenek cıkarmaması sonucu meydana gelen sorundur.

sözlük yazarlarının itirafları

15 yasındaki masum, küçücük çocuğun ölümüne seyirci kalanları, alkış tutanları gördükçe bu çok sevdiğim toprakları nankör olarak anılmak pahasına bırakıp gitmek istiyorum. Calısacaksam, okuyacaksam kendi topragıma hizmet etmeliyim derdim hep. Şimdi oh iyi oldu, anne baba ne kadar sorumsuzmus gondermeseymış cocugu oraya diyenleri gördükçe üzülüyorum. Üzülüyorum ve gidiyorum.

çocuğum iki ekmek almaya gitmişti yalanı

Çok gerizekalısınız keşke Berkin imin yerine siz ölseydiniz.

türkiye de olmasa da olur denilen iller

(bkz: Tokat)
(bkz: Çorum)
(bkz: Yozgat)

oturup konuşsak dediğiniz kitap karakterleri

Kinyastır. Kayrayı, kan kardeşini bırakırken hiç mi acımadı canın diye sormak isterdim. Abidjan ı anlat derdim, birde sevistiğin kadınları.

yazarlardan telefon tavsiyeleri

Aman kardeş bedava dahi verseler blackberry alma diye tavsiye vereceğim baslık.

akçay da yaşayan yazarlar

Eskiden yaşamıştım olur mu o dediğim baslıktır.

abdullah öcalan a orospu çocuğu diyen kişi

Az bile söylemiştir.