bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
7 tane beşi yanyana getirmiş yazardır (bkz: 5555555)
loto oynamasini onerdigim yazar.
(#5555555) entry'i girerek zoru ba$aran insandır. *
http://abhartach-lynch.uludagsozluk.com/
den de anlasildigi uzere arka arkaya arti oy alan yazardir.*
5555555 nolu entrysini satın almak istediğim yazar. sıkı bir pazarlığa ne dersin? *
(bkz: and oscar goes to)
(bkz: beni seç beni seç)
bu adama fesatlık yapacak kadar içi kara insanlar varmış. bunun farkedilmesine vesile olmuş yazardır. ayıp lan! adam sanki yıllardır uğraştı ve birilerine kötülük yaptı o entryi girmek için. neyse tadımızı kaçırmayalım.

zall'ın gemicik'i vermemesi halinde dava açarsa kazanacak yazar. avukatım bu arada fifti fifti. *
5555555 nolu entry ile şöhret olan ve yaptığı açıklamayla 6666666-7777777-8888888-9999999-10000000 nolu entryleride kimseye bırakmayacağını söyleyen yazardır.*
(#5570507) yetenekli yazar.
gectigimiz hafada 666 entry girerek bizi korkutan yazar. 555555 ten sonra 666 aman allahim.
geçici bir süreliğine uçurulmuş 6.nesil yazardır.
bir süre sonra yazarlığa tekrar kavuşacak kişi. provokatör kürtlere verdiği ayarlar yüzünden moderasyon tarafından çaylak grubuna dahil edilmiştir.
"o ölmedi (#5555555) no.lu entry'de yaşıyor." yazarı.
(#5555555) nolu entry i giren okuldaşım ve inşallah da meslektaşım insan.
#5692225 entrysi ile kendi kendinin en büyük takipçisi olduğunu düşündüğüm yazar.

(bkz: allahım ben ne komiğim)
(bkz: abartalık)
#5694992 nolu entry ile amerikan başkanlık sistemini mükemmel şekilde özetleyerek olaya oadaklanmış ve aslolanın söylem değil icraat olduğunu göstermiştir.
forumlardan sözlüklere akan bir soluk olmayı başarmış kişi.

kendi açtığı başlıkta, farklı düşünen bir yazara, aynı başlıkta direk bakınız vererek forum tadı yakalaması apayrı bir tat.
ilerde cerrah olmasını dilediğim yazar. yok ben illa da göz doktoru olacağım diyorsa da yeşil gözlerimi sağlığını kendisine teslim edeceğimden şüphesi olmasın.
iyi yazar, hoş adamdı. kendisine sözlük modlarından rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
kendisine ayar vereyim diyenler olmuş yazar. bazı düşün(e)medikler ve ya bilinçli olarak görmezden geldikleri noktalar var.

derinlere inmeye çalışalım. fazla değil. bu pkk terör örgütünün amacına kadar. türkiye'nin doğu illerini kapsayan bir kürdistan kurmak değil mi bunların amacı ? daha doğrusu amerika'nın amacı. hiç girmeyelim, basit olarak bu yani. bu amaç için savaşan, askerleri geçtim masum insanları bile öldüren bir örgüt var ortada. her yolun çıktığı yer ise; kürdistan.

Irak'ta kurulur mu bilemem ama türkiye'de şu an için kürdistan diye bir yer görebiliyor musunuz ? çok açık bir şekilde söylüyorum hayır. he kürtlerin çok yaşadığı yermiş de cart curt. ondan kürdistan deniyormuş geyiklerini de geçelim. burda kürdistan altına grilen entry şu an açık bir şekilde gerçekliği olmayan bir kavramı* varmış gibi göstermeye çalışıyor. (bkz: #5701038)

ayrıca böyle göstermekle kalmayıp, üstüne bunun varlığını, evet evet. kurulmamış bir ütopyanın varlığını inkâr edenlere, "azılı şovenlerden işe yaramaz, aklı kıt, laf anlamaz" diyebiliyor. ayrıca yıldızlı bkz içinde bonus olarak "ki hepsi böyle" diyor. genellemenin de dibine vuruyor. yürü be!

kendisi bariz bir şekilde kürdistanı, yani pkk'nın kurmaya çalıştığı şeyi destekliyor, desteklemeye çalışıyor ve bunu büyük bir sinir harbi içerisinde yaparak kendi gibi düşünmeyenlere hakaret ediyor. kimin yaptığı doğrudur bilemem ama abhartach lynch'in bahsi geçen adama pkk sempatizan'ı demesi onun en doğal hakkı. ben de kişisel olarak sonuna kadar arkasındayım.

her şeyi geçip (#5701038) no'lu entrynin sahibinin pkk sempatizanı olmadığını düşünelim.

o kadar anlayışlı bir insan bu kaos ortamında fikirlerini "azılı şovenlerden işe yaramaz, aklı kıt, laf anlamaz" demek yerine daha yumuşatarak söyleyemez miydi ? anlayış göstermesi gerekmez miydi ? belgelerle açıklayıp uzuuun uzun anlatsaydı pkk sempatizan'ı yerine olaylara farklı bakış açısı getiren insan demez miydik ?

ve son olarak; bu ülke bizim! türkiye'yi vatanı olarak gören, bölünmez bütünlüğünü destekleyen herkesin. bırak kürdü jakarta'lısı bile diyorsa, arkadaş ben bu vatanı seviyorum, vatanım olarak görüyorum. vatan onun da vatanıdır.

vatanını seven insanların, vatanını sevmeyen insanları sevmemesi, nefret etmesi, defolup gitmesini istemesi en doğal hakkıdır.

(bkz: kaçtım)
musesever yazar. ***
(#5585161) no lu entrysiyle megan fox la seviştiğini iddia eden sıkı yazar.