1. 1.
  uludağ üniversitesi eğitim fakültesi eğitim bilimleri hocalarındandır. finalinden 26 alıp dersinden kaldığım kişidir.
  2 -1 ... nocturnal concerto
 2. 2.
  Güzel saz çalan ingilizce Öğretmenliği bölümü öğretim görevlilerinden bir tanesidir. Tree diagramlarla bir dönem beynime tecavüz eden dersin öğretmenidir.
  ... nekrofili
 3. 3.
  http://www.abdullahcan.com/
  1 -1 ... lafuguzaf
 4. 4.
  üniversite koridorlarında vize ve final zamanları ismi fısıldanan değerli öğretmenimiz. Bir çok orjinal fikire sahiptir ve dersinden,ancak ve ancak, ''seke seke'' çalışarak geçebileceğiniz bir öğretmendir.
  ... evsizpire
 5. 5.
  uludağ üniversitesi eğitim fakültesinin görünen o ki en kalitelilerindendir, ayrıca sözlük yazarıdır.* karadenizli diye düşündürdü, üzerinde bordo-mavi ekose gömleği ile, ayrıca diksiyon dersi almış olsa gerek, orijinal fikirleri herkesi etkileyebilir, sınıfında herkes can kulağıyla dinleyebilir fakat ara verirken daha dikkatli olması gereken bir akademisyen zira o sandalyelerde o kadar süre insanın orası burası ağrımıyor değil.
  2 ... grizzie
 6. 6.
  insana öğrenci olmaktan haz aldıran bir akademisyen, zira kendisi öğrencisinin düşünce veya isteklerine çok duyarlı davranmakla birlikte bu düşünce ve istekleri kendisine iletmeseniz de bir şekilde bulup sizi mutlu ediyor.**
  3 ... grizzie
 7. 7.
  ''baba'', ''veled'', ''abla'', ''abi'' kelimeleri sık sık kullandığı hitap cümleleridir. samimiyeti ve bilgisi ile uludağ üniversitesine çok şey katan saygıdeğer hocalarımızdan birisidir.
  1 ... raphet
 8. 8.
  sınavında -hiç sanıldığı kadar zor olmamasına rağmen- öğrencilerin süzüldüğü değerli akademisyen, sınav gözetmeninin öğrenciden resmen çaldığı süre hesaba katılmazsa sınav süresinde optimumu yakalayan****, fazladan* programı hiç umulmayacak* kadar iyi uygulayan akademisyen*.
  1 ... grizzie
 9. 9.
  Milli eğitim sisteminin amaç özürlü içerik takıntılı olduğu konusunda ki haklılığının yanı sıra kendisi de yoklama takıntılı ve güvenmeyi hiç öğrenemeyen bir akademisyendir.Sınavlarında Neşe ile Kaya'nın ve Azim ile Oya'nın şeklinde başlayan sorulara rastlamak mümkündür. Bir gün bir ders girişinde çağdaş eğitim sizin sandığınızın aksine öğrenciye canım,güzelim,yavrum,bir tanem şeklinde seslenerek olmuyor diyerek gönlümde ayrı bir yer edinmiştir..
  -1 ... texas supporters club
 10. 10.
  fakülteye girerken bana selam verip elimdeki sigarayı görünce de sigara içmeni tasvip etmiyorum diyerek içeri giren 1. sınıftayken kendisinden eğitim psikolojisi dersini alıp vizeden 23 aldıktan sonra finaline girmeye tırstığım biricik hocamdır. candır. kendisinden vize final ortalaması 10'u geçemeyen arkadaşlar da vardır.
  ... solipsist