nasılsa cebinden ödemiyorsun,milletin vergisinden toparlıyosun.en iyisi öde milyar doları çık işin içinden.bak katarlılar nasıl da mesutlar.
mantıklı olan savaşmadan teslim olmaktır. zira savaşarak teslim olanların hali ortada, götlerini senelerdir toplayamadıkları gibi daha uzunca bir süre de toplayacak gibi durmuyorlar.

ırak, libya, afganistan vs hangisini sayayım amk!

vietnam bile 50 yılda ancak kendine gelebildi ki onlar teslim bile olmamıştı, varın siz düşünün işte.
15 Temmuz'da sokağa çıkmaya canı yemiyenlerin savunduğu fikirler bişiyler.
türkiye zaten 67 yıl önce abd ye teslim oldu dedirtten başlıktır.

(bkz: kore savaşı)
her ülkenin hava bombardımanını önleyen ve uçakarı engelleyen füze savunma sistemleri vardır.

türkiye geri zekalı değil. savaş çıarsa 15 günde biticekmiş. hahaahahahsiktir.
bordo klavyeliler için abd veya rusya hiç farketmez. entry girerek ülkeyi kurtarırlar.amk hamasetçileri.
Hic bir sekilde teslim olmiyacak nesil öldü kardesim . Kurtulus savasindaki 13 14 yasindaki bebelr yok artik yigenime savas cikti svasicaz desem bana hadi lan ben daha cocugum der . Bi de herkez elini kolunu sallayarak isgal edemez diyen tiplere cevbim coktan isgal ettiler zaten araplara daha fazla yaklasarak isgal etmis bulunuyorlar . Avrupai olcak diye gotu sattik arkadaslar gecmis olsun . Mezopotamyada anasininki kadar yer alti hazinesi var hazine dediysem her turlu hazine tarihi seylerden tut alt yapi zenginligine kadar . Zamanında iç ten kışkırtıldık türkiyenin 4 tarafı düsman dolu araplar mı yardım edecek gecin bu isleri zamanında türk askerini ac birakarak ölüme terkeden araplardan mı bahsediyoruz .
Suriyelilermi efefeffe kahkaha attim ancak kadinlara tecavuz etsinler onlar , bu ülkeni gelecegi bu ülkenin gevçlerinin elinde onlara da zaten cihat la alakali beyin yıkama yapılıyor su an okullarda sokakta bir ülkeyi böyle bitirirler . Amarikanın oyuları bunlar kanmayız diyen ak trollerde kurtaramaz , chp nin atatürkçü kaşları kontürlü teyzeleride , amerikaya göt veren pkk da kurtaramaz . Dedigim gibi bu ülkenin gencleri kurtarır ama çogu da zaten ya hipnotize olmustur populer kulturun icinde yada cogu farkinda olup korkakliktan ulkeden goc etmistir .
Abd bizimle savaşmamak için stratejik ortaklık masalını ısıtıp ısıtıp önümüze koyar. Zaten ortadoğu avucunun içinde. Göz koyduğu ne varsa elinin altında. Niye savaşsın ki ?
sıcak yatağımda ölmektense savaş meydanında şerefimle vatanım için ölmeyi yeğlerim.
Amerika Türkiye gibi bir bölgesel güce karşı doğrudan savaş açamaz. bunu paravan örgütler ile zaten yapıyor.

Amerika böyle bir delilik yaptı diyelim.

kendisi kaybeder.
Amerika gerçek bir savaşta hiç bir şey yapamaz. Bu çok net. Bu coğrafyada Rusya da dahil Anadolu coğrafyasında hiçbir şey yapamaz. Hep arkadan iş çevirirler. içerisini karıştırırlar ama kurtuluş savaşında fetret devrinde tarihin hiçbir döneminde tamamen teslim olmamış bu halk asla teslim olmaz. Bu coğrafyanın kaderidir. Anadolu havzası kuzey Suriye ırak balkanlar ve Kafkaslara her zaman hakim olmuştur olacaktır. Şüphesiz balikesirli Türk devletinin bekası için can verir can alır.
abd nin savaş gücünden bihaber insanlar var aramızda. araştırın bakalım sonra gelin yazarken bidaha düşünün.
tek başımıza olduğumuzu sanmayın.

rusya,çin,kuzey kore ( * ) ve diğer nice gizli abd düşmanı ülke var.
400 çadırla geldiğimiz Anadolu'da,
400 kişi kalana dek savaşacağız!
böyle düşünen biri zaten teslim olmuştur.
bunu ancak ittihat ve terakkiciler sorabilirdi. ancak abd değil, ingiltere. teslim olarak değil nerede çarpışarak. şimdi savaşmak mümkün mü. ankarayı ele geçirmek için on bin uçağın, on bin defa sorti yapması yapması lazım. bunu değil abd dünya bir araya gelse ekonomik olarak karşılayamaz.
S400 ler gelsin duruma göre artık sonuna kadar mücadele. Ülkem için ölürüm diyenler nerede yalnız bırakmayın oğlum beni.
Dünyada ateş edebilen her tür silahı toplayıp saldırsa yine de teslim olmam.

Size hayırlı teslimiyetler arkadaşlar.
abd bizimle savaşamaz. çünkü gücü yetmez.
abd ye teslim olalı çok oldu emperyalizmin yerli işbirlikçileri ülkenin ekonomisi azeri manatına değil amerikan dolarına bağlı.
ingilize teslim olmadık piçinede olmayız. Hattı müdafa yoktur sathı müdafa vardır ve o satıh tüm vatandır.
Aha geldi postmodern vahdettin
T= Türk'e sorulmayacak sorudur.
bu vatanaın her karışı için şehit verdik yine veririz 1 tane türk kalmayınca ozaman ülkemizi elimizden alırlar.(türk dedim fark ettiysen)
abd bizimle savaşın 2. yılında dağılır ...bakın ikinci yılında diyorum.. Abd şuan savaşıyor zaten pyd,ypg, pkk ve ekonomik yaptırımlarla.. ama türkiye arkasında katar sermayesi olduğu sürece diz çökmez , türkiye nin çökmesi katar ın sonu olacağı için eksen şu anlık bu şekilde devam ediyor.. suud lar ise türkiye yi gücendirecek hareketlerden kaçınmaktalar iran ile saf olursak diye tırsıyorlar. Savaşın bu şekilde süreceği ve en sonunda orta bir yol bulunacağı şeklinde tahminim var.

ayrıca misafirliğe gelen yemeğimizi paylaşır , savaşa gelen şiddetimizi.
1.senin gibi çomarları sike sike adam edeceğiz.
2.dedelerinizin dedeleri de böyle sorardı zamanında, yunanlılar ile kol kola denize atladılar.