1. 451.
  (bkz: morfin)
  (bkz: kara propaganda)
  4 -1 ... minik fare osurdu
 2. 452.
  genellikle takip ettiğim kanaldır, tarafsız bir bakış açısına sahip olduğunu düşünüyorum.
  3 -6 ... demsizcaysevenadam
 3. 453.
  (bkz: DOLARIN YÜKSELMESi iLE HAVALAR GÜZELLEŞiYOR)

  BiR AKANAL.
  ... yastiklagezen
 4. 454.
  Sürekli memleket çok Gelsenize hehhehe haberleri yapan havuz medyası kanalı.
  2 ... jonni
 5. 455.
  O kadar ikiyüzlüler ki her şeyi sadece akp'ye daha fazla nasıl yalakalanabiliriz diye işlerine geldiği gibi yorumluyorlar.

  Malumunuz ara sıra kanalda garip spotlar döner, mesela seçimler yaklaşınca, birden 70li yıllara, ecevitli dönemlere ait siyah beyaz fotolar ekrana yansır, şeker tüp kuyrukları hastane çileleri arka fondaki acıklı ama kararlı sesin de anlatımıyla kalbinize işlemeye çalışır. Sonra bir uçuş 2001 krizine gelinir; bahçeli, ecevit, ahmet necdet sezer hepsi tu kaka olabildiğince kötülenir; vatandaşa adeta bunlara oy verirsen salaksın, bunlar ülkeyi batırdı biz çıkardık, bu beceriksizleri mi tutacaksın demeye getirilir; müteveffa ecevit'e, sezer'e bahçeli'ye alttan alta olan saygısızlıklar yapılır, hakaretler edilir, ara sıra 28 şubat dosyası açılır, laikliğe, atatürke, orduya geçirilir.

  Şimdi ise, doların yükselişini kendilerine yontacaklar ya yine...aa o da ne yine aynı siyah beyaz görüntüler, yine ecevit, yine yağ kuyrukları, yine sezer, atılan yazar kasalar, fırlayan faizler falan...ama bu sefer bir şey değişik. Bu sefer ecevit, sezer hepsi kutsanıyor, hepsi dış güçlerin Türkiye üzerindeki oyunlarının bir kurbanı olarak gösteriliyor, hepsi becerikli, dirayetli, ülkesini düşünen, ülkesi için canını vermeye hazır kahramanlar gibi gösteriliyor...ama yaşanan tüm krizler, yağ yoklukları şunlar bunlar tamamen Batı'nın tıpkı şimdi yaptığı gibi oynadığı oyunlar.

  E be salaklar daha iki gün önce 15 Temmuz darbesi diye adamları yine itin götüne sokuyordunuz şimdi ne oldu da yalamaya başladınız?

  Başındaki adamdan en alttaki cahil köylüsüne kadar topuyla bir asalak sürüsü bunlar: ikiyüzlü, fırsatçı, şark kurnazı ve utanmaz.
  28 -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 6. 456.
  yalama kavramını galaksiler arası bir seviyeye getirmiş olan hükümet kanalıdır. adamlar bomba patlayıp onlarca insan katledilmiş olduğunda bile hükümetin ne kadar muhteşem olduğundan bahsedecek kadar şirazeyi kaybetmişler..
  14 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 457.
  15 dakika izledim.

  * bütün olayların sorumlusu dış güçler.
  * ekonomi harika ama dış güçler büyümemizi istemiyor.
  * büyük oyunu bozacağız.
  * büyük resimi halk görüyor.
  * kılıçdaroğlu'nun kardeşi falan.
  * almanlar kötü.
  * tekere çomak sokmuşuz.
  * hülooooğğğğ.
  * birkaç fetö klibi.
  18 -2 ... neden hagi
 8. 458.
  Aynı haber bülteninde milli parayla alışveriş yapmayı kabul eden rusyayı yere goğe sığdıramayıp yalarlar iken, hemen ardından verdikleri haberde suriyede gücü elinde bulunduran rusyaya verip veriştiren kanal.

  Ulan harbiden riyakarsınız.
  8 -1 ... asi horoz
 9. 459.
  haber kanalı değildir.
  8 ... yesugey batur
 10. 460.
  "Yalamak" kelimesindeki a harflerinden birini kullanarak kendini isimlendirmiş tv kanalı.
  5 ... seradlovsky