bugün

itina ile hırsızların aklandığı kanal.
Asıl adı a hahahahahahahhahah haberdir, bize bu güne kadar çektirdiği kupa rezaletinin ve diğer icraatlarının başka bir açıklaması olamaz.
izlenilmemesi gereken kanal. zaten aklı başında olan kimse izlemiyor.
"Aaa haber" bagırmıs biri, sonra bu ismi almış.
Hükümetin dümen suyuna girmiş, objektifliğe zerre kadar yaklaşmayan kanaldır. Bu kanalın haberleri ve yayın politikasını tamamen hükümete endekslidir. iktidar neyi yayımlatacaksa buraya bir selam gönderir olur biter. 5-10 gün bu kanalı izlerseniz Türkiye'yi güllük gülistanlık bir yer zannedip başbakana teşekkür için ankara'ya bile gidebilirsiniz.

Fakat şöyle bir durum da var: Bu kanal atv'ye bağlı. Atv'de aynı yolun yolcusu. Bu kanallara hakim olan ''güç kimdeyse ona yaman'' zihniyetidir. Yarın bir gün ak parti gücünü kaybederse bakın görün bu kanallar ak partiyi nasıl yerden yere vuracaklar.
habertürk ve trt 1 ile birlikte türkiye nin en izlenebilir 3 kanalından biri.
bir gün namussuz bir insan olmaya karar verilirse, ilk adım olarak bu kanal takdir ederek izlenebilir...
akp propagandası yapan kanal. hani kimi çaktırmadan yapmaya çalışıyor da bunlar milleti keriz yerine koyup da yapmaya çalışıyor açık açık.

başbakanın tokat attığı adam yalancıymış. kendileri gibi gerizekalı sanıyorlar herhalde bu milleti de. o adamı korkutmadılar mı sanıyorsunuz lan siz gerçekten? o halktan biri. ne arkasında dayısı var ne birşey. akp ve yandaşlarının gerçekten yatacak yeri yok geberip gitseler toprak kusar bunları.
az önce a haberdeki profesörle sunucu kadın konuşuyor. Profesör:

Kendisi çok eğitimli modern biri, babasıda çok önemli kişiydi diye övüyor sunucu araya giriyor:

Ama kendisi mısır olayları için darbe dememişti diye kötülemeye başlıyor.

Sonra profesörde evet öyle deyince şaaakkk diye altyazı geçiyorlar. Altyazıda:

Profesör: Mursi olayları için ekmeleddin ihsanoğlunun darbe dememesi büyük hata.

Açıkcası tarafsız haberden falan bahsetmesinler bir yerimle gülerim, halk tv oda tv chpliler için neyse a haberde akpliler için öyle.
görsel
Gereksiz kanal.

Yandaşlıkta sınır tanımıyorlar.
saçma sapan bir kanal.
inanılmaz derecede adam kayiran sozde haber kanali .
Nasıl yalan haber yaptıklarına çağlayan da bizzat şahit olunulan kanalizasyon.
AKP ye çalışan kanal.
(bkz: paralel tv)
çok büyük ihtimalle patronu bilal erdoğan yada berat albayrak olan kanal. çünkü hiçbir işadamı kanalında bu kadar erdoğan reklamı yaptırmaz.
sahipleri için kalyon grup falan deniyor ama muhtemelen akp'ye ait haber kanalı. neden mi? çünkü; programlarının yüzde 99'u akp şakşakçılığı, muhalefete yönelik tavırlı yayınlar ve paralel yapıya (cemaat) hakaret etmekle geçiyor.

ayrıca hava durumunda da çok büyük bir ayıba imza atarak bursa'yı sıradan şehirler arasında gösterip istanbul, ankara, izmir ve antalya'yı ülkenin en büyük 4 şehri olarak lanse edip semt semt gösteriyor bu yandaşlar. oysa ki hatırlatırım antalya'nın şehir merkezi 950.000, bursa'nın şehir merkezi ise 2.245.000 kişilik nüfusa sahiptir.
nedense aklımda direkt olarak çalık grubu'na ait diye kalmış kanal. sebebi de bundan bir önceki sahipleri olan turkuaz medya grubu'nun çalık holding'e ait olmasıdır ki bu holdingin sahibinin mevcut hükümet ve başbakan ile yakınlığını herkes bilir. şimdi ise kalyon diye bir şirkete ait. bu da yüksek ihtimal çalık ailesinden birisine aittir.

zaten atv ciner medyanın elinden çıktıktan sonra bir süre tmsf elinde dolandıktan sonra şu bahsi geçen yandaş holdinglerin eline geçti.
a yalaka haber o.
çok sessiz ve kendi halinde bir kanal görümü veriyor.
ya bi siktir denen kanal. an itibariyle sacmaligin dibine vuruyor. her seyin sorumlusu cemaatmis, cemaat kimin secilecegini biliyomusmus da bilmem neymis. bayramlik agzimi actirmayin benim.
(bkz: yalan)
(bkz: iftira)
(bkz: havuz medyası)
Hükümeti karalama kampanyası yapmaz.