bugün

Hayatın acımasız tuzaklarından en ama en agırlarından biri.

Zapping yaparken 1349. Kanaldaki Ahaber'e gelmişim. Sonra birden kumanda bozuldu. Kafamı duvarlara vururken; ehonomiyi faiz lobisi ingiliz mafyası çökertti, dış güşler büyük resim, Avrasya tüneli, dolara burun silme seslerine maruz kaldım. 3 saattir ağlıyorum.
valla ülkenin en mutlu insanı sensin, en iyi ekonomi bizde ,en iyi enflasyon, yönetim şekli,eğitim sistemi bizde
adalet derseniz zaten bizden ilerisi yok, bunun yanında almanya bizi kıskanıyor, biden telefon edemiyor, daha neler neler *
Olm süper hayat yasıyormuşuz da haberimiz yokmuş diye düşünür, mutluluktan görseldeki karakter gibi olursunuz.

görsel
görsel
Hiç vakit kaybetmeden, a haber' den et alın, orda çok ucuz.
Peynir de ucuz.
Pirinç de...
Her şey sudan ucuz, doldurun çantaları!
televizyonu balkondan atma sebebi.
Kumanda bozulduğu için üzülmem; ancak bir konuya da değinmek gerek: Ne demiş Sadri Ağabeyimiz: Ninniden çakmam, ama hicazı biraz bilirim, demiş. Biz de gerçeği konuşalım, saplantılarımızı değil. Çocuk gibi kandırılmak istiyorum. Bu yüzden A Haber izliyorum; ama o bile tat vermiyor, anlayın gari.
A haber izleyip biraz daha ülkeyi güzel görmemizi saglar. Bir de fox haber var. Biraz izleyince psikoljik çöküntü yaşayıp insanin intihar edesi geliyor. Yok mu bunun ortası.
Yine hafif atlatılmış bir olay.

Buna benzer bir hadise yaşadım:
Televizyon kanalını değiştirmek isterken
elim istemeyerek sırasıyla 3948 tuşlarına bastı ve 3948. sırasına itelediğim cehape yayın organı halk tv açıldı. Anında kanalı değiştirmek için kumanda tuşlarına hunharca bastım. Ama nafile. Pili bitmişti. O sıra Ayağım uyuştuğu için kalkıp kapatamadım da. Uyuşukluk geçince tam ayağa kalkıp televizyona hücum etmek için atladığımda bu sefer diğer bacağıma kramp girdi ve ben yerlere yattım.

Neredeyse 2-3 dakika kafama halk tv içeriği girdi

ama neyse ki yan etkisi olmadı.

Onu boşverin de, en yakın hdp ofisi nerde ya. Üye olup kardeşlerimizi yine meclise taşımak istiyorum. Selo başgana özgürlük! Suriye’de ne işimiz vaaar !!!!!! Dğspdpflğdpd
Kendini isviçre'de yaşıyor zannedersin.
10 saniyeliğine ekonomik olarak süper güç oluruz.
(bkz: beni yedi kere yıkayın sonra bir deliğe tıkayın)
görsel