bugün

Melodisi çok güzel çok seviyorum ama en çok
'No more, no never again, no never again ' Kısmını bağıra bağıra söylemeyi seviyorum.
helldorado nun harika bir şarkısıdır. ayrıca bu müzik euro 2008 için türkiyeye marş olmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=-uQKJ2Z9-To
(bkz: oo ooooo türkiye türkiye)

https://www.youtube.com/watch?v=m9tSZvRvP3U
Dinliyorum, dinledikçe rahatlıyorum aynen anti-depresan gibi beni alıp 10 yıl öncesine götürüyor.
helldorado'ya ait olan efsanevi parça.

içki içen biri değilim; ama bir gün içmeye karar verirsem ilk kadehimi bu parça eşliğinde bu parçanın şerefine kaldıracağım.
Euro 2008' deki efsane geri dönüşleri hatirlatan sirin şarkıdır.
her dinlediğim de coşturan, kendine getiren şarkıdır. ayrıca da bir içimlik şarkıdır.
sadece biz türklere mi güzel geliyor diye merak ettigim şarkı. eger bilgisi olan varsa özelden bilgilendirsin, ne bileyim bu şarkı listeleri zorlamış mıdır albüm kaç milyon satmıştır merak ettim yahu. şarkı muhteşem yılda 20 kere dinlerim aklıma geldikçe, hiç bıkmadan hem de.
kusursuz müziği ve vokalistin muhteşem dile getirdiği helldorado şarkısı.
şarkının introsu şişli'de bir okulda okul zili olarak kullanılmaktadır.
ülkerin milli takım müziğinin esinlendiği süper parça.
sözleri damardan olsa da müziği acayip zevkli. insanda dans etme isteği uyandırıyor, bu yüzden evde dinlenmeli. bir benzeri için,

(bkz: don t stop me now)
yazımı çokça dinleyerek geçirdiğim muhteşem melodili şarkı.
damar bir parçadır tam anlamıyla. mutlu gibi duran melodiler içerisindeki acı sözler... fakat bok ettiniz lan şarkıyı! milli takım'a yapılır mı lan bu şarkı! aynen lady darbanville'ye yaptığınız gibi. yaşar'ın allah bin belasını versin. bu şarkıyı yapanın da!
çingene müziği ezgileriyle harmanlanmış helldorado'nun çok güzel bir şarkısı.
cok garip bir sekilde solistinde (bkz: amerikada okuyan firlama turk genci) aksaani sezinlemekteyim; hos sarki, guzel olmus diyor; tebriklerimizi buradan helldoradoya yolluyoruz..
stoa isimli güzide grubun slimand albümünden süpersel şarkı.
The dark is rising and the day keeps falling
Our fire is burning and the wind keeps calling
taksimde her cafede,barda,dükkanda vs yerlerde zamanında bayagı calınıyordu.bide parça cok az bir kesim tarafından bilinirdi.A milli futbol takımının reklamlarından birinde çalınmasıyla iyice boka sarmış olan şarkı....
yıllar sonra karşımıza "haydi zafere,türkiye türkiye "nidalarıyla çıkmış, heder olmuş heldorado türküsü.*
Müziğini arakladığımız bir helldorado şarkısı.
çok enteresan bir şarkıdır. acı ve coşkuyu aynı anda yaşatır. şarkının ritmine kapılıp coşarken bir yandan da ah ulen aaah diyip içesi gelir insanın...
milli takım euro 2008 kampanyasında kullanılmasıyla ilk kez tanıstıgım, ve bu cehaletime uzulup, daha once duymamıs olduguma hayret ettigim, su sıralar hep dinledigim mukemmel otesi sarkı. acıklı oldugu kadar da neseli; kimbilir belki milli takımı akla getirdiginden.
(bkz: never again)
(bkz: ulker milli takim sarkisi)
youtube kapandıktan sonra başka bir video sitesinden link verme ihtiyacını hissettim.

http://www.dailymotion.co...radoa-drinking-song_music