bugün

yadsınması dahilinde olay çıkacak olan iddaa ve gerçeklik payı apaçık ortada olan hadisedir.

şimdi ağalar beyler!, yalan mı diye hemen soruyorum size?, e siz tabii hasnikctir diyerek cevap veriyorsunuz duyuyorum tamam ama kardeşim kazın ayağı öyle hemen sittir demekle filan olmuyor işte aga olmuyor olmuyor!, adam var almış sazı eline türkü çığırıyor yazıyor ediyor uğraşıyor bilmem gammazlıyor bilmem efendim oy veriyor sizin gibi sağ köşede ağır abi ayağı yaparak oturmuyor bu adamlar aslan gibi işçi karınca gibide çalışkan üye bu dokuzuncu nesil yalan mı şimdi bir daha söyle bakalım uyanık!

ama siz ne yapıyorsunuz! anca otur anca ona buna peh poh pürt de de sonrada yazarım ben de! yok ya vallaha mı babam ya!, bende bunu yedim he mi?, yazın arkadaş bizim gibi olun çalışın hak edin sözlüğü ondan sonra gelin tanışalım kaynaşalım sevişelim ve de bende diyeyim ki ahanda bu nesillerde sırtlan değil kaplan aslan!, he bu kadar açık ve net işte işinize gelirse yaylanın bakalım. ancak 2. yazıyı kınama yapıp da yazmakla olmuyor bu işler olmuyor!, fazlalık gibi orada online görünmeyle orada gizli kapaklı işler içinde olmakla sözlüpe faydasız durmaksa yazarlık çıkın gidin yahu daha iyi yalan mı ya? yok size kalsa hep yanlışız zaten!. neyse ya yaz yaz boş. bununda hayırlısı olsun.
onuncu nesiller geldiğinde zevkle hatırlatılacak iddiadır.
hariç kısımda tutulan dokuzuncu neslin popüler başlıkları;

kukla sikerken dikkat edilecek hususlar
kezban siken berkecan
poposuna bakmak için sevgilinin arkasından yürümek
öğrencisine atlayan din hocası

evet. diğer nesiller olarak gerçekten birkaç beden fazlayız. 6 milyar yıldır eli tombalasında olan bir nesil var ki bunun şüphesiz en çok tavan yapanları sözlükte ve harici kısımda.
9. nesil yazarın, esprisi olsun diye, üstelik sarhoşken söylediği saçmalık. (bkz: laf salatası)
zall ile aramızı açabilecek tespit. Adamı kızdırmayalım dokuzuncu nesilleri erken emekli edebilir.
içgüdüsel saldırganlığın küçük bir yansıması.
de bağlacını bile ayırmaktan aciz olanların kendilerini 'en birinci yazar' olarak tanıtma çabası. ben 7500 entry'mle bir beşinci nesil olarak emir ve görüşlerinize hazırım dokuzuncu nesiller. bu aralar giremedim sözlüğe, çok az entry'm var. kalite bununla ölçülüyorsa.
9. nesillerin % 90 nı nın sözlüğü kirletmesiyle zıt anlamlı bir tanımdır.

Not: 9. nesilim.
nesil büyüdükçe kalite küçülür.
Büyüğe danışın. Karalamayin.
9.nesil olmama rağmen katılmadığım bir tespittir. nitekim onlardan öğreneceğimiz şeyler var.
kahvehanelerdeki şu oyun oynayan gençlerin yanına oturup da "öyle mi oynanır oğlum" diye serzenişlerde bulunan yaşlı amcalar gibi hissettim kendimi bir an.
velhasıl;
işleri güçleri vardır efendim,
liseli ergenlikten ve üniversitenin rahatlığından çıkıp işe güce başlamışlardır.
ama yine de uzaktan uzaktan bakıyoruz ediyoruz hem;

"ağırlığımız yeter.."
sacma bir tespittir dagdan gelip bagdakine bu degeeel bu hic degeel diye zirvalamaktir az biraz gorguduzluktur .
hepsini içine almış yazar söylemi.
(bkz: oldu biz çıkalım o zaman)
sucukulu yumurtaya ilk kez katıldığım gerçek.
9. nesilden başka yazan yok.
nerde bu devlet nerde bu millet *
edit: çaylak edildim ey sözlük beni unutma. *
Dokuzuncu nesil yani biz daha tazeyiz hevesliyiz. Ama abi kardeşlerimize saygımız sonsuz.
(bkz: sanki sen çok yararlısın)
yadsınmaz gerçek.evet.
herkesin bildiği gerçek. 9. nesil harici fazlalık bu sözlükte. evet.
(bkz: beyanı başlatan yazarın fazlalık olması) şimdi 8. nesil olsan "8. nesil haricindekilerin sözlüğe fazlalık olması" diye bir konu açardın kesin.Sırf kendi egonu tatmin etmek için illa böyle konular açmana gerek yok.Görende zannedecek başka nesiller kötü yazıyor ve sen iyi yazıyorsun.