bugün

doğru tanım için (bkz: karaoke)
afrika ezgileri kategorisinde rakipsiz olacagim yarisma.
müzik mi, şarkı mı, ben de ben de dediğim, çığlık attığım, fevkaladenin fevkinden sonra ikinci olmak istediğim zirve.
1. gelenin Bira, 2. gelenin patates ve 3. geleninde bana çerez ismarlamak zorunda olduğu zirvedir. * * *
eğer mekan belirlenmediyse taksimde karaoke yapılan bir yer bildiğim ve paylaşabileceğim zirvedir.

belirlenmiş olan tarihi okuma sonrası gelen edit: dediğim mekan da sadece perşembeleri karaoke yapılmaktadır.
katılmak istediğim ama benim de de-ka organizasyondan saat konusunda makul bi açıklama beklediğim zirvedir.**
4. , 5. , 6., gelenin bana tekila ısmarlayacağı zirvedir.shot yaparak onları eğlendireceğim bende.
de-ka organizasyon a.ş yön. kur. bşk. yrd. karpuzkabugu, 3 farklı mekanla görüşecek fiyat olarak şemsiyesi en kısa olanını seçmeye çalışacaktır. düşük fiyata kaliteli hizmet de-ka'nın kalite politikalarından biridir.
(bkz: öğrenci bileti var mı abi)
sozluk acisindan bakildiginda entryleri en komik zirve olarak tarihe gecmesi mumkun zirvedir. bu zirve kesin gerceklesmeli diye dusundugum zirvedir. hatta santana'ydi, tarkan'di shakira'ydi hepsini toplayip uludagin zirvesinde hep beraber karaoke yapalim diye oneride bulunabilecegim zirvedir. organizasyon ve firincilik ltd sirket sahiplerinden ucak biletlerinin de karsilanmasini talep ettigim zirvedir, hatta ufacik bir kiyakla thy'yi kullanima acacagim zirvedir. * *
bu zirvedeki viedeolar youtube'a atılmayacaktır yoksa cümle aleme afişe oluruz aman yarabbi düşünmesi bile fena *.
başlığı görünce ankara'da yine bir zirve mi oluyor dediğim*, de-ka organizasyonu görünce istanbul'lular organize ediyormuş diyip hayal kırıklığına uğradığım zirve.
zirvenin yapılacağı tarih ve saatin, bir an önce belirlenmesi gereken zirve.
hayir hadi geldim diyelim, ben hayatımda 20 yıllık arkadaşlarımın önünde karaoke yapmamışım hiç tanımadığım insanların önünde nasıl yaparım diye beni utangaç smiley olmaya iten zirvedir.
büyük ihtimalle katılacağım zirvedir, ama ne olur ne olmaz bilinmez dolayısıyla;
(bkz: kısfmet)
nolur artık saati kesinlessin dedigim muhtesem bir misafirle gelecegim zirvedir. *
brutaL vokaLim iLe zirveye teşrif edeceğimdir.. yaLnız arkamda ben orkestra isterim.. öyLe midi üzerine şarkı faLan söyLemem ben.. haggard gibi 18 kişiLik bir grup istiyorum zirve konseyinde.. 2 tane eLektro gitarist, 1 tane bass gitarist, 1 tane baterist, 1 tane soprano, 3 tane kontrbasçı, 7 tane keman virtüöz'ü, 3 tane de geri vokaL..
zoru başarıp şebnem ferah'tan söliiciim dediğim zirve. hazırlıklara başladım şimdi neskafemi içip boğazımı yumuşatıyorum sigarayı da azalttım mı ohh miss.
normalde kadife sesli olmama rağmen grip olduğumdan sebebiylen sesim çok fena olabilir fakat yine de sesimle gündeme gelmek istediğim içindir ki ben sanatçının lame rengi don giyenini severim. du bakalım. gelcem herhal.
resul balay üstadın jüri koltuğunda yerini alacağı müsabaka.
mekan ve saat yarın kesin olarak bildirilecektir. olması kuvvetle muhtemel yer taksimklüp karaokedir. mekan sadece karaoke için hizmet vermektedir. 30-50 kişilik özel odaları mevcuttur. yani zirvede tamamamen biz bize olacağız *. ayrıca eski türk filmlerine dublaj geyiği de mevcuttur. yarın tarafımca mekanla görüşülecek ayrıntılar ve fiyatlar belirlenip * rezervasyon yaptırılacaktır. katılmak isteyen uuserların devedikeni ve bana özel mesaj atmaları rica olunur.
saygılarımızla de-ka organizasyon a.ş.
mekan: klup karaoke.
adres tarifi: istiklale girdiniz pusulada kuzey istikametinden kaptırdınız, hemen sağ tarafta fransız konsolosluğunu göreceksiniz, konsolosluğun bitişiğinde ki ilk sağdan içeri girin, 20 adım sayın sol tarafta siyah tabela görceksiniz ahanda klüp karaoke.
fiyat: kelle başı 25 ytl bir içki dahil, katılım 30 ve üzeri olursa toplam hesaptan %10 iskonto mevcut.
saat: akşam 18:00 21:00 arası. saatlerle oynama opsiyonumuz olmadı, çünkü mekan seanslı çalışıyo en müsait saat buydu. 21:00-00:00 ve 00:00-03:00 seanslarını alamadık geç olması nedeniyle.
30 kişilik fetiş oda tarafımca rezerve edildi, barmen dışında yabancı kimsecikler olamayacak odada*.
katılmak isteyen uuserların devedikeni ve bana özel mesaj atmaları önemle rica olunur zira çarşamba akşamına kadar mekana kesin sayı bildirilecektir.
ayrıca 9 aralık son derece özel bir gündür sözlük camiamız için zirveye gelenler öğreneceklerdir o günün anlam ve önemini ve,
şuanki katılımcı listemiz;
karpuzkabugu*
devedikeni*
alwayssleepy
st27
maksat muhabbet
fatal
sally
eqin
marjinal fayda
melankolik
dopdop
junior
tucimania
tufan scothbrite**
mülayim
atan alır spor
ümit
süprüz konuk*
pafküf
oksaci
yeebabanin
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinde sesim kısıldığından, ve hemen akabinde 3 aralık fenerbahce galatasaray maçında kısık olanın da tamamen yokolduğundan dolayı katılamayacağım zirve. * *
ajdar anık'tan çikita muz şarkısını hayranlarıyla beraber söylemek istediğim zirvedir, açın önümü, yeni bir ajdar doğuyor*