bugün

beşiktaş'ın balla kazandığı maç. leipzig'i kazma forvetleri tolga zengin'in psikolojisini düzeltti.
Şahsen orta sahada sorunlar olduğunu gördük rotasyon kadrosu ile baskı kuramıyoruz. Yine de kazanmasını bildik. Orkan bize Allahın bir lutfu. Acilen ilk onbir ya da rotasyon oyuncusu olmalı. Şüphesiz balikesirli gururlandı.
rotasyon yaparak dahi güzel bir sonuçla biter mücadele.
tebrikler Beşiktaş, tebrikler çocuklar. darısı bir sonraki tura.

çek oradan sevilla, basel, shakthar üçlüsünden birini.

geceye dair en güzel fotolardan birisi:
görsel
( önce biz inanalım )
Leipzig şişirilmiş bir balondur başlığı açın.Hani lan bunlar bize 5 atacaktı.
içerdede dışardada yendik bu laleleri.
beşiktaş'ın yüzde 25 performans gösterip kazandığı şampiyonlar ligi deplasmanı. orkan 11 başlasa, necip de erken sakatlanmasa maçı daha önce koparırdık diye düşünüyorum.
özet:

https://www.youtube.com/watch?v=CIimF-4kDKU
Beşiktasımın beni göt ettigi maç.
Anladik ki,

Talisca balonmus patladi gitti. O gol onun hicbiseyi degistirmez.
Mustafa pektemek hakkaten israf.

Yine anladik ki,
Calisinca oluyomus di mi Mitrovic.
Tolga bugun hem iyiydi hem balliydi. Fabriyi aratmadi.
Orkana bu takimda ihtiyac var.

Veeeeeee CENK TOSUN. Bu adami var ya bu adami oyuna girdikten sonra besiktasin hucumlarindaki kalite anlatir ancak sozcukler degil.
Tolga zenginin kendini gösterdiği dil uzatanlara cevap verdiği güzel bir maç olmuştur.
tolga zengin'in bekleye bekleye evrim geçirip buffon'a dönüştüğü maç.
Birileri yok yabancı oyuncu fazla lölölö hakem lölölö vs lan bu takım değil miydi en hızlı kontra atağa çıkan takım vs vs.
Yedeklerle yendi bjk.
Şimdi diyeceklerki cenk talisca yedek mi?
Beyin bedava. Tebrikler beşiktaş

Not: bir takımca özeleştiridir; oğuzhan sen vurma be kardeşim kaç maçtır %100 kaç gol atamadın vurma pas ver...
Rte’ye buradan sesleniyorum. Lütfen bizim maçlara gelme.
Dur Ben yazayım. Leipzig in morali bozuktu, zaten zayıf takım ligde 4 yemiş gelmiş, iddiası olsa maça asılırdı asılmadılar, Beşiktaş ballı takım, vsvsvs. Tamam kimsenin unvanında gözümüz yok ama azıcık izan, azıcık saygı ve takdir. Ülke puanı artıyor, bu saatten sonra BJK yenilince hanginize faydası var?
Tebrikler beşiktaş, 3 deplasman 9 puan kolay iş değil. Helal olsun lan.
bu maçla yeni avrupa destanı yazılmıştır.

şampiyonlar ligi grubunu yenilgisiz, tüm deplasman maçlarını kazanarak ve lider olarak bitirin öyle gelin renkliler.

dilerim bu gururu siz de tadarsınız, ama o güne kadar (bkz: beşiktaş bey diyeceksiniz)!
beşiktaş'ın küsküyü verdiği maç. bu maç sonunda şampiyonlar ligi gruplarında 14 puanla en çok puan toplayan türk takımı beşiktaş oldu kudurun açık ve net.
az önce komşudan sesler geldi, yine son dakika golü atmışlar.

tebrikler! yolun açık olsun beşiktaş!
yedeklerimiz bile şampiyonlar ligi ayarında nazar değmesin maşallah. kıskananlar ötede havlasın.
Taliscaaa!

2 - 1.
sikerim formalitesini diyor kartal.
artık şu bir gerçek ki beşiktaş'ın rotasyon takımı dahi şampiyonlar ligi için yetiyor.
şu maç berabere bitsin yine güzel sonuç.. iyi mücadele ediyoruz fakat güzel oyun yok. talisca, pektemek acilen çıkartılıp defansa takviye yapılmalı.
Rotasyon ya rabbi !!
alman tv´sinde naklen yayınlanan futbol maçı. yorum yapan oliver kahn, beşiktaş´ın penaltısı için, karar doğru kesin penaltı, dedi.

maçı yayınlayan kanal- zdf.

http://www.zdf.de

almanlar bu maçı bedava yayınlıyolar. yani bunu yazmakla bi suç işlemiş falan olmuyorum, yorumların almanca olmasına falan takılmazsanız, hd kalitesinde maç seyredersiniz.

zdf almanyanın resmi tv kanalıdır.
"rotasyona gidip ülke puanını iplemeyen vatan hayınlarının maçı." diyen birini iceren baslik.
Hangi takimli oldugunu hepimiz biliyoruz di mi *