bugün

bitcoin al bitcoin ilerde " bir zamanlar buralar hep boş ekran kartıydı" dersin.
Btc...

Bir kriz durumu olduğunda güvenli limanlarınız her zaman : altın, gümüş ve bitcoin olsun. Pişman olmazsınız.
470.000 'i 31 günlük faize yatır,
faiz bitiminde eline geçen 5200 tl yi al üzerinede ana paradan 5000 tl ekle ve git aselsan hissesi al, toplam alacağın hisse bedeli 10.000 tl
kalan ana parayı terkar 31 gunluk vadeye yatır ve bunu 36 ay boyunca tekrarla.
36 ay sonra bana direk mesajdan ulaş bir yemek ısmarla.
Öyle şu kadar param var nereye yatırım yapayım demek kadar saçma birşey yok. Bir iş kolunu bilirsin sonra o iş kolundan yatırım yaparsın. Bildiğin bir iş koluna yapacağın 100.000 yatırım senin 470.000lik yatırımından daha faydalı olur. Tavsiyem bir kolunu incele hatta içine gir sonra düşün. Ha bana aylık 3 lira yeter diyosan taksi plakası kovala
Görüldüğü üzere zenginin malı züğürdün çenesini yormuştur. Adam üşenmemiş liste yapmış.
3-4 tane 2. el vito al ve Uber işine gir.
stuttgart a bas.
Dur buk iceri sok.
70 000 lik kısmını ayır kafanda 400 000 varmış gibi düşün (zaten 400 000 tl yi karı kız ayağı ile yiyeceksin ) 70 lik kısımı git ihtiyacı olana dağıt
senden bi halt olmayacak bari varlığından gariban nasiplensin.
70 bin lirasını bana ver.
parasızlıktan günlerdir evde mahpus kalıyorum.
2 lirasıyla vazelin al, kalanının vazelinleyip götüne sok.
Sana afiyet olsun. Karıya kıza yedirme. Yatırım yap ev alma ülkenin yatırıma ihtiyacı var. Şüphesiz balikesirli akıllı davranır.
Bi fikrim var ama muhtemelen ölü yatırım olur.. meşrebine göre zevk veya acı verir..
zafer çağlayan'a kol saati ya da türgev'e bina hediye edin; sonra seyreyleyin ne kamu ihaleleri kazanıyorsunuz. duble yol müteahhiti olursunuz lan!
Bana ıphone 8 al, 5 artık kendini camdan atmak istiyor.
Trilyon doların altındaki mebblağlar için sözlüğü meşgul etmeyin. Gidin biraz daha para kazanmaya bakın. Trilyon doları toparayın o zaman görüşürüz.
a tipi slip don ile değerlendirilebilir.

görsel
madem almanya'da yaşıyorsun bas stuttgart'a, hiç mi çakallarla dans izlemedin.

bir soru.

have a good forums.
Beraber tatile cikalim.
70 binini bana ver geri kalanını da sonra verirsin bana güzel yatırım olur evlenecem abey para lazım :/
paranın el kiri olduğunu hatırlatır.
istanbul ' da 300.000 liraya site içinde lüks bir daire al içinde yaşa. 120.000 liraya falan da esenyurt' tan bir daire al onu da kiraya ver.kalan parayla araba al. ben olsam bir kaç arsa alır kalanıyla iş kurardım o ayrı. tabi kendine güveniyorsan . güvenmiyorsan ve evin barkın varsa 4 tane daire al kirasını ye.çalışma. mis gibi yaşa.
Sakin ol ve yavaşça parayla dolu odayı terket.
hayret bunu kimse atmamış

https://www.youtube.com/watch?v=Jf3MdU5jGXs

hayırlı forumlar kardeş
3 kuruş paradan başka sunacağın başka şeyler var mı?
yoksa sadece 470 bin liralık bir ad(am(cık)) mısın?
görsel