bugün

Gotune sok.
En guzel yatirim bu turkiye de.
Daire paranı işe falan yatırma. Euro'da beklet. Riskli bir dönemden geçiyoruz. Zaten azıcık paran var onu da kaybedersin. illa Türkiye'de bir şeye yatıracağım diyorsan Bu sıralar Çanakkale boğazı'ndaki arsalar bayağı prim yapıyor.
Hiç bişey yapma bilader kaç yurt dışına.
Yanından bir tane sıfırı silinceki miktar bile yok bizde bize sorma bence. Hayal gücüm yetmedi şahsen.
Birlikte yurt dışında kısa bir tatile çıkmaya ne dersin ? Benimde planım var ama yeterli sermayem yok..
Profil resmine baktımda çok yakışıklısın.
O sen değilsen eğer hissediyorum sen çok yakışıklısın.
Olum biz fakiriz lan başka birilerine sor.
Besiktas galatasaray maçina 2/2 bas gitsin amk.
görsel
yarısını suriyeli müslüman kardeşlerimize verip diğer yarısını da camiye bağışlayabilirsin.
yarısıyla kendine bi yatırım danışmanı tut. diğer yarısıyla ne yapacağını da o söylesin.
Ulan kimse de dememiş ki bana ver.
Bilmem ki ne yapmalisin. Fakirin ben vizyonum dar. Zengin kişi beyanı.
ne yapacağını burada soruyorsan sadece dolar al ve bekle, fazla riske girme derim.
Fakir aysonunu düşünür, zengin Iphone'unu düşünür.
2 bin avrosunu bana ver. öğrenciyim, kredi borcu var.

böylelikle 470 bin lirayı değil 460 bin lirayı ne yapacağını düşünürsün, derdin azalır.

yükünü hafifletiyoruz daha ne yapalım, bu devirde kim kime yapar bunu?
görsel
hayret bunu kimse atmamış

https://www.youtube.com/watch?v=Jf3MdU5jGXs

hayırlı forumlar kardeş
3 kuruş paradan başka sunacağın başka şeyler var mı?
yoksa sadece 470 bin liralık bir ad(am(cık)) mısın?
Sakin ol ve yavaşça parayla dolu odayı terket.
istanbul ' da 300.000 liraya site içinde lüks bir daire al içinde yaşa. 120.000 liraya falan da esenyurt' tan bir daire al onu da kiraya ver.kalan parayla araba al. ben olsam bir kaç arsa alır kalanıyla iş kurardım o ayrı. tabi kendine güveniyorsan . güvenmiyorsan ve evin barkın varsa 4 tane daire al kirasını ye.çalışma. mis gibi yaşa.
paranın el kiri olduğunu hatırlatır.
70 binini bana ver geri kalanını da sonra verirsin bana güzel yatırım olur evlenecem abey para lazım :/
Beraber tatile cikalim.
madem almanya'da yaşıyorsun bas stuttgart'a, hiç mi çakallarla dans izlemedin.

bir soru.

have a good forums.
a tipi slip don ile değerlendirilebilir.

görsel