bugün

Başlığa baba yazım ama bu mahluka insan bile denmez.

Bir buçuk yıl süren olayı bugün ayşe arman köşesinde yazmış.

--spoiler--
Anne, 4. evre kolon kanseri. O, kemoterapideyken ya da kemoterapinin etkisiyle evde baygın yatarken, baba, öz kızına cinsel istismarda bulunuyor. 1.5 yıl boyunca devam ediyor. Çocuğun, arka kuyruk sokumunda basit tıbbi müdahaleyle giderilmeyecek derecede bir ekimoz olduğu tespit edilmiş durumda.
--spoiler--

Annenin kolon kanseri olmasının sebebi gene bu pislik herif, kadına defalarca tecavüz etmiş.

http://m.hurriyet.com.tr/...indaki-oz-kizina-40742451
malum partiye oy veriyordur.
Hadım edilip ağır ağır işkence edilerek öldürülmesi gereken şerefsizdir. Evet.
görsel
baba kelimesinin içini dolduramayacak olan insan müsveddesi.

bakınız ben anne babalarımızın tabiri ile kazık kadar oldum ama elektrikle ilgili şeylerden şalter kaldırmaktan falan ölesiye korkan biriyim. pek çok kez çarpılmışlığım var nasıl travma yaptıysa artık. neyse olay benim saçma korkum değil. baba dediğin adam kızının korktuğunu bildiği için iş yerinden yoğun işlerini bırakıp gelip sorunu halledip şalteri kaldıran üstüne de çocuğunu sakinleştiren adamdır. sadece bu örnekle kısıtlanamaz tabi ama babadır yani. çocuğunun saçma bir olayla bile olsa korktuğunu bilip onu koruyup kollayandır. hayatının içine sıçıp s.kip atan değildir.
Hiç uğraşmayacaksın olay tespit edildi mi? Hemen darağacını kurup idam edeceksin. Mahkeme prosedür felan dinlemeyeceksin anında yok edeceksin. Askerliğimi cezaevinde yaparken mahkemelere giriyorduk 4- 5 saat süren mahkeme vardı. Öz kızına tecavüz eden sapık vardı 2 yaşındaki kızına hemde. Hakim neden yaptın diye sorunca birde kendi meyvemin tadına bakayım dedim cevabını verince mahkeme salonu karıştı linç etmeye başladılar biz suçluyu korumak ve cezaevine götürmekle görevliydik ilk kez o an halka izin verdik korumak istemedik. Hastenelik oldu. Sonuç 2 ay çarşı izni yok ve soruşturma geçirdik keşke öldürselerdi 1 yıl daha askerde kalırdım.
Ülkenin çivisinin çıktığının ispatıdır. Tedirgin etmemek için yolda yürürken kadının önüne geçen; sevgilisi,nişanlısı var diye konuşmaya bile çekinen bir nesil varken nasıl böyle bir nesle denk geldik anlamak mümkün değil. Öldüreceksin böylesini başka yol da yok zaten.
Pezevenkin biride malum partiye oy veriyordur demis. Ne sigir insanlar var. Adamdaki kafaya bakar misin?
bu adamla beni aynı odaya kapatın ve bana sadece 15 dakika verin. sonra sanık sizindir...en azından kalanlar...
Ya bu ne artik ya??? Bu ne ya!!??
Bu geberin! Bi tukenin artik! Allah belasini versin.
Idam bile buna yetmez. Ligme ligme edilmesi lazim.
Cildirmamak elde degil. Bunlar yok edilsin de nasil olursa olsun artik.
Bu ulkede şu kiz cocuklarinin ne bitmez cilesi varmis. Baba bunu yapar mi lan?!

Edit; Bu eksileri anlayabilen biri varsa bana anlatsin. Bu insanlar bu olanlara razi mi yani?
orul orul orospu evladıdır. yatırıp sabaha kadar siksen rahatlamayamazsın.
baba denilmesi de insanın zoruna gidiyor.
Malesef baba.
16 senede sürekli bahsedip yetiştirdikleri nesil işte.
4 bucuk. inanamiyorum. 4 bucuk!
yakmıştır.

çocuğun yaşına mı yanayım, kendi kızına tecavüz etmesine mi yanayım, eşine tecavüz etmesine mi yanayım, eşini kanser etmesine mi yanayım, eşi kanserken aldatmasına mı yanayım, bu orospu dölüne baba denmesine mi yanayım, hala yaşıyor olmasına mı yanayım, böyle bir canavarın doğmuş olmasına mı yanayım, tanrının böyle bir kötülüğe izin vermiş olmasına mı yanayım?

neye yanacağımı bilmiyorum ama yanıyorum. ve erkeklere güvenmek? malesef doğru yoldayım. bu tür eğitilemez. bu tür sakat. bu tür tanrının en büyük hatası.
diyanet işleri başkanının söylediği yaştan 1,5 yıl daha erken davranmış bir babadır. onlar için bu işler normal. herifler kapının önündeki topuklu kadın ayakkabısından bile tahrik oluyolarmış, ayakkabıdan tahrik olan zihniyet, kanlı canlı 4,5 yaşındaki kıza tecavüz edebilir.

diyanet işleri başkanı ne demişti - "gayet normal bir durumdur !!" demişti !!...

bak görürsün bu herif takipsizlik kararı alıp,serbest kalır !! ya da 16 ay falan hapis cezası verirler, şartlı salınma derler, olur biter.

iktidarda akp var koçum !--bunlar 45(!!) -yazıyla kırkbeş- erkek çocuğuna- erkek bi de-tecavüz olayına - ya n´olcak bi kereden bişey olmaz , demiş adamlar.

ben bundan sonraki süreçte benzeri olayların artarak devam edeceğini düşünüyorum.
baba değil, orospu çocuğudur.

bu tip olayların çözümünün bir parçası için (#38698676)
Bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizliğe bundan büyük örnek yoktur. Olmasın da.
Yeter be ülkenin içine ettiniz şerefsizler daha kaç çoçuğun daha canını yakacaksınız daha kaç çoçuğun hayatını çalacaksınız hayır yabancı adamlar bitti bir de babaları çoçuklarına tecavüz ediyor Allahım biz nasıl bir ülke haline geldik. insanlığımızı yitirdik babalık sıfatını haketmiyorsunuz Allah hepsinin belasını versin