bugün

kuzenim 35 e yeni girdi. bekar. evlenmek istiyor. sizce mantıklı mı ?
35 yaşından sonra anca vurdurulur..
her geçen gün daha seçici ve akılcı olunur. üzerine biraz da tedirginlik, endişe eklenir...
o mu, bu mu, şu mu derken, bir bakmışşın ki mantara bağlamışşın.
anlayan anladı.
Çabuk söyleyin aq 35 yaşındayım.
isteyen istediği yaşta istediği gibi evlenir. He şöyle bir durum mevcut, Türkiye şartlarını göz önüne almak lazım.
Evlenmenin yaşı yoktur. Ama sevmenin yaşı olabilir. Tam emin değilim bu konuda.
Cinsiyeti kadınsa evet diyorum.
Abim 37 yaşında bir ay 15 güne nişanlanıyor. Ben 33 oldum şu anda evlenmek istediğim bir kadın yok. Olursa ki bu hayat ne gösterir belli olmaz evlenilir. O yaşta da tabi ki seçici olurum. Bunca zaman bekar kalmışım bundan sonrada isteğim olsun değil mi *
Kanunen yasaktır.
(bkz: atatürk) (bkz: Necmettin erbakan) (bkz: Attila ilhan)
Benim de merak ettiğim sorunsal.
Cevabı “ romantizm ve cinsellik adına bazı şeyleri yaşamadınsa evlenilmez çünkü hep bir şeyler üzüntü vermeye devam eder, sen de yalnız kalırsın “ olan soru.
Kuzenim 44 yaşında ilk evliligini yaptı, esi de kendinden büyük. Ikisi de şoktalar hala. Lan biz nasıl evlendik diyorlar ama bir o kadar da mutlular. Kazık kadar insanlar sevgi pıtırcıgı oldular. Daha bir genclestiler.
Sanırım sevmek sevilmek şifa gibi, iyilestiriyor güzellestiriyor.
ben1981 de 36 yaşımda evlendim. evlenene kadar nerde akşam orda sabah döngüsü içindeydim. 42 yıldır hala evliyim.

kıssa: evlenme kararını, geceyi geçirdiğiniz bir sevgilinizle seviştikten sonra ve ona danışarak verin. yani isteyerek, sonuçlarına razı olarak ve seçeneklerin sizi beklediği bir ortamda alın bu kararı.

aklınızda keşke şüphesi varsa evlenmeye henüz hazır değilsinizdir.
Sevdiginiz biri karsiniza cikarsa Yasin onemi yoktur.
kafa dengi biri varsa hayatında + evlenecek parada hazırsa olur aksi halde zor.
o yaşa kadar iyi para biriktirdiysen evlenilir neden evlenilmesin ...
başlığı uplayıp kaçınca para mı veriyorlar lan sana amcık ağızlı niye sürekli yapıyorsun bunu tamam sakinim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar