bugün

yolun yarısından 2 eksik seneye denk gelen yaştır.
gitmek icin cok erken ya$tir.

(bkz: kazim koyuncu)
(bkz: bir nevi otuzuc yas siiri)
en seksi yaştır zira 333 yaşına kadar yaşayacak halimiz yok.
insan hayatının bol kısmetli, uğuru olarak olarak nitelendirilmesi gerekli zaman aralığı.
aynı değeri taşıyan rakamların yanyana olması bazı düşünce yapılarına göre çok özel bir zaman. çekilen sıkıntıların bir tarafta kalacağına inanılan, yeniden bir oluşumu hazırlayan beraberinde şans, bereket, bilimum mutlulukların kişiye getirceğini varsayan inanç.

ayrıca chronicle in içinde bulunduğu zaman dilimi.
yolun yarısının 2 yıl önceki hazırlık evresidir.

tahmini olarak chronicle'nin doğum gününün 23 eylül 1976 olduğunu işaret eder.
insan hayatında kısmetli bir dönemin başladığı, uğurlu olarak olarak nitelendirilmesi gerekli zaman aralığı.
aynı eşit sayıdaki rakamların yan yana olması bazı çevrelerce şansın ve bereketin bolluğuna işaret ettiği dönem. çekilen sıkıntıların biteceğine inanılan, yeniden bir oluşumu hazırlayan beraberinde şans, bereket, bilimum mutlulukların kişiye getireceğini inanılan dönüşüm.
hayatın en güzel yılıymış. olunca görüceğiz aga.
00:00 itibariyle ayak bastığım yaş. daha çok acemisi olduğumdan unutmazsam sene sonunda tecrübelerimi yazarım.

edit: kendi doğum günümü gözünüze sokmak gibi bir niyetim yok. eşim ve kızım kutladı. gerisi gerçekten hiç önemli değil. sadece 33 yaş... gerçekten çok garip. yaşlı mıyım değil miyim, çocuk muyum büyüdüm mü bilemedim amk!
Mersin bunu beğendi.
Orta yaşa atılmış bir adımdır.
Yarının çoğu bitmiştir benim için. Bu kadar alkol, sigara.
Hiç unutmayacağım yaştır.

Şu 1 yıl bana 50 yaş tecrübesi verdi.

Bir yandan da yaşım hep 19
güncel Önemli Başlıklar