bugün

Akıllı kadındır, bundan sonra da evlenmesin! Evlenip götü boklu biri için hayatını harcamasın, ben bekledim bekledim şerefsizin tekine gönlümü verdim. Hayatım hiç oldu, kısaca ben ettim o etmesin..
Türkiye'de evlenmeyi erkekler belirliyor. Çok asil, Zeki kadınlara kimse evlilik teklif etmeye cesaret etmeyebiliyor. Bu bakımdan genellikle Zengin ve değerli kızlar evlenemiyebiliyor. maalesef ki erkekler kendilerinin yönetebileceği kadın istiyorlar kendilerinin daha fazla kazanan kendilerinden daha zeki kadın istemiyorlar.
Evlenmesi gitgide zorlaşan kadındır. Yaş ilerledikçe kadınlar daha seçici olmaya başlıyor herkesi hayatına sokmuyor o yüzden.
olması gereken evlilik sayısı şu ankinden çok çok az olmalı. mutsuz, saçma sapan ve sadece üreme üzerine kurulu evlilikler. neyiz lan biz, hayvan mıyız ki sadece üreme amaçlı evleneceğiz. karşına çıkmıyorsa kafana göre bir insan evlenme işte, zorlama hayatını. yaş 30, 40, 50 ne fark eder. evlenmezsin olur biter. zevk almadığın, tat almadığın, seni mutlu etmeyen hiçbir şeyin içinde olma. öyle 23'ünde evlenip de her gün tıs tıs bir köşede sızlanıp ağlama.
sweet but psycho nickli sözluk teyzesidir.
Tercih meselesi 30 yaşına geldi diye evlenmek zorunda değil ki.
32 yaşındayım ve hala evli değilim. Neyapacağuk.
ben de bekarım. beraber zina yapabiliriz demek ki.
%90 ihtimalle Evde kaldığını söyleyebilirim. Olsun o fa bir tercih.
Muhtemel sonum.
beni bul anne.
muhtemelen evlenmek istemeyen değil evde kalmış kızdır.
Evlenip erkeğe bel bağlamaktansa kendi ayakları üzerinde durabilen kadındır. Herkes evlenip çoluk çocuğa karışacak diye bir kaide yok.
Bir 30 yıl daha evlenmez.

Kimseye bağlı olmadan, kendi istekleri için yaşayan kadındır.
Belli bir düzen oluşturmuş ve sosyal hayatı da hareketliyse kimsenin bu rahatlığı bozmasına izin vermek istemez.
Çocuk sahibi olmamak en önemli dezavantajı. Onun haricinde evli bir insandan eksiği olmadığı gibi imrenilen konumda olması kuvvetle muhtemel.
Tabi bir de kova burcu kadını olması.
acele etmesin daha geç değil

20 sene daha beklesin

gene bulamazsa

vazgeçsin.

bir tavsiye.