bugün

güzel bir tatil yapıp o boktan hayata geri dönerdim. ne güzel bir anket yaa.
30 bin değil de 28 var hesapta. 40 bin de kredi falan toplam borç. aynı kadın, aynı araba, aynı iş. hiç bir değişiklik yok anlayacağın.
Kredi çekmeden Kia sportage alırdım.
Bir -se -sa vakası daha.

Tükenmişlik hali ittirgeci söylem.
adana ya gidip adana kebabı yerdim. nasıl bir his merak ediyorum ve param varsa buna kimse karışamaz.
interrail yapardım üstüne de araba alırdım ellam az yakan kaçamayanlardan.
kyk'yı öderdim ilk. artanının tamamıyla yeni cillop gibi oyuncu sistemi kurardım.
Birşey yapmazdım çünkü 30.000 tl çok az bir para ne iyi bir araba alabilirsin nede iyi ev alırsın belki yeni bir pc falan alırdım ama oda zaten taş çatlasa 5000 i geçmez.
70 daha koyar giulletta alırdım.
brezilya'ya giderim.
Mutlu olurdum sonra neden daha fazla değil diye kendi kendimi mutsuz ederdim.
borçlarımı öderim. aslında benim borçlarım değil ama olsun gene de öderim.
var zaten ne yapıyoruz onu söyleyin ?
3 adet 90 model toyota corolla alır sonra da güzel fiyata satarım en aşağı 6000 kar.
var da ne oldu.
Türkiye ye en uzak yer olan yeni zelanda ya giderdim. Ne kadar uzak, o kadar iyi.
Olmayan para hakkında konuşmaya gerek yok.
Ev için kredi çekmeyi düşünmem yada daha az çekerim.
olabilir.

kenara atar üzerine para biriktirir ev alırım.
17 yaşındaki genç kız 30 bin liraya felçten kurtulacak.

http://www.milliyet.com.t...urtulacak-gundem-2271861/
Üzerine kredi çeker silivri'den arsa alırım.
Kucuk hayallilerin toplandigi baslik.

Benim motorumun mazot parasina yetmez.
işte burada eylemsizlik teorisi devreye girer. Kişi daha önce varlıklı bir ailede yetişti ise muhtemelen daha idareli harcayarak yatırım yapacaktır. Yok değilse bunun tersi olup para bir anda bitiverecektir. Bunun tamamen tersi olması da söz konusu olabilir. eski hayatında fakir olup piyango kazanan bir çok insanın son hallerini hatırlatırım.
NiĞDE’de 2 yıl önce Skolyoz (Omurga eğriliği) hastalığı teşhisi konulan 16 yaşındaki Emirhan Avşar, 30 bin lira tutan ameliyatla felç kalmaktan kurtulacak.

http://www.hurriyet.com.t...0289626&utm_term=post