bugün

evet. yedi yıllık arkadaşıma niyeti bozduğumu itiraf edeceğim açılmadır. arkadaşlar bk gibi hissediyorum, Allah'ım beni bu ateşe yine ben attım biliyorum. lanet olası hormonlar!
konuşma hazırlamadım, kolay olmayacak arkadaşlar. küfür edip gitmesi muhtemel. ama söylemek zorunda hissediyorum kendimi, artık arkadaş olmaktan rahatsızlık duyuyorum çünkü
o da boş değil biliyorum.
ve çok birikimli birisi. kaliteli bir ilişkimiz olacağına inancım sonsuz. eminim her gün hegel'den dem vurup schopenhaour'u eleştireceğiz.
çocuğumuzun ismi ara güler olacak.
Fazla açılmayın boğulursunuz. Evet.
Seviyorsan git konuş olmadı bayıltıp...
arkadaşınızın kapanış yapmasıyla sonuçlanacak eylemdir.
ama beyler bir gülüşü var diyerek savunduğum eylemimdir. size anbean bildireceğim dostlarım. 30 Ağustos gece 23 gibi açılmış olurum.
o tarihte açılırsan açılışına kısıtlama getirilecektir.
yaptım diye tamam ama yapmadım diye pişman olmamalı bu hayatta. dövüyorsan git dövüş bence.
yarın gerçekleştireceğim eylem. hala hiçbir şey planlamadım. (bkz: atatürk orman çiftliği) nde kokoreç yedikten sonra uygun bir zamanda söylemeyi düşünüyorum. şurada açıl dediğiniz yer varsa önerilere açığım.
Bırakın kendi kendine gelişsin olaylar.2002 den beri arkadaşlık yaptığım kızla 2013 de sevgili olduk.
Kokoreçten sonra en fazla keşke bira mira bir şeyler gömseydik muhabbeti döner.
az önce beni arayıp ''akşam kaçta buluşuyoruz kankiiiğğğğ'' demesiyle iptal olan açılmadır. son bir haftadır açılma düşüncesiyle yatıp açılma düşüncesiyle kalkıyordum. gel gör ki friendzone bizi o soğuk parmaklıkları arasına aldı, su ve yemek de vermiyor. başarılarımın devamını s...
Biraz daha sabret De flörtten bağ-kurdan emekli ol bari.
Basarili olursa, bugun zafer ilan edip kutlayabilirsiniz *
bir ay gecikmeyle 1 Ekim 2020de ıkına sıkıla başardığım açılmadır.
Starbucks da filtre kahvelerimizin bitmesinin ardından biraz daha kıvranıp konuya girdim.
daha farklı, ismi arkadaşlık olmayan bir ilişki denemek istediğimi söyledim. o ise gülümseyerek tepkisiz kalmayı tercih etti. beni eve bıraktı, evet.
iki gündür de telefonda normal konuşuyoruz. yarın yine buluşacağız ve biraz netlik kovalayacağım.
olum çok leş bişi lan.
Rötarlı olmuş ama olsun.

Galiba kız zengin. Zengin kız fakir oğlan hikayesi. Swh.
Olum karı mi kalmadı AMK. Niye arkadaşına saplamaya çalışıyorsun .
Olmayacak duaya amin demek.
7 yıllık arkadaşlık... zaten bir şey gelişse kendiliğinden gelişirdi. Olsun demekle olmaz bu işler.
He zengin isen kız belki mantık ilişkisi için evet diyebilir. Ama olmaz bu iş.
Kiz arkadasin seni eve mi birakti. Dostum rolleri mi karistirdiniz. Cekicilik 0.
Adam 7 yıl bekleyip zafer bayramında açılmış hatuna.

Bu arada "beni eve bıraktı" nedir lan hakkaten? Öyle bişi olabilir tamam da onu burda belirtmeyeydin iyiyidi *

Ayrıca yaşlarınız 17-18 falan değilse, yanlış bir yola girmişsin. Hayırlı olsun.
Olur mu olmaz mı bilemem ama olursa çok sağlam bir ilişki olacağı istatiksel bir gerçek.

Edit: bu arada hayırlıysa olsun diyelim.
Kahveyi de kıza ödemiştir bu.
Kızın babası çek yazarsa almayı unutma.
Gördüm ve arttiriyorum,11 yıllık arkadaşımdi,hiç bir şey soylemedim direk öptüm.ciktik iki sene ayrıldık hala arkadaş olarak görüşüyoruz.
Kiz 150 kilo kesin bak bu tanidik geldi.*
Ben 10 yıllık arkadaşımla sevgili oldum. 6 ay sonra ayrıldık, arkadaşlık da bitti, görüşmüyoruz. Bence zorlama, arkadaşken farklı sevgiliyken farklı oluyor insanlar.