bugün

fener gs maçı yüzünden bile çıkabilir.
hadi diyelim biz araplarla kupa finali yüzünden takıştık. olay büyüdü. amerikalılar işe karıştı. ruslar hooop dedi.
al sana savaş.
çıkmayacak savaş. dünya toplumu artık savaşlardan bıktı. kan dökülmesini ve ailelerin dağılmasını istemiyor. savaş isteyen de aralarından temsilciler seçip paintball falan oynasın. insanlığı rahat bıraksınlar yeter ki...
Bu savaş aklı dengesi bozuk despot bir liderin yönetimi altında olan bir süpergücün hiperguc
Olmasını sağlamak üzere birden fazla ülkenin dünya barisini sağlamak gerekçesi ile aniden haritadan silinmesi ile sonuclanacak fazla uzun sürmeyecek bir taktik savaş olacaktır. Unutulmaması gereken konulardan biri ise gizli anlasmalarla terör örgütlerinin gelecekte kitle imha silahlarına sahip olacaklarıdır . Bu kaçınılmaz bir gercektir
Çin ve abd çarpışmaya başladı zaman start verilecektir. Zaten sonrası nükleer cehennem. Herkes birbirine nukleeri, hidrojeni çakacak.
Çıkmayacak savaş. Ancak ayrı ayrı savaşlar oluyor, olacaktır. Daha fazla kan görmek istemiyor dünya. Sıktı artık.
Bu olursa nüfus azaltma komplo teorilerine inanmaya başlıycam.
Yukarıda Rusya-ukrayna, sağda Azerbaycan -Ermenistan , aşağıda yahudiler-araplar ..... Ve bunların destekçileri ülkeler....Üçüncü dünya savaşının çoktan başladığını anlamanız için daha kaç cephe lazım?
ne oluya la ne 3. dünya savaşı. dünya gezisine çıkacaktım ben.
Tarafsız kalabileceğimizi hiç sanmıyorum.
birbirlerini kırsınlar biz hiç karışmayalım.
olası zombi şafağının patlak vereceği savaştıor.

Tüm apokaliptik senaryoların annesi olan bir üçüncü dünya savaşı ve zombi salgını karışımına hazırlansanız iyi olur. Gerçekten işleri ilginç oalcak çünkü.

ilk olarak, bu oldukça olası olmayan bir durum gibi gözükebilir. ama o kadar korona aşısını iyileşin diye yapmadılar götünüze. onalr sizi zombi yapacak.

Şimdi, bu karmaşık kaostaki hayatta kalma kılavuzunuz için tüyolar veriyorum not alın:

Sığınak: Sağlam bir sığınak bul, tercihen yer altı. Zombiler sinir bozucu olabilir ve kıyamet partini basmalarını istemezsin.

Stok: Malzemeleri topla - yiyecek, su, tıbbi kitler, silahlar (eğer ilgini çekiyorsa) ve eğlence malzemeleri ki sözlük yazaları için maks eğlence şişme bebek oalcağı için yedekli şişme bebek ve dildo. Uzun vadeli bir maceraya başlıyorsun, dostum.

Sessizlik: Gürültüyü düşük tut. Zombiler yüksek seslere çekilir. Yani maalesef karaoke gecesi yok. 30 santim dildo ile inleyerek boşalma yok.

ekip: Tek kişilik bir ordu değilsen, rambonun sol saşşağı değilsen diğer hayatta kalanlarla bir araya gel. Sayıların gücü ve dünya çöküşünü izlerken sohbet edecek birileri iyi olur götünü kollayabilecek birileri çok daha iyi olur.

Zombi istilası 101: Kesinlikle zombilerle başa çıkmak zorundaysan, kafalarını hedef al. Bu, onların zayıf noktası, eğer yeterince korku filmi izlemediysen de hemen ölülerin şafağını izleyerek başla.

bilgi: Hızlıca adapte ol ve öğrenin. değişmeyen tek şey değişimdir bu dünyada. her an herşey olabilir.

Havlunu Yakın tut: Unutma, ne kadar çetin şartlar olursa olsun, bir havlu, bir uzay yolcusunun sahip olabileceği en son derece önemli ve yararlı bir şeydir.

işte, zombilere eklenmiş bir üçüncü dünya savaşı senaryosunu hayatta kalma kılavuzu. Bu bilgilere ihtiyacınız oolacak. yazın hepsini. evrenin götüne sokabileceği en tuhaf sürprizlere karşı hazırlıklı olmak her zaman iyidir.
3.dünya savaşı çıkarsa türkiye kesinlikle taraf tutmamalı aynı 2.dünya savaşında olduğu gibi.

https://youtu.be/9x7FGbW3IVc
Rusya nın yanina olacak ilk devlet çin, ondan sonrada kore olur. Eğer birde hindistanda eklenirse, seyret eğlenceyi. Gerisine gerek bile yok.
ABD hangi taraftaysa alır bu savaşı. Rusya'yı gördük. Daha ukraynayı yenemiyor. Çin ise kağıttan kaplan. Türkiyenin parası, doğal kaynakları yok.
rusya-çin- türkiye- kuzey kore-iran- azerbaycan-sırbistan

vs

abd- avrupa-ermenistan-ukrayna.
8 gün galiba.
melhame-i kübra tarihi 6 kasım 2022 gibime geliyor.

hadislere güvenin.
Her yıl çıkacak zaten mk.
çok yakında başlıyor. tarafları söylüyorum;

rusya türkiye çin sırbistan
ukrayna, yunanistan, avrupa,amerika.
Bir şekilde kaybeden tarafı seçeriz. Bu dünya savaşı işinde iyi değiliz.
çıkarsa eğer, 3 üncü değil, "sonuncu dünya savaşı" olacaktır
O gün geldiğinde pahalanacaktır, şimdiden alman güzel olur; evet.
Valla avusturya arşidükü Kendisine dikkat etsin. Gidişat iyi değil.
Başaldı..
Şansımı silkeyim, bizim döneme denk geldi...

Hayır yani kaç yüz yıllık dünyada olabilecek en kötü döneme denk geldik, bu ne bedeviliktir mk...