bugün

cevabı hayır olan sorunsaldır. ideal seks süresi zaten 3-4 dakikadır.
Ben 3 dakikada pantolonu çıkaramıyorum ak.
3 dakikada çıkan performansa bağlı durumdur...asıl önemli olan boşaldıktan sonra tekrar ne zaman erekte olunduğudur...yarım saat kendine gelemiyorsan, kadın olsam asla ikinci defa sevişmem mesela...
Ulan ne kadar hızlı entry giriyorsunuz amk. Hem hızlı boşalıp hem hızlı entry giriyorlar.
partnere gore degisir.
vah vah acıdım halinize kardaş.
Bir yere mi yetişiyorsun karşim acelen mi var.
iste kuresel tehtid su kaynaklarinin tukenmesi gollerin kurumasi hep bu 3 dk da bosalanlar yuzunden.

alacaginiz dusa yazik.
luzumsuzsa kapatin.
lutfen bilinclenelim.
Ne durumda olursa olsun kötüdür
30 dakikayı göremiyorsan yetersizsindir.
dünya 4 dakika sonra sona erecekse idealdir.

edit: çok ciddi cevaplar var, alt metinde 'ben iyi sikiciyim' mesajı veren filan. bence gereksiz. kimse kutunuzu 'sen işini bilen bir abiye benziyorsun gel beni mahvet' diye yeşillendirmeyecek gibi sanki bilmiyorum.
Bazı kadınlar 10 saniyede bile boşaltabilir. Kadına bağlı.
Daha donunu çıkaramadan boşalan adama göre performans harikası, uzun uzadıya sevişebilen adam için utanç kaynağı bir durumun içindesiniz bayım.

Partneriniz bu durumdan memnun ise, tatmin olabiliyor ise sorun etmeyin.

Her kadını saatlerce sevişmek için ölüp bitiyor zanneden zihniyetin eseri bunlar. Kimi kadın vardır boşalır ve içinden çıkmanız için istekte bulunur, kimi kadın vardır multiple orgazmın dibine vurur. Buna binaen ne iyi ne de kötü bir performans değildir.
cok istekli bir partneriniz varsa ve antrenmansiz acemiyseniz ilk olani dusta falan kendinizin halletmesi lazim cocuklar.
ikinciye zaman kazanirsiniz ama bu sefer de erekte probleminiz olabilir.
sonra abi soyle oldu boyle oldu demeyin.

sabah sabah konustugumuz seye bak.sanki 5dk olsa dagi tasi deleceksiniz.
onu bnce karina sorsan iyidir.bize ne yav arkadas.kimle sey ediyorsan onu ilgilendirir lutfen yani yapmayalim bole amatorlukler.
(bkz: taocu seks)
3 dakika boşalan adamı alın, sevin, okşayın, bağrınıza basın. Sonra arkanıza bakmadan kaçın.
tıbben, 5 dk öncesinde boşalmak erkek için erken boşalma sorunu olarak literatürde yer alıyor ise kesinlikle sorundur. limit 5 dk.

kaldı ki, 31 çeken, hormonlarının beynini tükettiği bir ergen olarak 1 dakika ile 1 saat senin için farketmez genç.
Sesli güldüm... Bir gerçek. Ön sevişmeyi uzun tut azizim..
görsel
şu başlık hala daha kendisini düşünenlerle dolu * ister 30 dakika ister 3 saniyede gelin ama partnerinizden önce gelmeyin *
Arkadas dogru demis. Eger partnerinden sonra geliyorsan ne zaman geldiginin onemi yok. Ben bi ara cok zor biriyle birlikteydim, bazi travmalari vardi, ve hakli olarak da biraz sancili geciyordu birlikteligimiz. ilk zamanlar 45-50 dk boyunca devam etmemize ragmen bir turlu kendini birakmiyordu, birkac defa iseme hissi (bosalmaya delalettir bu) gelmesine ragmen. Abartmiyorum 2 saat surdugu (alkolun de yardimiyla) bir gun oldu. Ama iste karsi taraf olmayinca bir gun surse anlami yok. Neyse ki zamanla topladik. Guven cok onemli bir sey sekste. Ozellikle kadinlarin guvenmesi, raht hissetmesi. O asamalari basarili gecmek lazim.

Dolayisiyla onemli olan tek sey partnerinizden sonra gelmektir. Partnerinizi ister oncesinde elinizle bosaltin, ister seks sirasinda. Ama once onu bosaltin.
Sünnetli erkek sorunsalı.
Bazen istediğin için erken boşalmak istersin.

Tüm seks süren eşitse bence Burda bir problem var.

Çevresel koşullar, alkol, yemek, uykusuzluk, isteksizlik, ilaç kullanımı gibi faktörler süreyi değiştirebilir.

Ancak bazen gerçekten erken boşalmak isteyebilirsin. Bu tam olarak arzunun üst noktasıdır, ordasındır.

Bazen de ilişki esnasında o noktaya ulaşırsın.

Yaş ilerledikçe kontrol senin elinde.
Realistik düşünürsek 10 dakikadır 20 dakika ön sevişme dersek bence normali bana göre 10 dakikadır.
gayet yeterlidir.
Sana yazık kadına yazık suya yazık sabuna yazık, kes at daha iyi.
güncel Önemli Başlıklar