bugün

Bu kadar zayıf olmaları iyi değil, şans da onların yanında olacak diye yazdım birkaç entry üstte, eksilendi.

Al. Ne oldu şindi.

Ama maç 3-1 biter.
felipe melo'nun mükemmele yakın bir gol attığı maç. zamanlama, yükseliş, topa kafayla vuruş; her şey olağanüstü. tek kusuru kendi kalesine atması...
(bkz: felipe melo nun gs ye attığı gol)
ah be melo' cuğum...

seni ne kadar sevdiğimizi biliyorsun ama bu oldu mu şimdi? gol atıcak dedik, attın ama yanlış kaleye...

umarım hatasını telafi eder.
elmander pis yazdı; lan bi tane de yerli golcü çıksa memleketten de şu tip bi gol atsa.

ah tanju ah!
elmanderin durumu eşitlediği maç olmuştur. haydi devam.
elmander efendim elmander.
--spoiler--
Adı Cenk; Sadece Yakın Arkadaşları Ona Kaleci diyor
--spoiler--

Cenk'in yediği hatalı gol sonrası yapılan yorumlar güldürmüştür.
23 dakika itibariyle beşiktaş hakem yardımı, fener balı vs.ile attığı bir gole karşılık; galatasaray'ımın sürklase ettiği maç olmaktadır.
galatasaray harika oynuyor, beşiktaş ise çok acemi bir takım görüntüsünde şu an. beşiktaş defansın arkasına atılan toplara çare bulmazsa bu maç farka gider, hüsran olur...
beşiktaşımızın inanılmaz savunma zaaflarının olduğunu gösteren müsabaka. hücum gücü yüksek galatasarayın bu zaafları değerlendirememesi neticenin 1-1 olarak devam etmesine sebebiyet vermektedir.
bir beşiktaş'lı olarak açtım real madrid maçını izliyorum. hiç değilse kaleci var o maçta.
galatasarayı bu görüntüsüyle avrupada harcalarlar birader beşiktaş şu ana kadar iyi defans yapıyor bana göre beşiktaş 2-1 alır bu maçı.
neler kaçıyor neler olup bitiyor izleyemediğim maçtır.
galatasaray' ın çabasının fanatiklerce rakip kaleci hatalarına bağlandığı maç. adamlar çalışmış, top oynuyor, keyif veriyor işte. bırakın şu muhabbetleri de futbol izleyelim.
beleş tepede yerimi aldığım maçtır.
holoskoydu. 2-1
Fernandes'in sarı lacivert krampon giydiği maç. bu bir işaret mi? Aha bu arada Holosko yazdı. bjk 2 -1 gs.
holosko yazdı , seviyorum bu sarıyı ...
bu oyunla kazanmayı haketmediğimiz maç.

2-1 öndeyiz şu an. sonuç gülümsetiyor fakat bu oyunla ne yazık ki geri kalan 32 maçta bi yere varılmaz.

edit: dememle 2-2 olmuştur.
2-2 umut bulut.
eline götüne çarptı ve umut golünü attı.
umut bulut'un golüyle 2-2 olan maç. tam ömer üründül'lük: enteresan...
(bkz: holosko artı bir miktar umut)
umut'un en az mehmet topal kadar elle oynayarak gol attığı maç.