bugün

Karesi 625 eden güzel bir sayı.
şubat ayı itibarı ile bulunduğum yaş grubudur. *
(bkz: sözlük bana kız bul lan allahsız)
(bkz: 1985)
Celal Sahir Erozan'ın dizelerinde bahsettiği gönlün en taze yaşıdır.

Başımla gönlümü edemedim eş;
Biri yüz yaşında, biri yirmi beş.
En sonunda sardı saçağı ateş;
Varlığım arada kaynadı gitti...

Başım dedi: Dinlen; gönlüm dedi: Koş!
Başım dedi: Durul; gönlüm dedi: Coş!
Başım yüreksizdi, gönlüm başıboş;
Varlığım arada kaynadı gitti..
dante gibi yolun yarısına varmaya 5 yıl kalmış yaştır.
hayatımın en güzel anlarını yaşamışım 25imde.ne acı ki,zaman durmak bilmiyor.bir an olsa geri dönmek olsa.
insanı triplere sokan yaştır. daha küçücük hissederken birden orta yaşa doğru ilerlediğinizi farkettirir. çıtırlık bitmiştir artık.. 5 yaş küçük "çocukların" hatun oldukları zamanlar gelmiştir.. hey gidi heeyyyy..
mangan elementinin atom numarası.
favori sayım. cep telefonu ile ilgili bir durum aslında. şimdi açıklayıp devlet bahçeli moduna girmek istemiyorum. kısaca benim için özel bir ismi cep telefonundaki numaralara çeviriyorum. toplamı 25 çıkıyor. formalarıma da 25 numara yazdırıyorum.
kendi yaşımın 5 beden büyüğü.
yavaş yavaş evlenmeyi düşünebilecek yaş.
tip itibari ile çok güzeldir.
2 ile 5 sayısının oluşturduğu bir sayıdır.
12,5 ile 12,5'in toplamıyla elde edilir.
5'in karesi olmasıyla ünlü değerli bir sayıdır. ayroca 2 katı 50'dir.
(bkz: nestor fernando muslera micol)
(bkz: Erzurum)
Adele'in yeni albümünün adı bakalım bu nasıl ses getirecek şarkılar ise

01 Hello (4:55)
02 Send My Love (To Your New Lover) (3:43)
03 I Miss You (5:48)
04 When We Were Young (4:50)
05 Remedy (4:05)
06 Water Under the Bridge (4:00)
07 River Lea (3:45)
08 Love in the Dark (4:45)
09 Million Years Ago (3:47)
10 All I Ask (4:31)
11 Sweetest Devotion (4:11)
adele'in beklentilerimi karşılayamamış yeni albümü.

hello'nun önden verilmesinin nedeni anlaşıldı. zekive bir ticari hamle. açıkçası albümün açık ara en iyisi hello. tabi bu rekorlar kıran parçanın ardından insanlar albümü de alacaklardır, alsınlar da zaten. hala adele diğerlerinin bir kaç gömlek üstüdür her türlü de...

bir kaç parçanın dışında adele işi diyebileceğim pek şarkı yok. genel olarak bir taylor swift (demet akalın da desek olur) havası hakim şarkılara, sözlere. sürekli bir eski,yeni sevgiliye hitaben söylenmiş şarkıları sevenler vardır belki ama ben gerçekten direk soğuyorum o işten.

bu kadar olumsuz eleştiriden sonra biraz da övmek gerek.

-river lea. işte adele'den beklediğim şarkı diyebilirim. söyleyiş tarzı da bir o kadar kendine has ve güzel bir şarkı. hello'nun hemen ardından bu şarkı gelir benim için.

-sweetest devotion. tam olarak olmasa da hoşuma gitti. gölgede kalacaktır ama dinlenebilir.

-million years ago. ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar arasına direk girebilecek kadar güzel şarkı ve yorum . adele işte sen busun be yaa. süper.
bak kararım değişti hello'nun ardından büyük ihtimalle yağmurlu bir havada klibi çekilecektir.

-all i ask. bu da gayet güzel.

sonuç olarak bana göre en iyi şarkılar;

hello'yu koymaya gerek yok.

(bkz: million years ago)

(bkz: river lea)

(bkz: all ı ask)

(bkz: sweetest devotion)
şu anda dinlediğim adele albümü. bütün şarkılar birbirine benziyor gibi. kadın bir skyfall'ı söyledi patladı sonra...
Milletvekili secilebilmek icin asgari ya$ haddi.
modern toplumda genç insanın (hatta genel anlamda insanın) bunalımını ve psikolojik sorunlarını 3 erkek karakter üzerinden monologlarla ele alan bir ispanyol tiyatro oyunu.
görsel