bugün

hacı sikecem ama ha, futbolu siktiniz resmen. hayır ronaldo azcık özgün ol lan, dün messi kaçırdı diye koşarak gidip penaltı kaçırdı herif. neyse bakalım ilginç bir final bizi bekliyor.
çakma falanjlara kapak olan karşılaşmadır. ne meraklıymışınız ronaldo'nun messi'yi yenmesine.

ayrıca şunu da söylemezsem olmaz.

there is only one ronaldo that never win a world cup.
iki sempatik - bana göre- takımın yaptığı ve daha sempatik -bana göre- olanının kazandığı maçtır.

not: ronaldo yine de candır,kral adamdır.
hak edenin kazandığı maç.
(bkz: cenabetlik)
gönül isterdi real madrid chelsea finali olsun ama olmadı. bu arada bayern munih finalde çok ciddi bir avantajla çıkacak nede olsa maç munihte.
Sergio sabri ramos'un dağlara taşlara vurduğu maçtır.
el clasico beklerken real'in de elenmesiyle şaşırtan sonuçlara yol açan maçtır. ev sahibi avantajıyla bayern favoridir.
günlerdir barça çözüldü diye barçaya laf atan madridlilere kapak olan maçtır. girsin.
barça - real finali beklerken plase finalin gelmesine neden olan maç. son anına kadar ağzım açık izledim. helal olsun münih'e. son 3 yılda 2. kez final oynayacaklar.

ayrıca ronaldo, kaka gibi oyuncular penaltı kaçıracaksa zaten o takım finale falan çıkmasın.
barca'nın elenmesiyle coşan madrid tayfasını üzen maç.
--spoiler--
adama demezler mi "önce penaltı atmayı öğrenin ibneler." diye.
--spoiler--
general franco'Nun falanj okültistler vasıtası ile mesaj gönderdiği maçtır.

"bu kulübe her şeyi öğrettim, kendini bir bok sanmayı, göt kaldırmamayı öğretemedim. o portekizliye söyleyin gözüme gözükmesin"

general franco.
tüketici dostu, meksika kanalı azteka7'den hd kalitesiyle ve müthiş bir sunumla izlediğimiz maç.

bayern münih kendi evinde oynayacağı şampiyonlar ligi finaline zaferle dönüyor. eski günlerini özlemle andığımız bayern bu kupayı alacaktır allah'ın izniyle.

penaltılar müthişti, kaleciler müthişti.
bayern kalecisi real madrid'in ilk iki penaltısını kurtararak barnebeu'da müthiş bir şok yaşattı:
penaltı-1 ronaldo;
görsel

penaltı-2 kaka;
görsel

tabi casilas'ta boş durmadı. o da lahm'ın penaltısını kurtardı, bir tane daha kurtardı ama onu yakalayamadım:
penaltı-3 lahm;
görsel

ve neticeyi belirleyen penaltıyı şvaynştayger gole çevirdi;
penaltı-4 şvaynştayger;
görsel

maç sonu bonusu mourinho görüntüsü;
görsel

şimdi sıra geldi küstah ingilizlere...
forza bayern...
madrid ve mourinho nun fena göt olduğu maç.

şimdi o kapağı aynaya karşı yap sayın mourinho!
(bkz: 1 mayıs 2007 liverpool chelsea maçı)
iddaa.da münihe basanların köşe olduğu maçtır, hele dünkü maçı da doğru bildiyse parayı vurdu. bi haftada bu kadar süpriz kolay kolay olmaz.
dünkü maçtan sonra içimin yağlarını daha bir eriten maç. bu maçın böyle sonuçlanmasıyla çakma katalan çakma kralcı kavgası veren yeni türeyen arkadaşların final maçını istila etmelerinden kurtulduk. varsa yoksa real vs. barça, messi vs.ronaldo. kurtulduk bu muhabbetlerden. mourinho'nun hakem bahaneleri de olmayacak finalde. yılların bayern'i biz ölmedik dedi, iyi de etti. ingiliz'i , alman'ı özledik finalde artık. o değil de ramos ne yaptı öyle ya. hala gülüyorum asdfsddasds.
(bkz: gary lineker)
madrid'in robben'i sattığına pişman olduğu maç.
bir maçla messiyi yerle bir eden bir maçla barçayı bitti diye sayanların bir maçla madridi nası yorumladıklarını merak ettiğim maç olmuştur.
marinho'nun real madrid ile yine kupaları toplayacagını düşünenlere bayernlilerin özellikle neuer ile ayar vererek başka bahara yönlendirdiği maçtır.

marinho'nun real madrid başında 1 sene daha duracağı kesin. ama gelecek sene barçayı karşılarında bulacakları da muhakkak.
Bayern in hakettigi mac. zaten penaltiya kalirsa bayern alicagi belliydi. finalde barca olmaliydi. chelsea rezil bi futbol oynadi barca karsinda. boyle bi kapanma yok yahu otobusu park ettiler kaleye. 20 metrenin disina cikmadilar. koseye sikismis fare gibiydiler. barca kaybetsede hala en buyuk. yok onun gibi oynayan. bu entryde basligin disina kacti biraz ama idare edin canlar.

realciler çok kızmış - .
seyretmek yerine muhteteşem bir ova manzarası eşliğinde mahlep şarabını yudumlamayı tercih ettiğim maçtır pişman mıyım hayır değilim.
Futbol 90 dakika süren ve sonunda Almanlarin kazandigi bir oyundur...*