bugün

görsel
tatile denk gelmiştir.
uydurma boktan bir gün. öğretmenler kayırılsın diye uydurulmuş.
görsel
Mesleğini layıkıyla yapan bütün öğretmenlerin,öğretmenler günü kutlu olsun.
Bir yıldır çalışmadan maaş alan girmedikleri ek derslerinde ücretini alan kahraman öğretmenlerimizin günüdür. Kutlu olsun. Yediğiniz içtiğiniz haram zıkkım olsun. Sizin maaşınızı kesip sağlıkçılara ek ödeme diye vermeyen devlette ayıp ediyor valla.
12 marttan beri yatan öğretmenlere hediye almak lazım

Misal güzel bir yastık veya yorgan takımı olabilir..
Malum bir sene daha yatacak zerzevatlar..
nedir bu öğretmen düşmanlığı arkadaş. sanki pandemiyi öğretmenler çıkardı. yoksa iki aylık yaz tatili mi bu kadar göze batıyor anlayamadım. bir söyleyin de öğrenelim. neyse, kutlu olsun efendim.
Vicdanlı meslektaşlarımın günü kutlu olsun.
Arkadaşlar bizler atanamayan öğretmenler değiliz ataması yapılmayan öğretmenleriz.

Meslektaşlarımın günü kutlu olsun

Not:türkçe spor.
umrumuzda olmayan gereksiz bir gündür.
görsel
görsel

tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum.

Nice güzel nesiller yetiştirmek dileğiyle ...
görsel
Şehit Aybüke hocamızı unutmadık. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.
Yeni neslin rehberi, onlara yol gösteren eğitimci ve öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun!
Nice eğitimli yıllara!
Öğrencilerden uzak bir öğretmenler günü..

Evet sağlık için gerekli olan bu.
Evet doğru olanı da bu.

Seneye sağlık, güvenlik gibi hiçbir konuda endişemiz olmayan bir dünyada öğrencilerimizle birlikte kutlayacağız inşallah.

Yalnız şu var ki, Sabahın ilk saatleri bugünü kutlamak için arayan öğrencilerinin olması gerçekten çok mutlu edici.

Bir öğrencim gerçekten gülümsetti.
"Siz gördüğüm en iyi tarih öğretmenisiniz. Olayları canlandırırken adeta yaşamanız. Tarih sevmeyen ben bile sizinle savaş savaş, coğrafya coğrafya severek gezdik, her şey için çok teşekkür ederim hocam, yeniden sıralarda buluşmak üzere."

Öğrencilerinin hiçbir konuda eksik kalmasını istemeyen ve bunları yaparken asla kırmayan, öğrencilerine sadece akademik bilgi değil değerler eğitimi ve sevgi aktarımında da bulunan, öğrencilerine memleket sevgisi aşılamayı vazife bilen, başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü öğretmeni bilen tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.
Günlerini kutluyoruz. Çok öğretmen gelip geçmiştir hayatımızdan kimisi iz bırakmıştır. Ben ilkokul öğretmenimi severim en cok. Hâlâ görüşürüm. Onlar birer örnektir. Saygıyı hakederler.
bi bahane arkasına saklanan insanlar hani görev kutsaldı hepsi yalan bunlarda şovmen.
Ogretmenlerimizin ogretmenler gunu kutlu olsun. Hepsini cani gonulden seviyor ve kutluyorum. Bir seyler ogretmek gercekten bu kadar zorken bunlari basaran insanlar takdir gormeli.
Kutlu olsun.
Sürekli öğretmenlere laf eden cahillerin dolu olacağını düşünmemiştim. Gün için söylediklerine bir şey diyemem ama öğretmenler değil kendileri aşırı gereksiz
Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda giden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.
bütün òğretmenlerimin ve tüm òğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.
idealist bir ilkokul öğretmenim vardı ellerinden öper gününü kutlarım. istese kölesi olurdum canım öğretmenim benim ikinci annemdi. beni ben yapan kişi. sadece okul dersi değil hayat derside verirdi.

mesela kardeşim yeni okula başladı öğretmeni ilgilenmiyor sadece okula gidenlerle ilgileniyor. mesela canlı ders 1. grup şu saatte girecek 2. grup şu saatte diye mesaj atmış gruba bunlar okula gidenler (bizim ufaklığı sağlık dolayısı ile gönderemiyoruz pandemiden dolayı ) ben sordumda biz hangi grupta girecez diye öyle mesaj atmış.

birde kapı kapı gezip ders anlatan soba yakan öğretmenler var.

buradan işini layığıyla yapan sadece iş olarak görmeyen idealist öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım.
Başta başoğretmen ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ün, o dönemde yokluk içinde kalbinde vatan aşkıyla ve aldığı büyük sorumlulukla insanlarımıza okumayı yazmayı ögreten rahmetli olmuş ögretmenlerimizin, bana Atatürk ü anlatan ilkelerini sevdiren öğretmenlerimin, doğunun en ücra köşelerine atanmış orda türlü zulme uğramış şehit düşmüş geçmişten bu günümüze Atatürk ün evlatları güzel ögretmenlerimizin günü kutlu olsun.
hepsinin değil, fikri hür vicdanı hür irfanı hür nesiller yetiştirmeye kendini adamış tüm öğretmenlerimizin , ozellikle köy öğretmenlerinin ve kendi öğretmenlerimin günü kutlu olsun. Vefat ettilerse allah'tan rahmet, sağ iseler uzun ömür dilerim. Aybike öğretmen; seninde öğretmenler günün kutlu olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar