bugün

Fener bizden daha iyi top oynuyor.

Bizimkiler ise böyle maçlara daha motive çıkıyor Okan hoca değişik taktikler deniyor.

Maç ortada.
Bu kadar sövmeye , hakarete, sinire rağmen maç berabere biterse herkes sik gibi ortada kalır hahshsd.
Babannem bunların hepsi salak gibi bugün diyorsdjfk.
Hadi fb cnm fb hadi yavrum.
galatasaray kazanırsa fenerbahçe bu sezon da şampiyon olamaz.
izlediğim en sıkıcı fb gs derbisi. iki takımın da amk. Aman yemeyelim diye çıkmışlar. Biz haftalardır bunu mu bekledik aq?
Ne kadar sıkıcı bir maç.

Uykum geldi...

Swh...
iki takımın da sıfır puanı hakettiği maç.
Sanah erken uyandim arabayi yikadim
Bahceyi topladim. Kucuk kucuk icmeye basladim. Ben hazırım bu o cocuklarini yenmek icin. Hak eden kazansin diyenin fairplay diyenin aqum .
kerem' i indiren irfan can' ın sarı kart gördüğü ve cezalı duruma düştüğü maç.
Olm biz ne oynuyoz amk. Bu ne biçim maç böyle oyun mu olur böyle derbi mi olur amk.
Ulan uzun yıllardır bu kadar heyecanlandırmıştı beni bir derbi. Valla içerken derbi atmosferine girdim evde. iki takımda iyi ama fenerim çakacak inşallah.
fenerbahçe' nin ikinci yarısında biraz daha hareketlendiği, szymanski' nin net bir fırsatı kaçırdığı maç.
Galatasaray yine 3 atar geçer diyenler bekleme yapmasınlar. O kadar para harcandı yeni yıldızlar katıldı bu sezon 5 ten aşağısı kurtarmaz.
Fenerin kadro kalitesi yok maçlarını izleyince anlaşılıyor

Sert mücadeleci takıma denk gelince perte çıkar.

Kulübede maçı çevirecek oyuncuları yok.

Futboldan anlayanlar bunu hemen fark eder.
Bu kadar kaliteli ve en önemlisi denk bir derbi izlicez. Heyecan yaratıyor bende. Fenerim kazanır ama.