bugün

çevresindeki şaşkın bakışlara pek de aldırmadan "tom ve jerry, sünger bob" izleyip yeri geldiğinde gülüp yeri geldiğinde hüzünlenen insandır.

fazla tepki verilmemesi gerekir *
40 yaşımada gelsem, yine yapacağım şeydir.
pokemon devam etseydi halen yapıyor olacağım iştir.
,,,hala, çizgi-animasyon vb (çocuk) yapımları izlediğim ama 23 yaşını aştığım için beni ilgilendirmeyen entry.
çılgın korsan jack'i izleyen insandır. doğaldır.
60 yaşında izlemezsem top olayım denilecek konudur.
(bkz: south park) *
(bkz: foster s home for imaginary friends)
(bkz: family guy)
(bkz: sponge bob)
(bkz: hentai) *
Star Wars izlediği için 55 yasındaki babasından azar yiyen insandır. (bkz: Ben)
tom un her fırsatta yırtmayı başaran ibne jerry i yediğini görmeye azim etmiş insan.*
çizgifilm izliyor diye babasına dalga konusu olup bi süre sonra babasınında kendini kaptırdığını görüp sesini çıkarmayan insandır.
pazar sabahları erkenden kalkıp redkit izleyen, he-man neden yayınlanmıyor artık diye içlenen 50 yaşındaki babanın evladıdır.
(bkz: 26 yaşında hala çizgi film izleyen insan) (bkz: aha ben)
şahsımın 7 sene önceki halidir. şimdi de diziporttan avatarı izliyorum ne var aq?
(bkz: annem hala cizgi film izliyor bi sakincasi mi var)
deşarj olmayı sağlayan en güzel yollardan biri olduğu için değil 23 yaşında, 23+x yaşlarında bile izlenir.

x>0 iken.
Pek de garipsenmeyecek bir durumdur.

hele animeye çizgi film diyen insanlarla aynı dünyada yaşadığımız düşünülürse...
bu tepkiye maruz kalmak kaçınılmaz

(bkz: anime çizgi film değildir)
daha görür görmez, ne var bunda, çocukluğumda izlediğim tom ve jerry, bugs bunny kadar kaliteli çizgi filmler görmüyorum artık, yoksa aynılarını bulsam saatlerce izlerim, diye cevap verdiğim durumdur.
normaldir, hem hayal gücünü geliştirmesi açısından oldukça zevklidir.
benim de ölene kadar bıkmayacağım şeylerdendir.
çocukluğunu yaşayamamış arkadaştır. dikkatli olmalısınız.
80 yaşımada gelsem red kit'i izleyen insan olacağım.
animedir o anime.
izlenen tom&jerry ise her yaşta gerçekliği ve izlenilirliği vardır.
seviyordur çizgifilm olayını.