sonucunu bursaspor'un oynayacağı futbolun belirleyeceği karşılaşma. galatasaray çıkıp her zamanki futbolunu oynayacaktır.

kaleciden defansa, defanstan ön liberoya, ön liberodan sol beke, sol bekten sağ beke, sağ bekten ön liberoya, ön libero yanındaki ön liberoya, o tekrar kaleciye..

(bkz: kısır döngü)
bursanın istanbul takımlarını şamarlamaya başlayacağı maçların başlangıcıdır.
galatasaray için cidden zor olacak bir maçtır.

1-3 bursa alır.
berabere bitme olasılığı yüksek maç.

2.bilet fiyatları açıklanmış:

kale arkası kapalı - rakip takım: 45,00 tl
kale arkası kapalı: 45,00 tl
kapalı alt grup1: 150,00 tl
kapalı alt grup2: 100,00 tl
numaralı grup1: 150,00 tl
numaralı grup2: 100,00 tl
vip 1: 250,00 tl
vip 2: 200,00 tl
yeni açık alt: 35,00 tl
yeni açık üst: 35,00 tl
galatasaray'ın kazanamaması halinde frank'in gözlerinin içinde adnan polat'ın kızgın ifadeli şeklini görebiliritemizin yüksek olduğu maç. alırız ama. ama alırız.
milan baros, arda turan, harry kewell, elano blumer ve lorik cana'nın ilk 11'de başlaması gereken maçtır.

bir de musa çağıran'ı görseydik. yani düşünüyorum ayhan'dan daha iyiydi bu çocuk, niye oynamıyor.
ak g*t kara g*t 'ün belli olacağı karşılaşma.( bursaspor açısından) ilk maç konya maçında stadyumdaydım.( bu arada stad çok güzel olmuş) maç daha çok rolantideydi. " ya bu oyunla şampiyonlar liginde ne yaparız" diye içimden geçirmedim değil. bir kaç pozisyon dışında top hep bizdeydi fakat skor yoktu. ilk hafta alışma sürecine verdik mecburen. bu maksatla gösterge bu maç olacak. maçı alır mıyız ? niye olmasın...
baros, kewell, arda, serdar, elano, cana'nın aynı anda oynaması halinde kaybedilmeyecek karşılaşma... 4lü savunma ve kale ile beraber 11 ediyor zaten.
yani ayhan-barış-mustafa triosundan herhangi biri 11de başlarsa galatasaray değil yenmek, puan alamaz...
geçen sezonki gibi güzel ve heyecanlı geçmesini dilediğim karşılaşmadır. bir fenerbahçeli olarak her iki takımdan güzel futbol bekliyorum. alacam kolamı çekirdeğimi izleyeceğim maçı kısmetse sözlük. buyur gel beklerim...
25 nisan 2010 galatasaray bursaspor maçı'ndaki galatasaray'ın sahada olması gereken maç.

bol pozisyona giren, oyunu rakip alan yıkan, pres yapan bir galatasaray lazım.

son olarak;
lüften, 4-3-3 oynama hacu. *
ayhan-mustafa ikilisi oynarsa galatasarayın hükmen yenileceği maç olur.
bursaspor'un kaybetmeyeceği maç. 0-2 seçeneği, evet evet...
reykart'ın mevcut kadro göz önüne alınırsa çıkarabileceği en mantıklı sistem ve kadro bence aşağıdaki gibidir.

http://www.incicaps.com/images/futbol-1282484944.jpg

ama reykart bu tabi. mustafa sarp'ın ayhan akman'ın falan sahda yeri hazır. barış özbek de on birde olursa şaşırmayın.

yine sol bek balta sağ bek ali turan olursa, orta sahada da sarp-ayhan-barış üçlüsü oynarsa volkan şen sağ tarafı, ozan ipek sol tarafı, sercan yıldırım da ortayı koridor yaparlar. ertuğrul sağlam orta sahaya da sivasspor maçında mesut bakkal'ın ceyhun eriş'i koyduğu gibi ayağında top tutup adam geçebilen birini koyarsa galatasaray çok zorlanır.

hadi zorlanır demeyelim, futbol oynamaya çalışanlar zorlanır çünkü. galatasaray zaten bir şey oynamadığı için hiç zorlanmadan 3-4 tane yer.

(bkz: anti reykart timi)
malesef bursada oynanmayacak maçtır.
yensede yenilsede galatasarayın kazanacağı maçtır. yenerse :3 puan + moral
yenilirse: transfere hız + yönetimin ömrünün dahada azalması
galatasarayın bu zor zamandan rahat bi galibiyetle çıkacakmış gibi durduğu maç. ama bursa da kazanabilir dersem başım ağrımaz.

not: real madridliyim
taraftarların ne tepki vereceklerini merakla beklediğim maç.
ilk golü atan bursa olursa dağılan zayıf gs defansından dolayı farkı açması muhtemel maçtır.
aksi halde gs 3 fark atmadan kazandım diye sevinemeyeceği maçtır.
bursadan gol haberi olmazsa 2-1 bitmesi muhtemel maçtır.*
not: çorumsporluyum.
gs nin 3-2 üstünlüğüyle sona erer maçı 8jk kazanır.
bursaspor'umun kazanmasını canı gönülden istesemde, berabere biteceğini düşündüğüm maç. maçta 3 gol olacağını da sanmıyorum. iddaacılar gönül rahatlığıyla alt oynayabilirler.

(bkz: reklam değil şehidin emaneti)
(bkz: bursankara aşkına)

maç bittikten sonraki düzenleme: bursaspor'um 2-0 gibi net bir skorla galatasaray'a istanbul'da koymuştur. beni yalancı çıkarmıştır ama olsun. yeter ki bursa'm koysun. en azından alt bitti ama.
galatasaray'ın 3-1 kazanacağı maçtır. goller kewell , arda , arda.
bursaspor'un kanat oyuncularının galatasaray'ın beklerini çok zorlayacağı maç olacaktır.
galatasaraylıların korkmadan bursayı yenmek için oynayabileceği maçtır.**
defalarca gelismeler bolumunda yazildi soylendi, mac basliklarinda mac baslamadan sonuc su olur, golleri bunlar atar gibi seyler yazilmasin diye. ama yazarlarimizin yine yeniden ezberi bozmadigi mactir.

madem oyle basladik biz de devam edelim. 4-4 biter. 40 etmez.
sakat maçtır kesinlikle iddaa kuponlarına konulmaması gerekmektedir.