bugün

1-1 rövanşında gaziantep'e dualar ettiğim maç.

ancak tolunay hocanın beraberliğin avantajı ile kapalı oynayacağını düşünüyorum. hiç sevmediğim bir oyun stilidir.
bir de anadolu takımları, uefa nın kazanan takıma prim verdiğini bilmiyorlar mıdır nedir ise beraberlikle tur atlamaya çalışıyorlar.

umarım bu akşam 21:00 da trt 1 ekranında goller* seyrederiz. ve yine umarım ki bu golleri gaziantep atmış olur*
saat 9'da maraton tribününde yerimizi alacağımız maç.

daha önce aynı stadda gittiğim 2 maç istediğim sonuçların aksine bitmişti bu sefer bu şanssızlığı kırabiliriz umarım.
fc minsk'e yürekten başarılar dilediğim uefa avrupa ligi ön eleme maçı. bu gaziantepspor değil mi fenerbahçe'ye aslan kesilip trabzonspor'a kedi gibi oynayan takım.
gaziantep eğer geçen seneki gaziantep ise rakibi üzerine gelirse s.ker s.ker çoğaltır. rakip risk aldığı anda antep cezayı keser. son derece rahat bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. saldır antep.
içimizdeki irlandalıları yine yeni yeniden açığa çıkaracak avrupa ligi maçlarından birisi.
gaziantepspor'un panik yapmazsa kazanacağı muhtemel karşılaşma. her şeyden önce rakibi küçümsememek lazım tabii.
popov ve olcan geçen sezonun yüzde 25' ini oynasa antep' e turu kazandıracak maç.
gaziantepspor'un evindeki ilk avrupa ligi sınavı. gaziantepspor'un, şikebahçelilerin satın alamadığı nadir takımlardan biri olduğu için kaybetmesini ümit ettiği maç. ama gaziantepspor'un seyirci desteği ile birlikte söke söke alacağı maç olacaktır.
öncesinde gaziantep yönetim kurulunun gaziantep'e gelen fc minsk yönetimi için yemek vermesiyle türk misafirperverliğinin bir kez daha gösterilmesine vesile olmuş maçtır.

http://www.gaziantepspor....aber_detay.asp?habid=2729
Bol gollü geçmesini dilediğim maçtır. En azından televizyon karşısında geçirdiğimiz vakit boşa gitmesin.
gaziantep takımının her türlü turu alacağı rövanş maçıdır. bol şans gaziantep!
fc minsk'ten önce beraberlik sonra da galibiyet golünü bekliyoruz.
gaziantepspor'un rahatlaması için 1 gol daha atması gereken maçtır.

bol şanslar antep. türkiye'nin büyük bir çoğunluğu gaziantep'i destekliyor, yani mücadelenin varlığından haberdar olanlar çünkü pek ilgi yok. ama yalnızca bir tane irlandalı var içimizde. allah ıslah etsin ne diyeyim.
gaziantepin tur atladığı maçtır. şu an değilse bile öyle olacaktır. kalite farkı çok yüksek. diğer turdaki rakibe göre play-off lara bile kalınabilir.
fc minsk'in ikinci gol için bastırdığı maç.
oh be 2. gol erken geldi dediğim maçlardan biri.
2-2 bitecek maç.
popovun gölüyle skorun 3-1 e geldiği ve antepli taraftarların şehitler ölmez vatan bölünmez diyerek bop projesi ve kendilerini göre antepin kürdistan bölgesinde kaldığını ve kürdistan olacağını düşünenlere güzel bir ders verdikleri futbol musabasıdır.
tebrikler gaziantep, yolun açık olsun.
4. gol olcan'dan gelmiştir.
olcan'ın golüyle 4-1 olan maç.
kadronun birbirini tanıması ve uyumu başarıyı getirdi. hayırlısı olsundur.
fc minsk üzmüştür. gaziantepspor'un yolu kapalı olur inşallah diğer turlarda..
bu minsk tsigalko'yu neden oynatmadı anlamıyorum :D