http://img690.imageshack.us/img690/6636/kafaizni.jpg
yazmamayı desteklemiyorum, yanlış olduğu düşüncesindeyim.

tam aksine hesap dondurulmadan şu saçma sapan işin üzerine gidilip en azından bir özür dilenmesi gereklidir. daha doğrusu yönetim yazarlarından özür dilemelidir.
yapılan bunca 3 kuruş için satılma, yetmeyip haiti'deki insanlar üzerinden yalan haberler yapılırmışcasına insanların manevi duygularıyla oynama, böylesine vicdansızlık dışı eyleme ve zall'ın muhteşeme yılan dansı adına;

+1 verip, 1 haftalık greve katılan yazar arkadaşlarım gibi huzura eriyorum. yazıklar olsun.

ha, yılan dansı için;
http://www.itusozluk.com/goster.php/zall/@4601225

yazıklar olsun.
hala makbuz diyenler var. adam öncesinden açıklama yapmadan siteyi 1 saat pazarlamış siz hala makbuz diyosunuz ey sözlükçüler.
katılıyoruz dediğimiz eylem..

(bkz: 10 gün boyunca yokum diyor)
hiç birşey yapmayıp yapılan işi de baltalamaktır bu sizin yaptığınız ey yazarlar. ya doğruysa? ya gerçekten haiti'ye gidecekse bu para o zaman utanmayacak mısınız?
hesabımı sildirerek katılacağım eylem. kampanya fikri hiç inandırıcı gelmedi. önceden söylenmiş olsa yazarlardan da destek görebilirdi ama sen reklamı ver bir saat sonrada haitiye yardım de. olmadı sözlük.

edit:* reklam rezaletinden dolayı uludağ sözlük hesabımın silinmesini istiyorum.
protestonu amacı sol frame'e ana bacı küfürlü başlıklar açmak değildir.

protestonun amacı, bugüne kadar yazarların yazdığı yazılar sayesinde reklam geliri elde eden zall'ın, yazarlar bir şey yazmamaya başladığında bir şeyleri görmesini sağlamaktır.

not: eyleme katıldığını söyleyip kafa iznine çıkmayan yazarları da ayrıca kınıyorum.

not2: kafa izninde olmama rağmen yazabilmemin sebebi henüz log out olmayışımdır. eylemi azıcık da olsa koordine edebilmek için 1 saat kadar log out etmiyorum hesabımı.
buradaki düşünceleri, buradaki arkadaşlıkları veya kavgaları, daha da ötesi, her ne olursa olsun önemli olan paylaşımları, 1 saat de olsa paraya değişenlere inat, bende katılıyorum.

bizim üzerimizden parayı zaten kazanıyordunuz, bu kadarı da fazla olmadı mı sayın; zall.

katılıyorum, ve sonuna kadar varım!
görüyorum ve bir ay olarak arttırıyorum.

haklı bulduğum dondurma eylemi.
sonuna kadar desteklediğim eylemdir.

dondurmayan top olsun!
daha önceki hesap kapama eylemlerininin bir boka yaramadığını bildiğim için katıla katıla güldüğüm eylem.

ha şunu yapabileceksek yapalım. hepimiz bir derdim var'a girip sizin bu reklam zevzekliğiniz yüzünden hesabımı silin. diyebilecek misiniz.

dondurmaymış falan hikaye.
buyrunuz.

http://cansucar.wordpress...2010/01/21/uludag-sozluk/
yazarları önce mağdur edip gelişmelerde açıklandığı üzere, haklı bir gerekçe ile yardım yapıldığı belgelenip ve görsel medyada kanıtlanmaz ise benim de hesabımı dondurup destekleyeceğim eylem.

gelişmeleri ilgiyle takip ediyoruz.
katıldığım eylemdir. ben de donduruyorum lan hesabımı. eylem protesto olur da hiç durur muyum ben. bir 10 gün de benden, hadi bakalım.

dondurmayan ibne lan!
reklamlar kapitalizmin kalesidir.
katılmadığım eylemdir.

kimse hesabını zall ya da bir eylemi protesto etmek için açmadı, bunu hepimiz biliyoruz!ve gerçekten inandırıcı değil hesap dondurmak, sözlükten uzaklaşmak felan bu soğukta çok mantıksız hareketler bunlar.zaten bu başlığa ''katıldığım eylem'' yazanları da akşamleyin sözlükte görücez hepimiz, tükürdüğünü yalamak kadar ağır bir şey yoktur!onun için arkasında durun eyleminizin ahanda takip edicem adını yazanları!eyleme olumlu tepki verenleri görcez bakalım, ne kadar samimiler!yoksa anlık bir galeyan mı bu!

tamam zülfü yare dokundurmuş olabilir, zamansız ve yersiz bir reklama gitmiş olabilir ama bizim sorumsuzluğumuz yüzünden de defalarca adliye ye gitmiş, başı belaya girmiştir.hangimiz adliyeye zall ile gittik, hanginizi entrynizden dolayı mahkemeye çağırdılar!cevap hiçbirimizi, bunu herkes biliyor, herkes paşa paşa sözlüğü kullanıyor, ehlikeyf takılıyor...hem de zerre kadar sorumsuzluk almadan!

insan yediği çanağa sıçmamalı; biraz soğukkanlı olmalı sonuçta hepimiz burayı evimizin salonu gibi kullanıyoruz, karışan eden yok.arada sırada salonu boşlatmak gerekir, o kadar da olur.lütfen sağduyulu olun biraz.

sözlüğün akşını bozmaya kimsenin hakkı yok!sizin gibi düşünmeyen insanların alanını işgal edemezsiniz, kendinize gelin!

(bkz: yağdır mevlam eksi)
"bu sözlükte grev var" gibi bir durumdur. dikkat edilmesi gerekir patron lokavt kararı alabilir. *
--spoiler--
sözlüğün akşını bozmaya kimsenin hakkı yok!sizin gibi düşünmeyen insanların alanını işgal edemezsiniz, kendinize gelin!

--spoiler--

evet aynen böyle düşünüyorum ve zall'ın da bunu yapmaya hakkı yok.

nihayetinde varım.
katıldığım eylemdir. böyle bir saçmalık karşısında sessiz kalmak çok daha saçmadır.
hesabını donduran arkadaşlara söylüyorum: durduğunuz hata. hatta kökten silip kaybolun. sike sürülecek bi' şey yaptığın yok zaten burda. bi de artistik yapıyosun yok dondururum yok sktirip giderim diye.
(bkz: bi sokuş kaç kuruş)
ilginç bir eylemdir.

dileyen zaten sözlüğün bu haline bakarak çekip gidebilir. ne modlar tarafından silinmesi ne de hesabını dondurması gerekmez. eğer içlerinde bir umut varsa zaten geri gelecektir gidenler. ama hiç umudunuz yoksa arkanıza bakmadan gidin, eylem başlıkları açmaktan daha oturaklı bir davranış olacaktır. belki umudunuz olmayabilir sözlük hakkında, ama "gitmeden sol frame'yi mahvedelim" mantalitesiyle düşüncesizce davranışlara giderseniz samimiyetinizden şüphe ederim.

evet sayın yazarlar, ortamı terkedin onun düzeleceğine dair umudunuz yoksa, ki umudu olanlar bir şeyler deneyebilsin. daha da kötüye götürmeye hakkınız yok sözlüğü.
(bkz: kapatmayin dukkanin onunu)
(bkz: sen git ben geliyorum)