bugün

teknik direktör 100 gün ceza alınca etkiledi tabii...
8 savunmacıyla deplasmanda maç sonu oynayıp, 7 savunmacıyla rövanşa çıkarsan sana kendi evinde 3 tane sallarlar. Müthiş vizyon.
Fenerbahçe'nin formalite maçında bile kendi sahasında 0-3 mağlup olması kabul edilemez. Emeği geçenler istifa etsin.
Rahmetli Aragonés'in, Zeman'ın, Tamer Güney'in takımları daha onurluydu. Böyle rezillik olmaz.
allah fenerbahçeli arkadaşlara sabır versin dediğim maçtır.

skor 0 - 2 fener'in gol bulması lazım ama sir ismail kartal mehmet topal'ı çıkartıp h.ali kaldırımı'ı oyuna sürdü.

beyin amcıklaması geçirdim amk halen de anlam veremiyorum, acaba ne düşündü. *

edit: pardon raul meireless'i çıkarmış ismail bey gerçi fark eden pek birşey yok.
1- Selçuk'un yerine Diego girmesi gerekirken Mehmet Topuz oyuna alındı. Topuz sağ açığa, Kuyt orta sahaya alındı. Diego kenarda oturdu.
Hala yönetimi savunan varsa fenerbahcelı degıl menfaatcıdır.
lan harbiden kötü koydular fenere. yazıktır.
r. meireles hasan ali değişikliğine mi gülsem 3. golde mertin elini bile uzatmamasına mı spikerin 2-3 olunca fenerin çıkacağına mı yoksa taraftarın geç kalmış bir tepki göstermesine. hak olan sivas-bursa finali de olsa galatasaray bursa finali olacak ve güzel bir final olacağına inandığım maç.
bizim 15 yıldır yapamadığımızı bursa geldi hoop yaptı kesin büyü var büyü.

adettendir galatasaraylıyım.
fenerbahçe 0-3 bursaspor

tebrikler timsah, anadolu'nun en büyüğü sensin.
galatasaray-fenerbahçe finalini hayal edenlerin hayallerinin içine edildiği maçtır.

helal olsun bursa ya...
Ersun Yanal'a saygım her gün artıyor. Adam sadece şampiyon olmamış, yardımcısı ismail Kartal iken şampiyon olmuş.
Valla kombine sahibi hasta bursasporluyum. Şu sözlükte herkes bilir beni ama ismail kartal ne yaptı ben bile hayret ettim.

Bu güzel sezonu kupayla taçlandırmayı hak etti takımım.

Fener taraftarı da çirkinleştirmedi maç sonunda.

Daha çok isteyen bursasporum finale yürüdü. Allah her futbolcumuzdan gani gani razı olsun.

Şehrinin takımını desteklemek bambaşka bir şey. Rabbim bize dibi de gösterdi zirveyi de. Çok şükür.
anadolu seninle gurur duyuyor şampiyon bursa..
Fernandao'nun Fener'e transferini kesinleştiren maçshshaghswhhaah.
öyle bir koyduk ki. şu an ntv, ntvspor, atv, kanal d, trt gibi ulusal(!) kanallarımız sus pus olmuştur.
anadolu koydumu acıtır!

{buraya daha sonra yazılar gelecek}
Ocaktaki yemeğin emanet edilemeyeceği birine Fenerbahçe futbol takımını emanet etmek de müthiş vizyon. istifa et.
Aziz başkan kendisini kovmali.
Hakedenin kazandığı heyecanlı bir maçtır.
Senol Güneş" in şeytan" ın pardon fenerbahce" nin bacagını kırdığı maç olmuştur.
öncelikle futbolcularımızı ve şenol güneşi tebrik ediyorum. geldikten sonra bu takım gerçek anlamda seviye atladı. bunu görüyorduk ama sonuca yansıtamıyorduk. gerçi ligde fena konumda sayılmayız ama daha iyi de olabilirdi. bursadaki maçtan sonra bile benim umudum açıkçası yüksekti çünkü güzel futbol oynuyor takım. nitekim de iyi futbolla eledik feneri helal olsun size çocuklar. umarım bu sene türkiye kupası hasretine son veririz.
bursaspor'un tertemiz şekilde kazandığı maçtır helali hoş olsun. peki fenerbahçe neden kaybetti? çünkü ismail kartal bir teknik direktör değildir, sahaya sürdüğü ilk on biri gören fenerbahçeliler maç başlamadan evvel "bu maç gitmiştir." havasına girdiler ve ilk yarıda yenen golle de "gerisi gelecektir bursa durmaz" demişlerdir. bursa durmadı ve ikinci golü buldu. sonrasında ismail kartal yine kendisini konuşturan bir değişikliğe imza attı maç 2-0'dı yani fenerbahçe bir gol bulsa maç 2-1'e gelecekti ve fenerbahçe maçı uzatmaya götürecekti ama oyuna forvet alması gereken kartal defansif hasan ali'yi alınca taraftarlarda birden "ne oluyoruz?" diyerek ayaklandılar akabinde bursaspor üçüncü golü buldu alnının akıyla finale yükseldi. tüm fenerbahçelilerin bursasporlu futbolcuları ve kuşkusuz teknik direktör şenol güneş'i tebrik etmek lazım gelir...
Bursasporun mükemmel futbol oynayıp deplasmanda 3_0 kazandığı maç olmuştur. Finalde bizide yenerlerse üzülmem. Bursaspor bu sene bir kupa haketti.
Ersun Yanal hiç değilse karıya gidiyordu, ismail Kartal bizi sikiyor!
emre beleşoğlu nun mersin de attığı gol fb ye final oynayabileceği 2 (türkiye kupası ve süper)kupayı kaybettirdi diyebileceğimiz maçtı. zira fb o maçta berabere kalsa ismail iygıl volkan caner egemen, azis, mamut ussuz vs alayını kadroya alacaktı. ve fb bi şekilde finale kalacaktı. volkan demirel futbolu bıraktığında fenerbahçe 5 yılda bir şampiyon olur. Eşşek yüküyle para verilen diego da muhteşem şaşı selçuk şahin i dehşetle izler, yedek kulübesinde oynar goçum benim. hahahhaha. net. acayip analiz yaparım.

o değil de, mert günok u acayip seviyorum. evet bu adam tam bir galatasaraylı dostum.