bugün

fenerbahçenin şike yaptığı maç sırf finalde galatasaray ile karşılaşmamak için bilerek yenildiler resmen. işin şakası bu ama her olayda şike aranacaksa bu maçta da aranır o mantıkla, bursaspor hak ederek almış maçı, ayrıca buradan da şunu görüyoruz büyük takım dediğimiz takımlar azıcık yedek ağırlıklı takımla oynadılar mı dağılıyorlar demek ki milyon euroların verildiği adamlar 2-3 as oyuncu yoksa bir anadolu takımından beter yazık( bu son yorum sadece fener için yapılmamıştır üç büyükler kastedilmiştir).
Fernandao ya Çakı atıldığı maç. Kim attı? Neden basın sessiz.
Assfasdadf maçıdır.
Saraçolunda oynanmasa fenerbahçe taraftarı 2-2 sanıp kutlamaya yapabilirdi.

Bursasporun şike şike kazandığı maçtır.
Izlemedim ama göz dolduran oyunuyla Bursaspor'un kesinlikle hakettiği maç olduğuna eminim.

Şenol Güneş farkı ile bursa farklı bir boyuta gitti.Türkiye liginde başarı kazanmış birtakım oyuncuların geri gelmesi ve sabit bursaspor alt yapısından gelen ve yerinde nokta atışı transferler (Fernandao gibi) yapılması sonucunda bursaspor izleyenleri seyir zevki açısından doruklara çıkartmıştır.Bu sezon ligde izlenmesi zevkli olan iki takımdan birisi bursaspor'dur.Diğeri ise Beşiktaş her nekadar son haftalarda düşüşler yaşasa da Beşiktaş'ta bursa gibi zevkli bir oyun ortaya koymuştur.

Not:adettendir beşiktaşlıyım.
ulan hortlatmayın şu arabı korkuttunuz ibneler.

tanım, korkutandır.
şenol güneş ve oyuncuları kalitesini yine, yeniden ispatlamış olduğu maçtır. bu sezon üç büyütülmüşlerle oynadığımız ligde 6 maçta sadece ilk gassaray maçı hariç galibiyeti hakederek oynadık ve puanları kaybettik. ilk maç iyi değildik ama bu maç takım olarak tempolu olmasakta akıllı oynadık. fenerbahçe orta sahası bursaspor orta sahasının müsade ettiği kadar oynadı. hücum anlamında bursaspor bugün daha zengindi ki emenike - webo değişikliği diego ile desteklenseydi belki şu an başka şeyleri konuşuyor olurduk. fenerbahçe taraftarını da centilmenliğinden dolayısıyla tebrik edecekken fernandao'ya atılan çakı durumu değiştirdi. ulan benim takımımı ne güzel alkışlıyorsun bileğinin hakkıyla kazanmış takım o çakı ne amk ! bu arada sabahtan beri ekrem & gültekin dinliyorum maçın gazıyla. sabah 9'da okul var sıfır uykuyla final öncesi derse gireceğim ama bursaspora feda olsun.

ayrıca, kaybedecek birşeyimizin olmadığı ortam falan diyorlarda yalan dolan. başakşehirden önce stada sonra yalovaya gittik amk inanmazsak neden gidelim ? bu arada sağda solda ''kupa maçı olm çıldırdınız mı ?'' diye yazanlar var. olm bizim derdimiz kupa değil düzeni yıkacağız düzeni !
3. Golden sonra salonun ortasında 8 aylık kızımla haka dansı yaptığım maç.

not : timsah.
hakemin bile ne olduğunu anlamadığı maç. fenerbahçe doğru düzgün cezasahasına giremedi ki penaltı çalabilsin. bursaspor sadece fenerbahçe'yi değil hakemi, federasyonu ve gs-fb derbisi için kasan yayıncıyı eledi.
hak edenin eze eze yendiği maç. sarılardan lacivertli olan tamam, sıra kırmızılılarda.
not: Beşiktaş.
kendi evinde bu kadar kötü futbol oynanmaz.sadece defans yapıp vakit geçirmeye oynarsan böyle yenilirsin işte.

ilk maçta fenerbahçe yenilseydi büyük ihtimalle bugün elerdi.psikoloji işte.
görsel
Şenol güneşin fenerbahçeye bilezik gibi geçirdigi maç olmuştur.

Edit: O degilde saraçoglunda 15 senedir biz yenemiyoruz adamlar 3 attı gidiyorlar.
Şenol güneşin bilezik gibi geçirdigi maç olmuştur.
bursaspor'un şikebahçeye bilezik gibi geçirdiği maç.
dün oynanmıştır maçtır.

işte fb'nin sahada dizilişi. iyi dizdi bursa.

http://www.aspor.com.tr/turkiye-kupasi
yılmaz vuralın dediği gibi, tecavüz ettiler fenere

http://www.youtube.com/watch?v=8atxeoGKQVQ

görsel
bizimkilerin mal bir oyun stili ile kaybettiği maçtır. bursayı tebrik etmek gerek zira gerçekten maçı hakettiler. lakin bu bursa gs'ye yatar benden söylemesi.

(bkz: at fav a bekle)
Ben bir galatasaray'lı olsam bugün fenerbahçe'nin yenilmesine üzülürüm çünkü finalin galatasaray fenerbahçe derbisi olacağına sıradan bir maç olması seyir zevkini düşürecektir ve kupanın değerini düşürecektir.
bursaspor fena koymuştur.

not: sapına kadar fenerbahçe'liyim.
disiplinli ve istekli futbolla rahat galip gelip finale çıktığımız karşılaşma.
aynı tarifeyi Galatasaray a da uygularız umarım.
oyuna zaten skor bizde siz gelişi güzel oynayın anlayışıyla başlamış bir klüb bursa sporu yenemez, bursa spor kişisel olmasada hücum olarak bakınca en iyi türk klübü olmaya aday.
Fenere sokulan maç Afedersiniz. swh
emre beleşoğlu nun mersin de attığı gol fb ye final oynayabileceği 2 (türkiye kupası ve süper)kupayı kaybettirdi diyebileceğimiz maçtı. zira fb o maçta berabere kalsa ismail iygıl volkan caner egemen, azis, mamut ussuz vs alayını kadroya alacaktı. ve fb bi şekilde finale kalacaktı. volkan demirel futbolu bıraktığında fenerbahçe 5 yılda bir şampiyon olur. Eşşek yüküyle para verilen diego da muhteşem şaşı selçuk şahin i dehşetle izler, yedek kulübesinde oynar goçum benim. hahahhaha. net. acayip analiz yaparım.

o değil de, mert günok u acayip seviyorum. evet bu adam tam bir galatasaraylı dostum.
Ersun Yanal hiç değilse karıya gidiyordu, ismail Kartal bizi sikiyor!
Bursasporun mükemmel futbol oynayıp deplasmanda 3_0 kazandığı maç olmuştur. Finalde bizide yenerlerse üzülmem. Bursaspor bu sene bir kupa haketti.