yarı final ilk maçlarında** deplasmanda berabere kalarak biraz olsun avantaj sağlamış iki ingiliz takımını rusya'nın başkenti moskova'da bulunan luzhniki stadı'nda karşı karşıya getirecek şampiyonlar ligi final maçı.

(bkz: 2008 şampiyonlar ligi finali)
(bkz: müneccimle cinsel ilişkiye girmiş yazar)
sir alex'in futbolun siyonist* cephesine karşı mücadelesi.
(bkz: ermiş yazarların sözlükte harcanması)***

maçlardan sonra gelen edit: valla helal olsun, ermişler gerçekten de.*
an itibariyle gerçekleşen finaldir. her ne kadar 2 premier lig takımını birarada görmek biraz can sıksa da yinede muhteşem bir final olacağı açıktır. ayrıca manchester united galibiyetiyle sonuçlanacaktır. ahanda buraya yazıyorum.
chelsea başkanı roman abramovich'in rusya'ya girmesinin yasak olmasından dolayı seyredemeyeceği maç. kaderin cilvesi bu olsa gerek. putin bu siker adamı...
iddaa etmiş olduğum üzre doğru tahminimle sonuçlanan gerçekleşmesini beklediğimiz ve yerinden izleyeceğimiz final maçıdır. manchester united bu zor maçtan alnının akıyla çıkacak ve kupayı kaldıracaktır.

tarih 1 mayıs 2008 saat ( bilgisayar saati) 00:26 buraya yazdım haydin bakalım. *
chelsea'nin kazanmasını dilediğimiz 2007/2008 cl final maçı. böylece hem ölümüne nefret ettiğim manchester united'a hem de jose mourinho'ya güzel kapak olacaktır.
chelsea nın kazanması halinde fenerbahçeli tarartarların içinin rahatlayacağı final maçı. hiç olmaz ise şampiyonlar ligi kupasını alan takıma elendik diyecekler.
21:45 te star ekranlarında yayınlanacak maç. olası bir chelsea zaferi fenerbahçe nin şampiyonlar ligi 5.liğini(!) tescilleyecek. ayrıca abramovic in futbolculara çekeceği rus ziyafeti de kaçınılmaz gibi gözüküyor. * *
hakeminin lubos michel olduğu açıklanan maç.
sabri ugan, ertem şener , emre tilev üçlüsünden birinin anlatacağı maçtır. yazık olacaktır maça.
ilker yasin'in yorumcu olma ihtimalini düşündükçe heycanlandığım maçtır.
slovak hakem lubos michel tarafından yönetilecek olup, 3. kez aynı ülke takımlarının finalde karşılacağı maç.

diğer ikisi için;

1999-2000 sezonu: real madrid: 3 - valencia cf: 0

2002-2003 sezonu: juventus: 0 - ac milan: 0 (2-3p)
ingilizlerin kupaya uzanacağı maç.

not: iğrencim biliyorum...
sakız çiğneyen ehtiyarın on küsür senedir çalıştırdığı takımın * kazanacağı maçtır.*

edit: çiğne çiğne benimde kafamı karıştırdın be adam, baykal ı geçmişin valla 10 değil 20 seneymiş efendim *
ingiliz basınına göre 120 yıllık ingiliz futbol tarihinin en büyük maçı...

(bkz: http://www.ntvmsnbc.com/news/447142.asp)
manchester united'in favori olduğu bir maç. rahatlıkla kazanacağı aşikardır.
iki takımında temkinli oynayacagı ve buyuk ihtimal az golun atılacagı mac.
an itibari ile ilk 11 lerin belli olduğu maç.

man utd= van der sar, evra, brown, vidic, ferdinand, hargreaves, scholes, carrick, ronaldo, tevez, rooney.

chelsea= cech, a.cole, carvalho, terry, essien, makelele, lampard, ballack, malouda, joe cole, drogba.
iyi oynayanın kazanacağı, kupayla birlikte premier lig'e döneceği maç.

edit: ulan ne eksiliyorsun. kötü oynayan mı alacak kupayı? kupayı alan cihangir'e mi dönecek?
bir futbol ziyafeti çekmeyi umduğumuz maçtır. iyi olan kazansındır mümkünse manchester iyi oynasındır. *
kutlu vize haftasına yakışan bir mücadele olması dileğimizdir.
ilk gol scholes 1-0, drogba 1-1. normal süre bu sonuçla biter maç penaltılara gider.

edit : ben demiştim demek istemiyorum ama ben demiştim. golleri atan futbolcuların tutmaması da standart sapma olsun.
christian ronaldo için; kanatsız uçabilen tek canlı.

ballack için; üstün alman teknolojisi.

yorumlarıyla dumur olduğumuz maç. *
1-0 olan mac. gol: ronaldo