bugün

2008'in ortalarında yapılacak şarkı yarışması.*
türkiye'den kim katılırsa katılsın eleştirileceği şarkı yarışmasıdır...****

edit: *
türkiye'de trt 1 de yayınlanması muhtemel yarışmamsi organizasyon.*
(bkz: 2007 eurovision sarki yarismasi birincisi)
Müslüm Gürses ile Kibariye'nin beraber katılmasını talep ettiğim yarışmadır.
hangi şehirde düzenleneceği bugün belli olacak yarışmadır.
almanya ve hollanda'dan 12 puan alacağımız organizasyon. şimdiden teşekkürler.

(bkz: geleceği gören adam)
(bkz: nostradamus)
yunanistan'ın kıbrıs rum kesimine kıbrıs rum'un yunanistan'a tam puan vereceği yarışmadır.
bir dönem hande yener, bir dönem ferhat göçer'in katılacağının söylendiği ancak sonuç alınamadığı bilinen müzik yarışmasının 2008 yılında yapılacak olanıdır.
hangi sarki cikarsa ciksin 10 yada 12 puani yüzde yüz alacagimiz ülkeler;
almanya,
fransa,
belcika,
hollanda,
avusturya.
irademe sahip çıkıp bu sene izlememeyi planladığım yarışma. eminim yine aynı boktan geyikler dönecektir etrafta. yok trt yanlış tercih yaptı, ingilizce şarkıyla mı katılsak, japoncayla mı katılsak, meşhur biri mi olsa yeni bir yetenek mi, siyaset karışmış lan bu yarışmaya, herkes aynı ülkelere puan veriyor vs vs.

here are the cyprus televoting results : 12 points goes to greeeeecccccceeeee....!!!

izletemezsiniz lan bana bu yarışmayı artık !
bunun gecesinde başlık altına girdi patlaması yaşanacaktır. şimdiden bir kaç tane kapatmak lazım.
turkiye'den hande yener'in gidecegi soylenen avrupa arası olup israil ve gurcistan'ı nasıl içine aldıgı belli olmayan yarısmamsı...
hepsi grubu'nun katılması durumunda iyi bir netice alacağımızı düşündüğüm yarışma.
hadise'yi yollarsak, birinciliği alacağımız yarışmadır.
(bkz: siz hala orada misiniz)
(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)
(bkz: 3. sınıf organizasyonlar)
(bkz: 3. sınıf izleyici kitlesi)
(bkz: of allahım of)
hayko cepkin in katılmasını isteyen çok fazla insan olmasına rağmen kendisinin bu konuya çok da sıcak bakmadığı yarışmadır. fakat katılacak olsa türkçe şarkı söylemek istediği de duyulmuştur. kim giderse gitsin rimi rimi ley gibi fevkaladenin fevkinde bir şarkıyla katıldığımızdan beri "saçı başı" dağıttığımız için 1. olamayacağımız tahmin edilir.
nedense şebo'nun gitmesini istediğim organizasyon.
şebnem ferah ın gitmesini istemediğim organizasyondur. çoluk çocukla uğraşacağına hep şimdiki gibi şarkılar yapsın bize, biz de onu sevelim.

illa ki bir organizasyona katılacaksa isveç te bir heavy metal ya da rock festivaline katılsın. böylece denk kuvvetlerin mücadelesini izleriz.
Kuşum aydın ya da doktor Bilal ile katılırsak kesin kazanırız biz bu yarışmayı.

Geçen seneki Ukrayna yı hatırlayın;
http://www.youtube.com/watch?v=T9rJLtz64Hg
mor ve ötesi adlı rock grubunun ülkemizi temsil edeceği, takip edilmesi gereken güzel bir yarışmadır.
mor ve ötesinin bu yıl katılacağı yarışma.
katılımcıyı seçen kişilerin hayatı boyunca morveötesi'nin canlı performansını izlememiş olduğunu kanıtlayan yarışma.
insanı,''acaba öykü-berk gürman kardeşler katılsaydı daha mı iyi olurdu ki'' diye düşünmeye sevk eden yarışmadır.
TRT fosillerinin Mor ve ötesi'ni seçmesinin nedenininin gençlerin gözüne girmek olduğunu düşünüyorum her nedense.Ama grubu dinlediklerini dahi düşünmüyorum ben.