bugün

Kopenhag kaleyi okuttu heralde. Neler kaçıyor.
gs nin rahat alacağı maç. zaten bunu da yenemiyorsanız gruptan çıkmayın amk.
Kerem i neden sevmediğimi bu maç tekrardan hatırladım.
Değişiklik kadrodan ziyade teknik direktörde şart.
Okan teknik direktör ise ben de zürafayım.
Kerem out zaha/tete in.
(bkz: #46661348)

Beraberlik bile rezil rüsva sonuç olur dedik. Şu boktan kophenag'a yeniliyorlar. Belki çevirirler ama ben şl grupları belli olduğunda, gs 0 puan ya da maksimum 1 puanla sonuncu olur dediğimde auvvv dediniz. 007 senle de mesajlaştık. Gs ligde balıyla antepi samsun'u yeniyor ama şl başka dedik. Molde bile içinizden geçti oyun olarak, kophenag onlardan daha üstün sonuçta dedik. Siz manu'yu geçer 2. Oluruz dediniz. Hayal dünyasından uyanın. 0 puan ya da 1 puan.
Kopenhagi kendi evinde yenemezse bu gruptan çıkamaz.
Kerem ve Mertens hala neden oyunda anlamak güç.
Okan hocaysa sikin beni.
0 puan ya da maks 1 puan dediğimde gülenler nerde?? Olum siz kimsiniz lan burası şl. Türk hakemi yönetmiyor ki her yere attığınızda kendinizi faul versinler rakibi doğrasınlar. Siz moldeye ezildiniz, bi de gruptan çıkma hayali kuruyorlardı. Hayallerle yaşayanı gerçeklerle sikerler. 0 ya da 1 puan dedik. Ne dediysek o.
Boş yapma amk.
Ben de diyorum Galatasaray gruptan çıkamaz.

Olay Galatasaray ile ilgili değil Okan buruk denen kendini hoca sanan adamla ve onu ısrarla savunanlarla ilgili.

Taktik bilmeyen ergen tayfası yüzünden bu kadar uzadı Okan balonu.
Keremlerin biri gitti diğeri kaldı. Boktan goller yeniyor bu nedir. Değişiklikler yeni geldi? Dönmeli bu mac cok yazık olur.
AMK fenerlisi toplanmış gelmiş tatava yapıyor. Siktirsin gidin gazoz gruplarında kumla oynayın.

Cimbom rezil oynuyor tercihler gerçekten kötü.
cincona acı biber yedirilen maçtır. bu takım full + full tantanadan ibaret.
Türkiye için şampiyonlar ligi fazlasiyla zor bir lig.

UEFA kupasida fazlasıyla zorlar. Bu takıma kendi evinde gol bile atamiyorsan zorlamayalim beklentiye de girmeyelim.

Kalite farkı fazlasıyla fazla.
Ne yazık ki Galatasaray grubu 4. Bitirir.
2-2 oldu erken konuşmayın dedik. 3 de olur.
Helal lan 1 gol daha atin rezil kepaze Edin bizi..
https://www.uludagsozluk.com/e/46661651/

nasıl acı var mı acı hıı acıdı mı? nasıl heveslenmiştin ama dimi hahahaha.
Nihavend s.lağı, ben 0 puan ya da 1 puan yazmışım iyi oku entryi. Evinde 25 dk 10 kişi oynayan en zayıf rakibini yenememiş, gelmiş laf ediyor seviniyor puhahahahahaha. Ezikliğe bak aq. Manu bayern karşısında ne yapacaksın? 1 puanla siktir edip uğurlayacaklar seni 6 maç sonunda.
Kerem denilen velet iyi sıçtı.

Okan hoca 15 gün sonra oynatsın da nasıl bavulunu toplayıp gidiyor izleyin.
ağlama fener ağlamahahaha.
Galatasaray'ın yenip yenilmemesi mesele değil. inşallah 3. olup Avrupa Lig'ine giderler. Ne kadar çok avrupa maçı yaparlarsa lig yarışında bizim için o kadar iyi olur. Hele bir de böyle fiziksel olarak kırıcı maçların tadından yenmez. 10-12 dakika uzatma da tercihimiz olur.
Sanli kopenghan'imizin gayse'yi elinden kacirdigi mac olmustur.
ilk yarı 3-0 olacak maçı 0-1 tamamlamak bizim Türk takımlarına has bir özellik.

Karmamızı yapsak manu deplasmanından güle oynaya galibiyetle dönecek, Münih maçlarından puan koparacak seviyede değiliz.
Bir şans bir mucize olur orası ayrı. Eğrisi doğrusunu bulacak da, ölme eşeğim ölme.

istisna sezonlar hariç Avrupa'da yetersiz oyunlarımız bize dönüşünü acı yapıyor ekseriyetle.

Galatasaray'ın Avrupa macerasına devam etmesi için Danimarka'da kopenhak ı yenmesi şart.

Öncelikle takımlarımız Avrupa devamlılığı sağlamalı, hedef bu olmalı. Bunun da yolu Türkiye'de başarılı olmaktan geçiyor tabii ki.