bugün

süper lig 17.hafta karşılaşması. soğuk kayseri deplasmanından 3 puanla döneceğiz.
Kayseri siker.
her iki takım lig tarihi boyunca 55. kez karşı karşıya gelecekler.
1x çifte şans çok olası. Derbi öncesi sakatlanan dzeko maalesef yok. kart sınırındaki irfan, sakatlığı yüz yüzde geçmemiş fred ve djiku kendini zorlayamazlar. Buna Kayseri soğuğunu da eklersen ne yazık ki puan kaybı olacak gibi. inşallah yanılırım. Başarılar Fenerbahçe.
kayseri sezon başından beri evinde kaybetmemiş. gollü geçebilir o nedenle. ama skor tahmini zor.
Bu maç tam salaktan bir tane tıklayıp kazanma maçı. ibre fenevden yana.
sosyal medyada "Kayseri acımaz" tarzı paylaşımlar görüyorum. kayseri iyi bir takım olabilir ama takımı dolduruşa getirmek Fenerbahçe'ye yapılacak En Büyük iyilik olacaktır.
Fener balonu nun patlayacağı üç ayaktan ilk olanı.
inşallah doğum günüm şerefine kayserispor 3-4 tane atar. ancak gerçekçi olmak gerekirse fenerbahçe fark atar.
ciddi bir hakem hatası, şanssızlık, beceriksizlik olmazsa fenerbahçe' nin kazanmaya daha yakın olduğu maç. hatta net skorla...
Ben kuponlara tövbeliyim de ,
oynayacak arkadaşlara

Karşılıklı gol,
Ve Cimbom maçı için de
icardi saplar + Galatasaray kazanır

diye tavsiyede bulunmak istiyorum.
15 milyonluk kazık diyenlere cengiz ünder'in kazığı döşediği maç. 0-1 öndeyiz.
oha lan cengiz gol atmış kıyamet alameti.
2 ve 3'ü atarak pastırmasporu tutan kedicikleri üzeceğimiz maç.
Batşu fena sapladı 0-2.
Kayserimizin sucuğu geçireceği maçtır. Bakın görün.
Amk cengiz bı gol attı diye kazık yemediginiz anlamına mı geliyor. Yağlı yağlı kazık hem de hahahsdbd.
maç yarıda kalacak, Fenerbahçe sahadan çekilecektir...
Kayseri ilk yarı bitmeden tıkladi bı tane.
Şu Sametle Serdar’ı kapıdan geçen eskiciye versen bırak leğeni mandal vermez.
Batshuayi'nin gol kaçırmasından ziyade oyun stili daha çok zarar veriyor. Her forvet gol kaçırır, Dzeko da kaçırıyor. Ama Batshuayi oynadığı zaman ne orta saha oyuncuları ne de kanat oyuncuları merkeze gelemiyor. Bats istasyon olmadığı için oyuncuları kendine çekemiyor.
Batşu kendisinin 2, bizim 3. Golü sapladı.

Edit: haklı penaltı ile 2-3 oldu. Maç kopmuyor bi türlü amk.
Bir haklı penaltı ile de biz attık 3-4 maça bak amk. Batşu hat trick yaptı.
böyle rezil penalti görülmedi. yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

baskan eyyyy, adamsan takimini geri cekersin. bak adamsan diyorum
Kayseri, samsun, Ankara, besiktas gibi deplasmanlardan kayıpsız döndü Fenerbahçe. Bence muazzam başarı. Tebrik ederiz.
Maç sonunda hiç hakeme yüklenmeyin, tamamen oyuncuların aptallığı o kırmızı kartlar.
gs denilen şer yuvasına son kıyakların yapıldığı maçtır. danimarka dönüşü sivas deplasmanına göndermediler musleranın cezasını karagümrük maçında çektirdiler yetmedi 90+8 dakikada frede kırmızıyı da verdiler. hafta sonu santradan penaltı da verin gs ye görevinizi tamamlayın ahlaksız eyyamcılar.