bugün

En olmadı fenere verirler birkaç penaltı. galatsaray hariç top oyanayan takım yok ligde.
santra atışı penaltı noktasından yapılacak olan maçtır. kaçırırlarsa 90+ sınırsız devam keyfi.
Fenerin amel defterinin kapanacağı maç.
ikincilik mücadelesidir.
ciddi bir hakem hatası ya da şanssızlık olmazsa fenerbahçe' nin puan kaybetmesi kuvvetle muhtemel maç. bir de penaltı kullanmasınlar, sıktı artık.
Hakeme gerek kalmaz emre Belözoğlu gereken kolaylığı sağlayacaktır.
görsel
başakşehir kalecisi volkan babacan'ın yoğun bir penaltı antrenmanı ile hazırlandığı maçtır;

görsel
Beraberlik hissediyorum.
Gollü beraberlik.
Fenerbahçe 10 kişi kalıyor.
Fener basar gecer.
Fener değil hakem basar.
Sıkı beraberlik maçı.Bitmiş ligde sıralamayı etkilemeyecek maç.
Fenerin amel defteri kapanır bugün.

Suni teneffüs ile kalp masajı ile 4 5 hafta getirdiler ama yemez hayvan terli.
Fenerbahce’nin bu aksam puan kaybetme sansi yok.
9 kisi ciksak gene yeneriz.

Cok rahat kazaniriz demiştim.
maç fener açısından zora girerse, 80. dakikadan sonra penaltı jokerinin kullanılacağı maçtır.

maç sırası edit: kırmızı kart jokerini unutmuşum *
öncesinde geleneksel gs li ağlama şenliklerinin başladığı maçtır. kendileri çifter çifter penaltı atarken "ponolto oşto olm" diyorlar ama fenerbahçe penaltı atıyorsa mutlaka şike şaibe oluyor. 5.defadır yazıyorum bu gs lilerin ağlamamaları için futbol kurallarının fenerbahçe maçlarına özel değiştirilmesi lazım.

a-) fenerbahçenin rakipleri ( 11 futbolcu ) kendi ceza sahaları içerisinde kaleci hüvviyeti kazanır ve elleri ile istedikleri kadar oynayabilir. penaltı çalınması içün topu iki elleri ile tutup 5 adım atmaları gerekir

b-) fenerbahçeli oyuncuların ceza sahası içerisinde ayağı kırılmadan penaltı verilemez. çatlak olursa var hakemi ile istişare edilebilir haricinde kırık olmadan penaltı verilemez

nasıl şahane dimi ? gerçi bu seferde "ayağı tam kırılmadı tek kırık sayılmaz çift kırık olmadan penaltı olmamalıydı" falan diye ağlarsınız. bu sezonun adı "galatasaray ağlama sezonu" olarak düzeltilmeli mutlaka.
başlığının daha şimdiden ağlama duvarına döndüğü maç. it gibi titremeyin lan bu kadar. madem kendi kendinizi şampiyon ilan ettiniz, fenerbahçe ile ne alakanız var, gidin kutlama yapın. it gibi tırsıyorsunuz sahanızda şampiyon olma ihtimalimiz yüzünden dimi? ahaha bu korku bile yeter. karagümrük, bjk dep, içeride daha taze 3 yediğiniz başakşehir, ankaragücü dep, sivas gibi zor maçlarınız var. son maça kalmasın diye dua ediyorsunuz. ama bu kadar belli etmeyin. içinizde yaşayın.
son 10 maçtır hakem hatalarıyla kollanan fenerbahçenin zortlayacağı maçtır.
Fenerbahce lehine çalınan ilk düdükte sucuk ekmekçilerin yoğun mesai yapmasına sebep olacak maç.
0/2 verdim iddada.
Fener alır gibimsi.
Emre yatar diye yorumladım...

Hayırlı yatışlar...
fener gol atamazsa maçın sabaha kadar devam etmesi muhtemel.

(bkz: 90+ fener atana kadar)
başakşehir'in 1-0 önde olduğu maçtır.
görsel