bugün

saat 22.05'de oynanacak ve star tv tarafından yayınlanacak. atlético bu kupanın en büyük favorilerinden ama valencia da onları çok iyi tanıyor ve açıkçası ligdeki karşılaşmalarında valencia daha başarılı olan taraf. çok zevkli bir maç izleyeceğimizden eminim, en azından süper final komedisinin üzerine total futbol tadı verecektir.
alt bitecektir.

muhtemelen de 0-1 gol olur.

maç skor tahminim ise 0-0.

edit: oha ulan maç 0-0 biter dedim az kalsın +7 oluyordu.
valencia'nın favori olduğu eşleşmedir.
Arda turan ve mehmet topal ın takımlarında ilk 11 çıkmasını ve hatta maça damga vuran isimler olarak bizleri gururlandırmalarını dilediğimiz uefa yarı final ilk maçı.
iy 0 ms 2 diye tahmin ettiğim maçtır.
karşılıklı gollerin olacağı mücadele. skor tahminim direkt 1-1.
iyi bir maç olur inşallah. izlediğimize değsin. tahmin : üst
Athletico kesin favordir.
falcao'nun yazdığı maç. 1-0.
maca iy 1 ms 2 yazdim bol sans herkese dusunerek oynayinca tutmuyor sallayinca bakalim nolcak.
1- 1 olan maç.

dk 45+ 3 gol jonas.
arda'nın iyi oynadığı maç. pres, top kapma, şut, oyun kurma gibi şeyler yapmıştır şu ana kadar.
`
mehmet topal` ise biraz korkak oynuyor. hatasız oynamaya çalışıyor.
Arda'nın kırmızı kartın kıyısından döndüğü mac. Harika mac çıkarıyorsun ne gerek var be. Ayrıca Mehmet bildigin 3. stoper olarak oynuyor amk. Asırı defansif.
mehmet topal'in hatası sonucunda athletico 3-1 yapti.
ilk yarısı daha önceki entrymde (#15238495) dediğim gibi 0 biten maçtır. maç sonucunu merakla beklemekteyim.
sahaya giren taraftarın mehmet topal'a saldırdığı maçtır. *
az önce mehmet topal'ın Arda turan'a faul yaptığı maç. göğüs kabartıcı.
falcao'nun akıllara zarar bir gol attığı maç.

(bkz: oha amk)

4-1 oldu.
falcao'nun insan üstü golü ile 4-1 olan maç. dk 80.
ricardo costa atti 4-2 oldu. valencia'nin umutlarını yeşerten gol. yine zor ama 2-0 işlerini görür. maç aynı skorla bitti.
arda turan ın mükemmele yakın bir futbol oynadığı karşılaşma. helal olsun sana çocuk!
sonucu radomer falcao olan maç.
ligde oynansa valencia'nın favori olacağından bahsediyordum.fakat gerçekten de atlético'nun avrupa ligi'nde bambaşka oynadığının kanıtı olmuştur bu maç.meğer yeni açık'ta şampiyonu izlemişiz haberimiz yok*
not: tabi sporting lisbon da çok fena oynuyor,şimdiden atlético şampiyon olur demek güç.